Жените и колите

  • 3 004
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Това е тема за жените които се интересуват от коли.
Споделете каква кола имате. какви екстри има.
Каква кола искате да имате.

Ето мойте предложения за автоманиачките : http://ivo.bgwebworld.com/car_tunning.html

# 1
  • Мнения: 5 622
Олеййййййййййй, нИдей почва пак  rotfImao rotfImao rotfImao

# 2
  • Мнения: 2 103
опаааааааааааа
ще има това-онова Crazy

# 3
  • Мнения: 5 622

 Тоз път ще си мълча  smile3505, че пак ще стане някое меле  Joy

# 4
  • Мнения: 5 622
Това е тема за жените които се интересуват от коли.
Споделете каква кола имате. какви екстри има.
Каква кола искате да имате.

Ето мойте предложения за автоманиачките : http://ivo.bgwebworld.com/car_tunning.html

Изчисти си кутията от ненужни съобщения!

# 5
Това е тема за жените които се интересуват от коли.
Споделете каква кола имате. какви екстри има.
Каква кола искате да имате.

Ето мойте предложения за автоманиачките : http://ivo.bgwebworld.com/car_tunning.html

В момента имам обща кола с брат ми - Опел Кадет, сещай се, че никога не съм я карала - превзел я е тотално Simple Smile))
Иначе искам Мерцедес СЛК компресор.. светло резидав, с бежов салон, но не кожен.... ехххх... Crazy

# 6
  • Мнения: 826
Аз имам BMW X5 2003г.,най-малката кубатура-3000.Правихме го поръ4ков от Германия,защото тук(щатите),вси4ки готови модели са автоматици,а ние държахме да е със скорости.Като екстри сме си вклю4или навигационна с-ма,затоплящи предни седалки,затъмнени задни стъкла,грил(решетка) отпред и ДВД за мал4уганите.А имам и един сензор,който ме предупреждава като паркирам назад.
Като цвят е керемидено 4ервен с 4ерен кожен салон.
Оба4е сега с тези цени на бензина тук(3.10$ за галон),направо ми се пла4е като трябва да зареждам. ooooh!

# 7
  • Мнения: 6
ehh imash BMW a se oplakvash ot cenata na benzina.
Nqkoi mami patuvat s tramvaq i si mechtaqt za edna corsa 86g.
No inache Izborut ti za BMW-to e dobur. Nqma da sajalqvash s tazi kola.

Kolkoto do skorostite avtomatika e za hora koito gi murzi da karat. natiskash pedala i varvi napred, ne mojesh li da pochustvash moshnosta i da se sleesh s kolata ne e shofirane tova.

# 8
  • Мнения: 5 622

 Пиши на кирилица  Peace

Не мога да ти отговоря на лична бележка, защото ми дава, че си изчерпала лимита си за получаване на съобщение. АКо имаш ненужни такива, ги изтрий, за да мога да ти отговоря на въпроса  Peace

Друг вариант е, просто да нямаш право на ЛС още, но не ми се вярва сякаш  newsm78

Сега разбра ли ме?  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 150
Волово 440 на газ и ми е все тая за цената на бензина  Mr. Green
Има си и екстри, странични реклами, ключ маса (прекрасен + когато те спрат куки), мигачи, фарове, стопове - когато иска, дръжки за отваряне на вратите от вътрешната страна - няма, счупиха се,  с 1 ключалка е - другата се счупи, нищо че има кой да ги оправи - все не стига до тях.
Екстрите са неповторими - поръчкови    Mr. Green

Мечтаете ли вече за този автомобил  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 2 550
Бубе, има само 0 мнения, в смисъл, не и се отброяват мненията тук и има рпаво на 1 или 2 ЛС-та. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 7 837
Kolkoto do skorostite avtomatika e za hora koito gi murzi da karat. natiskash pedala i varvi napred, ne mojesh li da pochustvash moshnosta i da se sleesh s kolata ne e shofirane tova.


