гаденето , което въобще не е сутрешно

  • 3 931
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 353
Гаденето и повъщането  Sickстига да е в разумни граници минава от самосебе си, най-късно...след като родиш preggo 1stroller А както казват хората, този който измисли хапче против гаденето през бременността ще стане милионер Money Money Money

# 31
  • Мнения: 1 353
Цитат
COCCULINE на Boiron
Това на мен изобщо не ми помогна, но ако искате пробвайте. Поне е вкусно Joy

# 32
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Мисля,че това което каза МамаДеси x2 трябва да те успокоява в такива моменти..аз гледах да се радвам именно заради това на повръщането (знам че звучи абсурдно).
Но наистина,щом повръщаш това значи че бременността се развива нормално..а има ли нещо по-хубаво от това  newsm62. Е не е приятно, но мисля че си заслужава да се изтръпи.Случвало ми  се е чак да се притесня ако го няма това сутрешно усещане.Пък без да искам да те плаша,това е едно от най-леките болежки....дай-Боже да не се сблъскаш с другите неразположения.
Напъните няма начин да увредят бебето - не се притеснявай. А болките са причинени именно от невъзможността понякога да си поемаш даже и дъх..При мен се случваше така че понякога даже се събуждах посред нощ,за да ходя до 00.И това което отделях (с извинение към по
гнусливите) беше жълтеникава течност с ужасно горчив вкус.Оказа се че това е сок от жлъчката,която дразни празният стомах и затова ти става лошо.
Пак казвам че аз лично съм против хапчетата въпреки нелекият период...мисли положително..всичко с твоето бебче е наред, а с времето тези неразположения отминават.

# 33
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
На мен сухара много ми помагаше - сутрин на гладно. Може после пак, ако ти се яде.Избягвай пържени и много мазни храни, за да не си докарваш допълнително киселини.

# 34
  • Мнения: 240
Аз щях да съм безкрайно благодарна ако беше спряло в 5 месец.Повръщах си до началото на 9 месец и дори пиех деган - хапчета против повръщане защото в 7 месец бях отслабнала 2 кг.  Sick Докторката мио направо се  ShockedОбщо взето можех да ям само препечени филики и сирене и от време на време нещо друго + плодове и натурални сокове , но пък от тях получавах киселини.И като резултат бебо се роди 3,600 / 52 см. И докторката отново ме погледна  Shocked
Дано при теб всичко това приключи скоро newsm51 успех

# 35
  • Мнения: 1 467
Сега видях и тази тема и се успокоих малко...ами да, горе главата явно и така, търпение. Едва ли ще взема някакви харчета, за сега повръщам веднъж на ден, вечер, точно, когато се върна от работа. Много ме е страх да не повърна в метрото Embarassed

Не знам...отчаяна бях просто и най-вече се обвинявах, че не мога да се радвам на бременността си.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 907
И при мен не беше сутрешно, а по - скоро следобедно - вечерно, и също без повръщане. При мен изчезна около 13г. с.

# 37
Аз имам апетит, и като че ли като хапна за 5 мин се оправям и после пак се започва. До петия месец ми се струва адски дълго Sad  Confused Confused

В края на третия месец ще се оправи. Първата седмица на 4етвъртия ще се нормализираш. И аз бях така само 4е при мен запо4ваше след 16.00 4аса и ме мъ4еше до полунощ. Намразих и някои храни, но после си възвърнах апетита.

# 38
  • Мнения: 409
Гаденето и повъщането  Sickстига да е в разумни граници минава от самосебе си, най-късно...след като родиш preggo 1stroller А както казват хората, този който измисли хапче против гаденето през бременността ще стане милионер Money Money Money
И аз така мисля. Peace

# 39
Както казваше една героиня от "Сексът и градът": "Защо му казват сутрешно гадене, като продължава по цял ден..."

# 40
  • Мнения: 1 516
Да чукна на дърво, май премина гаденето ! НОоооо сега се появи безсънието. Не мигвам по цяла нощ , а на другия ден на работа съм като парцал  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 41
  • София
  • Мнения: 5 079
На мен ми се гадеше предимно вечер...  #Crazy
Изпитано средство против гадене си остава компотът от череши - по една - две глътки на 10 - 15 мин! Помагаха ми и лимони, солени неща, бонбони...
Спря да ми се гади като по учебник точно в 3 месец, дано скоро и твойто гадене е история!  Peace Кофти е, но резултатът си струва мъките, определено!!!

# 42
  • Мнения: 1 925
Ох и при мен е ужас  Sick Повръщам си като за световно, не само ми се гади... Задължително сутрин и много често и вечер, понякога и през деня, нямам никакъв апетит, всичко ми е с еднакъв вкус и почти не ям  Sad Само като отворя хладилника вкъщи и тичам към банята  Sick Пробвам разни методи като кисели краставички, но нямат особен успех. Едно съм забелязала, трябва поне два залъка да хапна и да не ми е празен стомаха, защото тогава е най-лошо  Sick Дано скоро да свърши   Praynig

# 43
  • Мнения: 374
и при мен случаят беше идентичен на твоя-гаденето ми изобщо не беше сутрешно, а целодневно и без повръщане.понякога ми се искаше да съм от тези, които повръщат, но поне да знам, че след това ще ми е леко в останалата част от деня.забелязах, че когато ставах много рано ми беше доста по-зле от дните когато гледах да поспивам или поне да полежавам повечко.но поне с края на 3-тия месец всичко това премина, за което съм много благодарна

# 44
  • Мнения: 2 952
Със Саги нямах никакво гадене , но сега - ужас .....от   2  седмици обаче спря и само ми е отпаднало.Аз си гризех  ябълка кисела и ядях по 1 цял лимон......нищо не ми се ядеше .....даже по едно време само печени филийки без нищо ...помагаше.....Имах периоди , в които   всичко ми се струваше сладко та не можех да се оттърва от тоя  сладък вкус ....само солено търсех ...и то пак сладко ми се виждаше , дори лимоните по едно време сладки ми се струваха ...ужас.

Общи условия

Активация на акаунт