Официална прическа мейд ин хоум?!

  • 5 002
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
а знаете ли как се прави прическа като конска грива? не на опашка, но косата е вдигната по дължината на главата и хем е прибрана и има ред, хем пада свободна и стои волан и красива? искам да си направя такава прическа сама, но незнама как  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 267
а знаете ли как се прави прическа като конска грива? не на опашка, но косата е вдигната по дължината на главата и хем е прибрана и има ред, хем пада свободна и стои волан и красива? искам да си направя такава прическа сама, но незнама как  Rolling Eyes

Това се прави с една специална шнола - мисля, че се казваше "банан"  hahaha, та ако съм разбрала правилно, тя прибира косата по този начин. Има и различни видове вече, и на мен и харесва как стои. Но стои добре на дълга и гъста коса, иначе стои някак си сплескана. Хубав ефект се получава, ако косата е намачкана и направена по-обемна предварително

# 17
Навий косата с маша спираловидно. Сложи пяна за силна фиксация  мачкайки къдриците. След това с дифузер  суши. трябва да стане като мокри къдрици.  Топирай на темето в основата леко и прихвани кичурите над ушите и топирана част  на темето с ефектна шнола. Пусни няколко кичурчета къдрички около лицето.
 Това е една много ефектна и лесна прическа - придава женственост и лекота  . Тази година правих 3 абитюриентки така и беше суперско.

# 18
  • Мнения: 612
Ще съм облечена с дълга рокля, която е доста официална - черна със зелени и сребърни цветя в основата.
Според мен - кок с живо цвете, какви са цветята на роклята? Правиш един гладък кок, щипваш с шнола/гледаш да не се вижда / и отстрани слагаш цветето.  Peace
И предложението на m71 е хубаво и става в домашни условия.

# 19
  • Мнения: 4 546
а знаете ли как се прави прическа като конска грива? не на опашка, но косата е вдигната по дължината на главата и хем е прибрана и има ред, хем пада свободна и стои волан и красива? искам да си направя такава прическа сама, но незнама как  Rolling Eyes

Това се прави с една специална шнола - мисля, че се казваше "банан"  hahaha, та ако съм разбрала правилно, тя прибира косата по този начин. Има и различни видове вече, и на мен и харесва как стои. Но стои добре на дълга и гъста коса, иначе стои някак си сплескана. Хубав ефект се получава, ако косата е намачкана и направена по-обемна предварително
и аз с такава шнола съм се правила, но вече се продават само малки и никъде не мога да намеря такава, че да ми хване косата.  Close та се мисля - друг начин няма лиии Praynig

# 20
  • Мнения: 612
herelina Освен да хващаш на малки опашчици по линията отгоре надолу и да се поразроши малко за да не личи много. За това се сетих като алтернатива. Ама дали ще стане  нещо  Thinking .

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мисля, че ще ти отива да си навиеш косата на ролки, после разплиташ грубо с пръсти и мачкаш здраво с гел... Накрая "тургаш" едно цвете за разкош и си готова.  Wink

# 22
Хващаш косата на опашка, след това разделяш на още 5-6 кичура и всеки от тях го завърташ на букла и го захващаш с 2 фиби близо до ластика на опашката и накрая слагаш и цветята

# 23
  • Мнения: 267
и аз с такава шнола съм се правила, но вече се продават само малки и никъде не мога да намеря такава, че да ми хване косата.  Close та се мисля - друг начин няма лиии Praynig

За съжаление не се сещам за нищо лесно Sad. Може би ако пробваш в някой ..да не се разсърдиш сега ..бабешки магазин. По-скоро има едни такива магазинчета, в които продават джунджурии, но не много фешън - например с копчета, разни шалчета,та там съм виждала разни аксесоари, които съм виждала да се продават преди години. Ама и аз го казах ама .... newsm78

Между другото съм виждала моя приятелка точно с таква шнола, но не от малките, няма начин да не продават някъде, просто търсене трябва

# 24
  • Мнения: 4 546
за търсене - от октомври търся. или са с малки шипчета или са малки като дължина.
ще взема да пробвам на малки опашцици и да ги разперя малко с по 1 фиба от всяка страна. но сигурно ще се наложи и мъжо да помага  и после ужасно ще боли скалпа на глават newsm78 ама ще трая, като е за хубост.... 4470

# 25
Няма да боли.
Аз постоянно си правя такива прически.
Много хубаво става!!!

# 26
  • Мнения: 4 546
ще пробвам значи. аз бях на бала с подобна причиска и ужааасно ме "болеше косата" после. обаче и мен ми трябва за официален повод, тъй че боли не боли - ще търпя  Flutter

# 27
  • Мнения: 175
Аз мисля че ще бъде по-добре да се опиташ да си изнайсториш един кок,на тоалета които описваш по-добре би седяла вдигната коса.И аз ще се опитам да ти предложа нещо,опитай няколко пъти не е сложно.Значи приглаждаш хубаво косата на зад и връзваш стегната опашка,на тила в ляво зад ухото.До тук ясно нали.Сега разделяш опашката на 4 кичура и ги усукваш или правиш на букла и забождаш с две фиби на различни места около ластика,добре е да оставиш някои връхчета да стърчът,просто ги фиксираи с вакса ака имаш,око не просто напръскай с много лак.И колкото по небрежно толково по -добре,хубаво е да стърчи да има рошаво,опитвай до като се получи наистина не е сложно.
Можеш да си дложиш някакъв аксесоар за коса в зелено.Успех.

# 28
  • Мнения: 267
Няма да боли.
Аз постоянно си правя такива прически.
Много хубаво става!!!

А може ли малко снимков материал, аз май само такива опашчици не съм си правила и не мога да си го представя нещо Simple Smile
Иначе отбягвам вече с тези ластици, че косата става на нищо, но за някой повод ...

# 29
Като забиеш някоя фиба по-здраво я вадиш и забиваш отново, за да не те стяга толкова много и няма да имаш проблеми!

Общи условия

Активация на акаунт