Хаха, автоматика е за мързелите, ще падна  Laughing
Навремето, даже говореха, че е кола само за инвалиди  ooooh!
Съвсем добре се сливам с мощността, като си катам със 120-140 по магистралата. Все пак карам кола, не болид  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 622
Kolkoto do skorostite avtomatika e za hora koito gi murzi da karat. natiskash pedala i varvi napred, ne mojesh li da pochustvash moshnosta i da se sleesh s kolata ne e shofirane tova.


Хаха, автоматика е за мързелите, ще падна  Laughing
Навремето, даже говореха, че е кола само за инвалиди  ooooh!
Съвсем добре се сливам с мощността, като си катам със 120-140 по магистралата. Все пак карам кола, не болид  Mr. Green

Хич и нямам намерения да споря относно предимствата на автоматика да ти кажа  Whistling Не се хаби и ти  Joy

# 13
  • Мнения: 2 550
Кви са предимствата на автоматика?
Освен, че ти почива левия крак Simple Smile?
Аз джъгам автоматик, но сто пъти предпочитам да си сменям скорости  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 5 622
Кви са предимствата на автоматика?
Освен, че ти почива левия крак Simple Smile?
Аз джъгам автоматик, но сто пъти предпочитам да си сменям скорости  Heart Eyes

Глупости

П.С. Изнасям се, утре ще видя какво си се пенила след моя постинг  Joy

# 15
  • Мнения: 7 837
Освен, че ти почива левия крак, ти е постоянно свободна и дясната ръка. Спокойно си се почесвам с нея, бъркам си в носа... Laughing

# 16
  • Мнения: 2 550
Хаха, не се бях сетила за ръкатаSimple Smile) Вярно, може да се почесвам и да си бъркам по...дупките  Blush

Бубо, нема се пеня, и за това ме мързи  Crazy

# 17
  • Мнения: 826
Kolkoto do skorostite avtomatika e za hora koito gi murzi da karat. natiskash pedala i varvi napred, ne mojesh li da pochustvash moshnosta i da se sleesh s kolata ne e shofirane tova.


Хаха, автоматика е за мързелите, ще падна  Laughing
Навремето, даже говореха, че е кола само за инвалиди  ooooh!


И мъж ми така казва-автоматика е за инвалиди и за мързеливи. Wink
В 4икаго трафика  е огромен,но никога не бих сменила скоростите за автоматик. Peace

# 18
  • Мнения: 6
Mai trqbva da prekrustq temata na Avtomatik ili ruchna skorostna kutiq  Thinking

A za tazki koeto kazvashe che si kara s 140 po magistralata s avtomatika.... ami toi za tova e udoben za dulag put bez izprevarvaniq.
opitai se da karash v sofiq v zadrustvane i da stignesh na rabota 2 puti po burzo ot normalno s avtomatik ....

ama aide da ne zahvashtame spor.
Kajete nqkoi hubavi saitove za tunning.

# 19
Олеййййййййййй, нИдей почва пак  rotfImao rotfImao rotfImao

Малко съм ОФФ - със сина ти сме родени на една и съща дата - трябва да е доста готино хлапе (това съдейки по мене)  Party Laughing

# 20
  • Мнения: 826
Kolkoto do skorostite avtomatika e za hora koito gi murzi da karat. natiskash pedala i varvi napred, ne mojesh li da pochustvash moshnosta i da se sleesh s kolata ne e shofirane tova.



Съвсем добре се сливам с мощността, като си катам със 120-140 по магистралата.
120-140 -това в мили или километра? Mr. Green Crazy

# 21
  • Мнения: 7 837
Хаха, км  Laughing В мили не вдигам повече от 85, щото трупърите много дебнат  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 937
Ще имаме нова другата седмица! Yes! Никога не съм карала нов автомобил! Не съм и "припадала" на тази тема! Имам претенции единствено за сигурността! Ежедневно возя децата си! Обичам големите автомобили...големите кучета..., големите...Това някой "психолог" ще го определи като комплекс! Хич не ми и дреме! Sunglasses

Бъдете внимателни, мили мами! Това е най-важното!

