Колело-триколка от Марсел - мнения?

  • 2 285
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 164
Какво ви е мнението за триколките, които се продават в Марсел? Качествени ли са?
Дъщеря ми скоро ще има РД и искаме да й купим триколка. Нямам възможност, за съжаление, да обикалям магазините  Rolling Eyes На Чиполино моделите не ми допадат, затова се спрях на тези, които предлагат в Марсел. Колелата пластмасови ли са или гумени? Има ли мелодии? Цена?
Много въпроси станаха, но ще съм благодарна на мамите, които отговорят!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Дано до рождения ден на дъщеря ти да ги докарат,защото ние чакахме месец и все не ги докарваха и още ги няма май...

# 2
  • София
  • Мнения: 2 164
Леле  ooooh!, ще се обадя по телефона да питам! А ти успя ли да купиш?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
не ги дочаках.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 242
И ние така - от средата на м. май чакахме да получат, сигурно през ден звънях в магазина им на Алабин (поне са мили момичетата) и се разбрахме те да ми се обадят като получиха. В началото на тази седмица ми се обадиха, но ние наскоро му взехме от тези в Метро.
Иначе аз се бях спряла на тези в Марсел, защото най-много ми допаднаха като цвят (не прекалено гиздаво-шарени) и нормална цена (всъщност само в Метро май са по-евтини, дори на Илиенци са по-скъпи, доколкото знам, де, не стигнахме до там).

Ето нашата триколка.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
аз взех същана,но в жълто.В Метро бяха свършили и я взех от Пакостник за 50лв

# 6
  • София
  • Мнения: 115
аз взех същана,но в жълто.В Метро бяха свършили и я взех от Пакостник за 50лв

А може ли да дадеш отзиви за тази триколка - дали са здрави, че това май им е най-големият проблем?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
досега не се е счупила.И тя е китайска.В Метро е 35лв,незнам за тези пари колко здравина може да иска човек

# 8
  • София
  • Мнения: 2 164
Ваня, можеш ли да кажеш малко повече за вашата триколка? Колко мелодии има и колелата гумени или пластмасови са?

# 9
  • София
  • Мнения: 281
нашата я взехме от илиенци за 35 лв. - доста по стабилна от тези в метро и има музика! абе въобще си заслужава парите!  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 164
Цвете, ще съм ти благодарна, ако ми кажеш къде точно от Илиенци, че то си е широко понятие  Laughing И евентуално телефонче, ако имаш, да не се разхождам напразно.
Не съм се отказала още от Марсел, утре ще ги притесня по телефона.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тези 3-колки не са здрави и стабилни. Не си давайте излишно парите.
и има още една 3-колка, коята не я намирам сега в НЕТ-а. Тя е доста по-стабилна, от тези на Чиполино, Беротни и т.н и може успешно после да се кара, когато дечко стане на 3-3.5г.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 242
За нашата (от Метро) - честно казано изглежда доста паянтава, но миналата събота бяхме с нея на Витоша - пеша от Княжевно нагоре по калдъръма и после обратно надолу - ми издръжа китайската триколка. Laughing Аз честно казано за 36 лв. не очаквах кой знае какво качество. Само татито да ви стегне добре болтовете. Мелодии има доста - 3 копчета с всяко по няколко, огледала за обратно виждане  Mr. Green - едното вече е счупено, защото са обект на най-голямо внимание, степенка за краката. Колелетата са пластмасови, само с по една гумена лентичка в средата.
Първоначално се бях навила да купя нещо по-стабилно и по-скъпо, но наистина хубавите са над 100 лв. Rolling Eyes, а тези в диапазона 30-70 лв. са все китайски и пластмасови, та реших, че няма смисъл. Колкото издържи толкова.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 164
Ваня, благодаря за инфото. И аз отначало се бях насочила към нещо по-качествено, но се отказах. Нито имам в момента финансова възможност, нито знам колко време ще й е интересно.

# 14
  • Мнения: 4 176
Видях страхотна триколка на КЕТЛЕР. незнам цени, но изглеждаше страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт