Място за празнуване на детски РД във Варна

  • 4 001
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 592
Потърсих подобна тема назад, но намерих една доста остаряла
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42187.0
Затова моля ако някоя мама от Варна може да сподели по-актуална информация  Simple Smile
През август малкия става на 2 години и по това време ще е при родителите ми във Варна. Затова ме интерсува , заведение или детски център, където да организираме празнуването. Предпочитанията са ми да има аниматор и подходящи за възрастта му игри и играчки. По-важно за мен е децата да си прекарат добре, а възрастните могат и по-късно  Wink
Ще съм благодарна на варненските мами за инфото   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 425
Ох, с голям интерес ще следя темата ,че и нас ни чака рожден ден септември ама нямам никаква идея. Thinking

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Виждала съм да се правят детски РД във вила Сагона и сега, както направиха вилата на Буров, предполагам, че няма да е зле там! Трябва да се провери обаче.

# 3
  • Мнения: 2 839
Буров не са фенове на детски РД  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 705
на симона рд-то го празнувахме в р-нт димят, беше много подходящо. има голям двор, където децата да бягат и малък детски кът. колкото до аниматор, не сме наемали, защото смятам че нямаше да го оцени. тя все още се страхува от клоуни,  ате са най-безобидните аниматори. ако все пак решиш има една агенция за такива неща - слънчо, тел 610229.
други 2 заведения, където стават добри РД са: <Барби>, намира се зад медицинския университет и <тримата мускетари>, намира се с/у затвора. за мен лично второто е за предпочитане, защото е много по-просторно.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Барби е ужасно! Обслужването, детския вътрешен кът, храната.. Всичко!  Sick

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 171
К-с Максим в Морската. Вярно обслужването е отврат, но това е единственото място за спокойна игра на толкова малки деца на въздух. Има си пясъчник,пързалки, разни зайчета и е много приятно. Редовно надуват балони за РД като ходим, така че правят такива Peace.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Буров не са фенове на детски РД  Rolling Eyes

Възможно е. Макар обстановката /външната/ да позволява и да има люлки с пързалка.

# 8
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
На нас ни предстои рожден ден на 1 Август и също все още умувам дали да не го направим някъде на вън.
Ще следя темата, а междувременно искам да попитам, къде точно срещу затвора е това тримата мускетари, не беше ли на спирката на "Илия димитров" или пресечната на Патриарх Евтими" и "Сливница".
И другия ми въпрос е за Димят, какви забавления има в двора им?

# 9
  • Мнения: 2 839
Обстановката позволява, ама собственика не  Mr. Green
За съжаление ... и аз се точех там да правя детски РД  Rolling Eyes
Оправда се, че кухнята не е подготвена да приготвят сандвичи, ама според мен друга е причината  Grinning

# 10
  • Мнения: 5 500
На нас ни предстои рожден ден на 1 Август и също все още умувам дали да не го направим някъде на вън.
Ще следя темата, а междувременно искам да попитам, къде точно срещу затвора е това тримата мускетари, не беше ли на спирката на "Илия димитров" или пресечната на Патриарх Евтими" и "Сливница".
И другия ми въпрос е за Димят, какви забавления има в двора им?
Цецо пък на 4-ти е рожденик, мисля си за БМ-а до Делфинариума, а клоунадата, защото тази година ще става на 3 и разбира повече мисля да ангажирам www.partyvega.com
Трима мускетари има и срещу затвора, но за мен там е опасно, миналата година бяхме там, но люлките им са опасни има басейнче с костенурки, абе отиваме за по пица, но за ДР не го препоръчвам.
В двора на Димят няма забавления.

# 11
  • София
  • Мнения: 592
на симона рд-то го празнувахме в р-нт димят, беше много подходящо. има голям двор, където децата да бягат и малък детски кът. колкото до аниматор, не сме наемали, защото смятам че нямаше да го оцени. тя все още се страхува от клоуни,  ате са най-безобидните аниматори. ако все пак решиш има една агенция за такива неща - слънчо, тел 610229.
други 2 заведения, където стават добри РД са: <Барби>, намира се зад медицинския университет и <тримата мускетари>, намира се с/у затвора. за мен лично второто е за предпочитане, защото е много по-просторно.
Благодаря за предложенията.
Нашите гости няма да са много, защото нямаме приятелчета във Варна, ще има 5-6 деца най-вероятно
Къде е този ресторант Димят?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Обстановката позволява, ама собственика не  Mr. Green
За съжаление ... и аз се точех там да правя детски РД  Rolling Eyes
Оправда се, че кухнята не е подготвена да приготвят сандвичи, ама според мен друга е причината  Grinning

Мда - снощи видях една такава причина - ячка  Wink Като поостарее заведението и вече не е толкоз модно - може и да стане за деца - "Тате, кога ще ходим на море? - Зимата, тате!"  Wink

# 13
  • Мнения: 705
Трима мускетари има и срещу затвора, но за мен там е опасно, миналата година бяхме там, но люлките им са опасни има басейнче с костенурки, абе отиваме за по пица, но за ДР не го препоръчвам.
В двора на Димят няма забавления.[/color][/b]

ние скооро бяхме в тримата мускетари (с/у затвора, онова на сливница е друго) и люлки нямаше. сега се сещам, че миналата година имаше, но сега ги бяха махнали)

в двора на димят има малък ограден детски кът, който се състои от 1 пързалка и 2 люлки ( ние люлките ги бяхме вързали). на нашия РД бяха сложили масата точно до къта и беше много удобно. освен това беше много спокойно, защото заведението не е известно като детско и нямаше много хора. аз съм доволна.

на максим детският кът е много хубав, но персоналът е под всякъква критика!!! на моя приятелка управителят на заведението отказа да направи РД на детето, защото няма пресонал. дано до ажгуст проблемът се реши, защото заведението е точно за такива неща.

# 14
  • Мнения: 705
Къде е този ресторант Димят?

до спортна зала, на самия булевард, по посока към ВИНС-а.

# 15
  • Мнения: 5 622

 Аз съм била на детски РД в бизнес хотела. Беше супер, но времето, което бяха отредили е повече от неподходящо  Stop От 10-13 часа  Stop

# 16
  • Варна
  • Мнения: 677
В Бизнес-хотела наистина е много хубаво, но е подходящо, когато навън е по-студено, защото е изцяло затворено помещение. Според мен сега през лятото е по-добре РД да е навън, на открито.

# 17
  • Мнения: 222
И на нас ни предстои да правиме РД във Варна на дъщеря ми през юли. Ще следя темата. Дано се заформи единно (сравнително) мнение на подходящо заведение, все пак толкова мами от Варна има във форума. Хайде момичета Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6 862
И аз още не съм решила къде да съберем дечица за рожденния ден на Сиси. Тя настоява за плажно парти  Laughing и не ще да чуе ни за Барби ни за Максим, бе на плажа и точка. ooooh!

Лошото е, че времето което "отпускат" плажните заведения е ранния следобяд/щото тогава нямат клиенти Confused/ а на 14 юли, по това време винаги е страшна жега мамка му. Та не знам....мисля. Афродита, мерси за линка за клоуните. Peace

# 19
  • Мнения: 208
Дъщеря ми празнува рожденния си ден през май в дискотека "Алиби".
Двоумяхме се дали да не е навън, но времето бе дъждовно, а и беше делничен ден. Така, че след училище в 18 ч. пристигнаха гостите й. НОсехме си единствено торта. Всичко останало бе от заведението - мисля, че около 5 лв на дете бе куверта. Там предлагат и дисководещ(за нас това бе най-подходящо, тъй като децата са 9 годишни).
Много съм доволна от обслужването - храната бе изобилна, повечето остана, игрите, които организираше ди-дже-я бяха много интересни и неусетно минаха 2 часа.
Благодарение на него дъщеря ми се почувства като истинска принцеса - голяма радост беше.

Иначе знам, че организират рожденни дни край езерцето в морската градина, там за аниматор вземат 80 лв и отделно се заплаща храната. Децата ползват безплатно аткрациите в детския кът, също е интерсно.

В р-т "Хоризонт", само че входът е от горна страна, а не отдолу, срещу морето, също организират тържества. Пак там, малко по-нагоре наскоро направиха барче сред зеленината(спускайки се надолу към Хоризонт се пада вляво)

Друга идея - Макдоналдс.

В сладкарницата на Делфинариума също може да се празнува - отвън има масички и зеленина с люлки за децата. Там също сме ходили на рожден ден това лято.

Засега за това се сещам, дано съм ти била от полза.

# 20
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Аз си мисля, че на Валентина, която също става на 3 няма все още да са й интересни клоунадите, за това съм планирала такава най-рано за следващия рожден ден. А иначе идеята за плажно парти много ми хареса. Има едно заведение тозно до басейна под военно-морския музей в Морската Градина(не се сещам как се казваше) то е съвсем на пясъка и има пързалки и люлки-мисля , че е добро за такова празненство.
Другата ми велика идея беше да направим един пикник по случая, всички приатели са моторизирани и могат да дойдат. Пластмасови чиийки и чашки , биричка за родителите и сандвичи и разни сладки и всичко на зелената тревичка-би било добре, но ми се иска да има някой , който да ми помогне за пренасянето на нещата , а нашия тати няма да е в България за съжаление точно тогава...

# 21
  • Мнения: 17 407
Хм... аз съм твърдо за Макдоналдс. Вярно, че не са на открито, но има аниматор- много хубаво ги занимава. Дъщеря ми, макар, че е на 2,6г беше очарована от този РД. Пък и за родителите е удобно- 1,5ч. не ги мислиш изобщо Mr. Green Миналата седмица бяхме и в Максим на РД- ми не ми хареса, то аз по принцип не го харесвам тоз Максим. В менюто имаше сандвичи- ужасни, не ги ядоха изобщо; там играят много деца- трябва непрекъснато да се наблюдават, не е никак спокойно. Барби и Детския кът са също варианти, но не бих ги предпочела Peace

# 22
  • Мнения: 705
Другата ми велика идея беше да направим един пикник по случая, всички приатели са моторизирани и могат да дойдат. Пластмасови чиийки и чашки , биричка за родителите и сандвичи и разни сладки и всичко на зелената тревичка-би било добре, но ми се иска да има някой , който да ми помогне за пренасянето на нещата , а нашия тати няма да е в България за съжаление точно тогава...

ние така направихме първият Рд на симона - в екопарка. мисля, че идеята наистина е страхотна, особено, ако Рд се пада събота или неделя. децата могата да бягат на воля, ние с приятелите ни се събрахме на една голяма маса, всичко това става през деня, въобще много удобно! на всички им хареса!

колкото до помощ, помоли другите татковци да ти помогнат, щом са моторизирани! на екопарка хубавото е това, че можеш да си наемеш барбекю, струва 15лв(поне така беше мин.год, но трябва поне 2-3 седмици по-рано), има маси и столове и така трябва да носиш само чинии и за ядене.

друга подобна идея - механа батовата в с. долище (намира се на 15км от варна - посока каменар, всъщност отминаваш отбивката за каменар и после завиваш за с.долище, има табели).  та там, на батовата можеш да си направиш пикник със свои продукти, а всичко останало е от тях, с/у 3.50лв на човек. това включва ползване на барбекю, подправки, чинии, чаши, салфетки, абе всичко без храната. горе-долу излиза като в екопарка, защото там има и вход по 1.50лв на човек.

иначе и двете места са много приятни и са страхотни за детски Рд, как не се сетих по-рано да ги препоръчам newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 592
Благодаря на всички за препоръките, ще накарам майка ми да пообиколи и ще решим   bouquet Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 922

 Аз съм била на детски РД в бизнес хотела. Беше супер, но времето, което бяха отредили е повече от неподходящо  Stop От 10-13 часа  Stop
И аз съм била там на РД в бизенс хотела, в същото време - 10-13 (изглежда е практика).
Иначе съм ходила и в Сити Планет Парк. Храната беше ОК, хората си бяха наели отделно аниматори, който да забавлява децата.
Друго място, което абсолютно не препоръчвам е  клуб Арлекин на Цимерман. Ужасно тесни сепарета с ужасно малки маси. Аниматорката викаше прекалено силно в микрофона... Единственият плюс - наистина вкусните сандвичи.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 616
 Миналата неделя направихме 3-я РД на сина ми в Тримата мускетари. Единственото положително нещо беше че децата се налудяха до насита, но за сметка на мамите които търчаха подире им Laughing Дворът е просторен но има две изцяло метални люлки, които не дай си божше да ти ударят детето ще го оставят на място, второ басейна с костенурките не е обезопасен и едно от децата от друг РД посъщото време щеше да остане без пръстче, защото реши да храни костенурките  #Crazy Обслужването беше под всякаква критика - едно кафе го правиха около 15 мин и дефакто ми го донесоха абсолютно студено, за детските порции чакахме да ги донесат около половин час, нищо че искаха да им дам точна бройка и вид на порцията два дена по-рано  Rolling Eyes Абе с една дума - не съм доволна  Close Ще видим на госпожицата посред зима къде ще и правим РД

# 26
  • Мнения: 705
още 1 идея от мен, дано вече не съм станала досадна Wink Wink

заведението се казва РОСО и се намира точно на плажа, около първа буна, вдясно от водната пързалка (гледайки от пътя Wink). всъщност това е първото заведение на плажната ивица (от дясно на ляво). не съм питала дали може там да се празнува РД, но според мен е идеално за целта - на пясъка е, има 1 пързалка и 2 сравнително безопасни люлки, 2 колички с монети, има за ядене доста неща и обслужването ми хареса. а пък място за бягане на децата - колкото щеш!!!

# 27
  • Мнения: 2 922
още 1 идея от мен, дано вече не съм станала досадна Wink Wink

заведението се казва РОСО и се намира точно на плажа, около първа буна, вдясно от водната пързалка (гледайки от пътя Wink). всъщност това е първото заведение на плажната ивица (от дясно на ляво). не съм питала дали може там да се празнува РД, но според мен е идеално за целта - на пясъка е, има 1 пързалка и 2 сравнително безопасни люлки, 2 колички с монети, има за ядене доста неща и обслужването ми хареса. а пък място за бягане на децата - колкото щеш!!!
Не е ли Pico?

# 28
  • Мнения: 705

ами да - така е, какво съм запомнила и аз!!!! newsm78
сори!

# 29
  • Мнения: 2 922
няма за какво  Laughing просто се чудих кое е това ROCO  Laughing

# 30
  • Мнения: 5 245
Идеята за празнуване на рожден ден на детски басейн много ми допадна. Но въпроса е къде  newsm78 Някой ходил ли е на този долу до ролбата  Thinking

# 31
  • Мнения: 5 500
Идеята за празнуване на рожден ден на детски басейн много ми допадна. Но въпроса е къде  newsm78 Някой ходил ли е на този долу до ролбата  Thinking
Той е дълбок бе, Дид! Иначе работи и ролбата и той, ама не става за идеята ти!
Единственото плитко бебешко е на Ривиера, ама аз май ти казах newsm78

# 32
  • Мнения: 36
да се включа и аз-вчера бяхме с дребния на кафе Рефлекс-до пощата/на понеделничния пазар и там имаше организиран детски рожден ден-родителите си бяха донеслидребни сладки и соленки-останалото си го поръчваха-има люлки,клатушки,има и едно момиче с което рисуват децата,абе мисля че весело изкарваха.а ние както сме зимата-давайте идеи,че и много набори са-10-15,а като прибавим и родителите #Crazyдайте повечко инфо за бизнес хотела/нали до полиграфията/ че интересно ми прозвуча Wink

# 33
  • Мнения: 5 245
Леля ми работи в бизнес хотела и след това което ми разказа не бих отишла там дори до тоалетната  Sick

# 34
  • Варна
  • Мнения: 677
Radina, учудвам се на това, което казваш, дай повече инфо моля те, че аз така го препоръчвам тоз Бизнес-хотел за детски РД. А и когато ние празнувахме там всичко изглеждаше много добре. Thinking

# 35
  • Варна
  • Мнения: 340
Миналата седмица празнувахме първия рожден ден на Ники в сладкарница "1001 приказки" и всички останаха много доволни. Там има детски кът с много играчки, колички, пързалка и т.н. и децата много се забавляваха. За рожден ден има меню, от което предварително се избират плата със сандвичи и мезета, а после на място се поръчват ядки, чипсове, солети и др. Цените не са високи и обслужването беше добро. Може да се сяда и вътре, и навън /има люлки и пързалка/. Рожденния ден трае 2,5 часа. Ако някой прояви интерес, ще обясня и къде се намира.

# 36
  • Мнения: 5 245
Radina, учудвам се на това, което казваш, дай повече инфо моля те, че аз така го препоръчвам тоз Бизнес-хотел за детски РД. А и когато ние празнувахме там всичко изглеждаше много добре. Thinking

Мишки, хлебарки, застояла храна...Скоро е имало сватба там и след нея останалата храна се е прибрала в хладилника и разбира се с нея са закусили на следващия ден гостите на хотела(а това било постоянна практика)  Rolling Eyes Всички си мълчали, незнам защо, а според мен направо си плаче за проверка от ХЕИ, без предупреждение.

# 37
  • Мнения: 36
къде се намира това заведение 1001 приказки? newsm78

# 38
  • Мнения: 17 407
На ул. Струга- сп. Илия Димитров.

# 39
  • Мнения: 5 500
На вас сериозно ли ви харесва в 1001 приказки Shocked
Последно ходихме там на зимен РД, то всъщност и за първи и последен път беше! Играчките са ужасно мръсни, както в Барбито де, като че ли не могат да ги пуснат в една пералня newsm78 Сандвичите наподобяваха такива Sickдебела филийка от багеда, тъъъъничко маргарин и още по-тънки парченца шунка или кашкавал.
Изумиха ме и табелките дето бяха вътре: Пушенете не е препоръчително #Crazy #Cussing out!!! Така негласно не забраняват на родителите да пушат!!! Ужас!

# 40
  • Мнения: 253
От всичко прочетено тук излиза,че във Варна няма заведение в което да направиш хубав детски РД. Weary На мен също ми предстои не леката задача с организирането на такъв.Дъщеря ми става на 7г на 11.08 и аз също не знам къде да го отпразнуваме. newsm12Много се надявам някой от собствениците на тези заведения да прочете тази тема и да вземе някакви мерки. newsm17

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Снощи видях табела по алеята за Детски кът към една кръчма.. Престол сякаш беше? Някоъ ходил ли е на проверка?

Общи условия

Активация на акаунт