# 23
  • Мнения: 6
Ще имаме нова другата седмица! Yes! Никога не съм карала нов автомобил! Не съм и "припадала" на тази тема! Имам претенции единствено за сигурността! Ежедневно возя децата си! Обичам големите автомобили...големите кучета..., големите...Това някой "психолог" ще го определи като комплекс! Хич не ми и дреме! Sunglasses

Бъдете внимателни, мили мами! Това е най-важното!

Похвали се каква ще е де. Аз искам пежо 307 sw. Ама няма пари сега. Мъжа ми ще ми купи "ама друг път"...

# 24
  • Мнения: 5 622
Олеййййййййййй, нИдей почва пак  rotfImao rotfImao rotfImao

Малко съм ОФФ - със сина ти сме родени на една и съща дата - трябва да е доста готино хлапе (това съдейки по мене)  Party Laughing

Готин е , да. Засега  Crazy Но той и няма на кого да прилича да не е готин (за характер говоря, да не помислите, че за външност) Wink

# 25
  • Мнения: 5 622
Mai trqbva da prekrustq temata na Avtomatik ili ruchna skorostna kutiq  Thinking

A za tazki koeto kazvashe che si kara s 140 po magistralata s avtomatika.... ami toi za tova e udoben za dulag put bez izprevarvaniq.
opitai se da karash v sofiq v zadrustvane i da stignesh na rabota 2 puti po burzo ot normalno s avtomatik ....



И що?

Пътя София Варна и обиколката на БГ преди две седмици ги направихме  с автоматика. Как мислиш дали не сме изпреварвали?  Crazy

Относно задръстванията-НЯМА по-удобна кола от автоматика  Peace При ръчните скорости ръчкаш първа-изключваш 1000000000000000000000000000 пъти докато се измъкнеш, а с автоматика просто отпускаш спирачката.... Wink

# 26
  • Мнения: 3 576
С 2 ръце и 2 крака за автоматика!! Много си го обичам  Heart Eyes Heart Eyes

Докато не бях карала такъв и аз разправях, че е за мързеливи, че не можело да ръчкаш колата.... да бе да!
Искам да кажа, че за мен е голям кеф в едната ръка да си държа кафенцето и да си карам, особено сутрин ако нямам време да си го допия вкъщи Wink

И дано не прозвучи като голяма глезотия, но след като добре свикнах на автоматика един ден ми се наложи да мина по околовръстното - 1 час каране на друга кола с ръчки, ами после имах мускулна треска от амбриажа.

# 27
  • Мнения: 631
Аз пък съм са скоростите. Това с автоматика ми е страшно скапано. Обичам да карам бързо .иииииииии            1-ва ; 2-ра ..газ

# 28
  • Мнения: 631
Разумно естествено

# 29
  • Мнения: 2 550
Извинявам се за безумния въпрос, но какъв е проблема да пиеш, ядеш или тн, дори и на кола със скорости?  newsm78
докато карах кола със скорости, определено те не ми пречеха,нали имам и лява ръка  Laughing

# 30
  • Мнения: 6 167
Егаси.
Много автоматици, много нещо. па и мощтни!
Браво! Peace

аз карам Фиат Панда новия модел. Хубавка колица, нова, няма екстри.
скоростния лост е леко странно разположен, но се свиква много бързо.
доста икономична, в Европа, за разлика от Щатите малките коли се ценят,
бензина и как хабим ресурсите на планетата също имат значение  Wink
харчи малко, 1.1. сипвам за 20 евро и джиткам доста дълго време.

относно каква кола искам да имам - незнам , много ми харесват малки коли - нисан микра, ситроените., мерцедес клас А и тн.
но нямам амбиции да имам - Пандата е супер. Имам най-хубавата кола.

както е казал Хенри Форд, като го попитали коя е най-хубавата кола, казал - новата.

като имаме дете искам да имам по-голяма, въпреки, че и пандата ще върши работа, с 5 врати е.  мъжа ми има спортна кола, и не може да се разчита да носи багаж, колички и тн.



