Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 ян. 2019, 19:50 ч.

Щитовидна жлеза

• 497
  • 8
  •   1
Отговори
Притеснявам се че имам проблем с щитовидната жлеза и се притеснявам да посетя лекар..Макар че са ми казвали че щом имам редовен цикъл значи нямам проблем с нея...Имам нужда от нещо позитивно...Какво ще кажете вие какво да правя?😑

# 1
  • София
Хората, като се притесняват, отиват на лекар.Не търсят успокоение във форума, защото никой тук не Ви знае състоянието.

# 2
  • София
Страдаш от хипохондрия, ми се струва. Трябва ти специализирана помощ.

# 3
Какво страшно има да ти опипат врата?

# 4
Притеснявам се че имам проблем с щитовидната жлеза и се притеснявам да посетя лекар..Макар че са ми казвали че щом имам редовен цикъл значи нямам проблем с нея...Имам нужда от нещо позитивно...Какво ще кажете вие какво да правя?😑

Аз имам редовен цикъл и проблем с нея Wink . Отиди на лекар нищо страшно няма.

# 5
  • София
При мен дори премахването ѝ не се отрази на цикъла.Все ми се чудеха, че имам още, 10 години след това.Спря си от критическата, на 50 години чак.

# 6
  • Terra incognita
Мислиш си, че имаш проблем с щитовидната жлеза, обаче имаш нужда от нещо позитивно?
😮🤔😂
Кое те кара да ди мислиш, че имаш такъв проблем?

# 7
Позитивното е, че като започнеш лечение ще се почувстваш нов човек. Спокойно, не е страшно.

Преглед, кръвни изследвания и ехограф задължително. Редовният цикъл не е показател, че всичко е наред.

# 8
Аз имам проблем с щитовидната жлеза от 14 годишна (сега съм на 26), винаги когато някой от хормоните ми мръдне, разбирам за това по промяна в цикала ми и веднага отивам на изследвания.
Съветвам те, да не отлагаш, защото колкото по-рано се разбере какъв точно е проблема, толкова по-адекватно може да се реагира.
Да, неприятно е всяка сутрин да взимаш хормон, под формата на хапче, но се свиква и не е болка за умиране.
Важно е да се следи редовно. Аз на 3 4 месеца си пускам изследвания на хормоните, за да съм спокойна, че всичко е наред. А ако не е, отивам за корекция на дозата. Simple Smile
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт