sled ragdaneto

  • 545
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 019
Mili mai4eta iskam da popitam kak se 4uvstvahte sled ragdaneto za6toto az ot izvestno vreme se 4uvstvam zle -boliat me iai4nicite glavata i mi se vie sviat pada mi kosata.normalno li e sled ragdaneto da e taka?

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 839
Като гледам по лентичката ти са минали 3 месеца от раждането - косата е нормално да пада, главата може да те боли от преумора, недоспиване, а с кръвното как си?
За яйчниците - аз докато кърмих ме наболяваха или по -точно беше като менструална болка.

# 2
  • Мнения: 4 621
Косата е нормално да пада, виенето на свят и главоболието според мен е от преумора (и на мен ми се е случвало). За болките в яйчниците не си спомням да съм имала такива newsm78

# 3
  • Мнения: 2 019
kravnoto mi e nisko no nikoga ne sam bila taka ve4e dori bolkite sa egednevni.vse o6te karmia no ne se 4uvsvam preumorena.taka sam ot 2 sedmici

# 4
  • Мнения: 742
ами нормално е да те понаболява тук там, но на всеки различно се отразява-зависи колко време е минало и т.н. При мен лично всичко мина нормално и след като ми махнаха конците почти не ме болеше никъде. Но спях всяка свободна минутка и освен да нахраня детето и да се възстановявам -с нищо друго не съм се занимавала....
Хубаво е да кърмиш - така ще се възстановиш по бързо!

п.п вазното е да се успокоиш - и всичко ще е наред!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 164
Косата започва да пада точно по това време. Главоболието може да е от преумора, ниско кръвно или от топлото време. Виенето на свят - също. Аз постоянно съм така  Laughing. Яйчниците могат да те наболяват, ако си настинала. За твое успокоение можеш да посетиш GP-то си.

# 6
  • Мнения: 992
на мен също адски ми капе косата, за виенето на свят може да е от ниско кръвно или от жегите сега да се преуморяваш, а за яйчниците незнам от какво може да е

# 7
  • Мнения: 8 917
Всичко, освен яйчниците е нормално за раждалите наскоро жени, но за тях - нищо не мога да кажа...можеи да е нормално, но все пак по-добре да се посъветваш с гинеколога си Peace

# 8
  • Мнения: 1 353
Като гледам по лентичката ти са минали 3 месеца от раждането - косата е нормално да пада, главата може да те боли от преумора, недоспиване, а с кръвното как си?
За яйчниците - аз докато кърмих ме наболяваха или по -точно беше като менструална болка.
Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 676
Аз се чувствах горе-долу така 4 месеца след раждането - непрекъснато ми се виеше свят, мислех си че всеки момент ще припадна, нямах сили. Оказа се че хемоглобина ми е паднал на 75. Започнах да пия желязо и постепенно се оправих.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Падането на косата и умората са нещо напълно нормално след раждане.А такива болки в яичниците имах и аз почти всеки месец-все едно всеки момент ще ми дойде ThinkingОтшумяваха за няколко дни

Общи условия

Активация на акаунт