# 31
  • Мнения: 7 837
Лени, с тия постоянно скачащи цени на бензина и в Щатите почват да се ценят малките коли от типа на Тойота Ярис напр.  Grinning

п.п. Аз и друго знам, дето го е казал Форд - Мога да продам всяка една кола, стига да е черна  Laughing Но, това вече не върви  Grinning

# 32
  • Мнения: 6 167
Кейс, ето и още нещо негово ' Ако бях слушал клиентите си щях да им продавам по-бързи коне'.
за черното не ми говори - мия понякога на мъжа ми черната кола.
не ща да виждам
червено за мен ( като мечта) , а иначе моята е синя.

# 33
  • Мнения: 5 622
 Аз по-скоро викам да направим темата-"какъв цвят е вашата кола"  Peace

На мен ще ми бъде интересно, например  Wink

Моята е черна. РАзбрахме и за цвета на Лени. Другите?

# 34
  • Мнения: 631
тъмно синя Рено Клио 2003-та година

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Моята е лилав металик  Grinning

# 36
  • Мнения: 6 167
бахси няма ли любителки на 'курвенско' червено за кола?
моята мечта....

# 37
  • Мнения: 2 550
бахси няма ли любителки на 'курвенско' червено за кола?
моята мечта....

Първата ми колица беше червена  Mr. Green Ама горе долу докарваше цвета на ферари, не знам колко курвенско еSimple Smile)
Много ме дразнеше в началото проклетия цвят, ама с времето свикнах и почнах да го харесвам. Свежарско е Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 622
бахси няма ли любителки на 'курвенско' червено за кола?
моята мечта....

Тц. Аз не харесвам това ярко червеното. Не  лошо, но не съм чак такъв фен. Хресвам, обаче бордото (по-скоро малиновото) металик.Страшно е. НО много трудно се открива такова за колата, която исках, та се сдобих с черна-следващият ми по ред любим цвят за кола  Peace

# 39
  • Мнения: 7 837
Бордо  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 6
moita e lilav metalik. Seat Cordoba 94. Malko e durta ama oshte hlqb ima v neq. samo na 140 000 km e Simple Smile
skoro chakam pegout 37 sw. ama kakto kaza maja mi "shte ti kupa...ama drug pat"

# 41
  • Мнения: 3 576
Сив металик, нищо особено.

# 42
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И моята  Sunglasses

# 43
  • Мнения: 1 418
Ами аз карам (като се доредя)рено меган сценик зелен металик,а иначе си падам по джиповете по възможност 5000 кубика.А относно скоростите и автоматика с автоматик не можеш да пилиш гуми,иначе е по-удобно. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 5 622
Ами аз карам (като се доредя)рено меган сценик зелен металик,а иначе си падам по джиповете по възможност 5000 кубика.А относно скоростите и автоматика с автоматик не можеш да пилиш гуми,иначе е по-удобно. Mr. Green

И за чий ми е да се състезавам?  Rolling Eyes

# 45
  • Мнения: 1 418
Ами въпрос на личен избор.Мразя до мен да се подреди някой мъж и да се опитва да се състезава...Просто не издържам и натискам газта.Това е.А и определено си падам по високите скорости.Това е друг въпрос.

# 46
  • Мнения: 5 622

 Пък аз хич и не гледам кой е до мен и кой дава газ, и кой не  Peace

# 47
  • Мнения: 10 758
Сив металик, комби, Пасат 4-ка, ТДИ, 130 коня, 2001 г., ръчни скорости, климатроник, кожен салон, махагон.....не мога да се сетя друго newsm78
аз също обичам да се ръчкам Mr. GreenОбичам голееемите коли, ама не като Блонди, не чак толкова големи.

# 48
  • Мнения: 2 550
На Блондалина не са коли, а камиони  ooooh!
И ми е обещала да ме вози Simple Smile)

# 49
  • Мнения: 964
Тоyota Camry
модел 2004 автоматик.С трафика в Чикаго неща и да чуя за скорости.
Подкарах си я с кеф чисто нова от дилара,подарък за 26-тия ми рожден ден. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 5 647
Каква кола ли? Ами лилава.  Mr. Green

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На Блондалина не са коли, а камиони  ooooh!
И ми е обещала да ме вози Simple Smile)

И мен.
Или двете трябваше да го купим камиона newsm78. Не помня.

