Хлътнал ли е или не ?

  • 7 479
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 522
Наистина е лоша работа.....Дето се казва " Мерак не мори, а мъчи"....И аз се чудех има ли нещо, няма ли, докато една невинна поздравителна целувка ни накара да се избягваме вече,......ъъъ  толкова години.(Той е първи братовчед на мъжа ми.) Останахме си със желанието,а то е още по- лошо. Затова съвет, ако има нещо, да не се оставя да отлежи във времето!
Добре де, но каква е идеята да се избягвате не разбирам?
Ако аз съм в подобна ситуация бих запазила досегашната комуникация, била такава преди невинната целувка и давам ясен знак, че за мен тя просто не се е случила.

# 76
  • Мнения: X
Искаме се, това е лошото.... Усеща се напрежението, не е само на голи приказки. Ако не се избягваме, може би ще съжаляваме ....
Нямаме комуникация, за добро, надявам се,да не нараняваме другите...Ох, объркано е, не знам

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 13:15 от Анонимен

# 77
  • Мнения: 9 515
Суетен пост, писан от някоя, която си разнообразява скучната неделя със “сериозната връзка” да си ласкае егото, че вероятно колега е хлътнал по нея.

Щом положението “отдавна е така”, значи няма да се промени. Не е хлътнал. Един мъж няма да е пасивен толкова дълго време.

точно, да Laughing ако беше така, както разказва авторката, защо ще занимава мислите ѝ, че и тема ще пуска. ако наистина някой подобен те загражда, го резваш изначално и нещата приключват. ама друго си е да си почеткаш егото, че и влюбен Wink
между другото има много мъже, които забелязват и помнят детайли, нищо особено не виждам в това.

# 78
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Може просто той да е адски добър сваляч, знаейки жените какво харесват и всъщност той да си четка егото, когато нещо чуждо му пърха с мигли наоколо. Wink
Ей така, за спорта.

# 79
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво значение има дали е хлътнал, ако нямаш намерение да си разваляш връзката заради него? Ако идеята просто ти ласкае егото, утре ще си разочарована, когато вече няма да се радваш на вниманието му. Не знам на каква възраст си, но емоциите ти са инфантилни, не на зряла жена. Трябва да се научиш да си по-сигурна и уверена в себе си (не да имаш самочувствие).

Общи условия

Активация на акаунт