Иначе току що продадената ми кола беше тъмно сив металик, на мъжо /временно моя/ е светло сив металик, а капарираната за мен - светло синя. Пълна скука.
Искам и аз червена...  car003

# 52
  • Мнения: 793
Ами бяла, ама то, защото вида и ми хареса, както и това, за  толкова пари толкова  Confused

Любим цвят нямам както дойде, не съм пратенциозна, кола да има  Whistling със скорости, автоматик  Hug

# 53
  • Мнения: 10 758
На Блондалина не са коли, а камиони  ooooh!

Знам, аз за това написах, че не искам толкова големи. Laughing
Ааааа, забравих да кажа, че искам червена колаааааа, ама точно курвенско червено.

# 54
  • Мнения: 1 172
Екстрата, която сега имам и никога не бих се отказала от нея, е парктроник. За останалите екстри- все ми е тая.
Кожен салон вече не ми влиза в графата "екстра", след като ми се прецака климатроника и трябваше 2 месеца през лятото на 2004 да се спарвам на кожената седалка, докато му открият проблема, доставят части и го оправят.
Любим цвят нямам, а и то на различните модели им ходи различен цвят. Досега съм имала предимно бели и черни коли, само една в сив металик.

# 55
  • Мнения: 10 758
Екстрата, която сега имам и никога не бих се отказала от нея, е парктроник.
Е т`ва е най-важното според мен.Мъжо все ми обещава, че ще ми сложи, ама знам ли кога ще е това.Май като я ударя няколко пъти Mr. Green

# 56
бахси няма ли любителки на 'курвенско' червено за кола?
моята мечта....

Аз си мечтая за червенаа,
аме все други ми се падат.....

Сега небесно-син металик.

# 57


Kolkoto do skorostite avtomatika e za hora koito gi murzi da karat. natiskash pedala i varvi napred, ne mojesh li da pochustvash moshnosta i da se sleesh s kolata ne e shofirane tova.

[/quote]

За автоматика, че е хора, които ги мързи да карат,  ще имаш да вземаш!
Когато изминав на ден по 100-200 километра тогава приказвай и давай оценки.

# 58
  • Мнения: 1 128
     Моята има даже 4етири гуми ами и една резервна отгоре.

# 59
  • Мнения: 826


Kolkoto do skorostite avtomatika e za hora koito gi murzi da karat. natiskash pedala i varvi napred, ne mojesh li da pochustvash moshnosta i da se sleesh s kolata ne e shofirane tova.


За автоматика, че е хора, които ги мързи да карат,  ще имаш да вземаш!
Когато изминав на ден по 100-200 километра тогава приказвай и давай оценки.
[/quote]

Що,какъв е проблема? newsm78
За справка-пътувам по 80 мили всеки ден,колата ми е със скорости,не се оплаквам-автоматик не бих си купила. Mr. Green

# 60
  • Мнения: 6
Da ste vijdali nqkoe rali kadeto da sa s avtomatik....

# 61
  • Мнения: 3 576
Da ste vijdali nqkoe rali kadeto da sa s avtomatik....

Хехе, не знаех, че на пътя участвам в рали Thinking

Ей, що глупости изчетох за автоматика....... да се чували за типтроници или ръчни скорости при автоматика?
Според колата си има първа, втора, трета, или пък директно + и - скорост /както е при мен/.
И кво - мислите, че не мога да върна скорост и да изръчкам колата? Още като настъпиш педала докрай колата автоматично си връща скорост и ускорява.

Не можело да почустваш мощноста и колата - глупости на търкалета, ела да видиш колко добре си се усещаме с колата взаимно Laughing

# 62
  • Мнения: 631
Да вземем да си направим едно състезаниице  Laughing Laughing Laughing Laughing Joy

Общи условия

Активация на акаунт