Oфф: идвам в София

  • 2 667
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 161
Ако смятате да идвате по-късно, пишете едно ЛС да ви дам гсм, в случай че се премести сбирката. Мери, и този път никакви след 12 - миналата седмица никаква не те видях зад НДК!

# 46
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
А има ли и друга среща някаква с Бу (по друга тематика, не толкоз строго сектантска  Mr. Green)?!  newsm78
Пон'делник например, а Смърф?
Щото може да не успея за утре, пък и ми е писнало вече от вашите цици, честно казано!  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 1 547
А има ли и друга среща някаква с Бу (по друга тематика, не толкоз строго сектантска  Mr. Green)?!  newsm78
Пон'делник например, а Смърф?
Щото може да не успея за утре, пък и ми е писнало вече от вашите цици, честно казано!  Rolling Eyes

tooth Как да не та обича човек, Зъх! Ще се уговорите с Таня най-добре. И аз искам да пропусна утре, но не мога, имам дълг. За съжаление не мога да присъствам на пиянска кърмаческа в понеделник, защото, живот и здраве, рано сутринта пътуваме. Ако не успеем сега, мисля, че скоро пак ще ни се отдаде възможност  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 35 960
А има ли и друга среща някаква с Бу (по друга тематика, не толкоз строго сектантска  Mr. Green)?!  newsm78
Пон'делник например, а Смърф?
Щото може да не успея за утре, пък и ми е писнало вече от вашите цици, честно казано!  Rolling Eyes

Зъх, ако дойдеш - обещавам да не говоря за цици!  Naughty

# 49
  • Мнения: 1 737
И нашето семейство ще дойде!
Вие само женоря ли ще сте, или ще има и татковци?

# 50
  • София
  • Мнения: 2 164
На мен пък ми е рано  Tired Щеше да е по-добре на бирско в късния следобед.

# 51
  • Мнения: 4 242
Ние сме с таткото.

# 52
  • Мнения: 46 508
Бу, и аз искам, но в Борисовата и Южния не стъпвам, псета пълно, страх и ужас, ще следя темата, ако измислите друго място- идвам  Hug

# 53
  • Мнения: 8 460
Какво мога да кажа,освен че умирам от яд,че не мога да дойда.Два дни нямам нет и тука някакви тайни срещи се заформят.Бу,ще имаш да идваш още веднъж и заради мен. HugБре,ква съм важна!/ Mr. Green

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 07:52 от Емия

# 54
  • Мнения: 8 460
Някакви отзиви от срещата с Бу? newsm78 Laughing

# 55
  • Мнения: 3 926
Страхотно си изкарахме, особено след като се премистхме в градината на Ментов носорог Grinning Свършихме и работа... освен това успях да пробутам в ръцете на една бременюшка брошури за кърменето, дано са й от полза. Но такива срещи най-добре се преживяват, а не разказват не, че ви дразня Wink

# 56
  • Мнения: 3 161
Ами... и аз съм доволна. Много майки дойдоха, за да се видят лично с Бу, та и помежду си се видяхме, че иначе май са малко рехави срещите.

В двора на Ментов носорог можах най-после да пусна Ирина на воля, а аз да се видя с който искам - защото в парка станах разногледа от търчане по люлки, влакчета, понита и сладоледи, отделно че слънчасах. Предлагам пак да се срещаме там следващия път - дори и в най-голямата жега беше хладно под дърветата, а и днес поне бяхме сами (макар че въре имаше рожден ден).

# 57
  • Мнения: 1 586
Да, дворът на Ментовия носорог е идеално място за среща на мамите с ходещи кърмачета - ограден е с мрежа, има хубава сянка, много камъчета и пързалка. Само дето пързалката е малко самоубийствена за по-малките ходещи кърмачета - едва опазих Андреа да не излети от нея на завоите и съответно почти не се видях с мамите, понеже тя почти не спря да се пързаля  Laughing

Но беше приятна среща  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 559
Много се радвам, че най-сетне успях лично да видя Рижата прекрасница (за рижа не е толкоз рижа колкото очаквах, но пък за прекрасница - много по-красива е отколкото на снимки и филмчета Grinning), както и да се запозная с Асинка, Мъни,Бубанка и набързо да мерна Мери, Ива_Д, емем, Ая.  Имаше страхотна атмосфера, доколкото разбирам в Ментов носорог е било и по-готино, но ние, за съжаление, не успяхме да идем и там Confused Имам и мъничко снимков материал (мъничко,защото ми се изтощиха батериите на апарата, а съм забравила резервните Rolling Eyes),който ще кача нейде тази нощ Grinning Доволна съм и от малкото, което видях/чух, от срещата с хора,които сякаш отдавна познавам (сравнително отдавна чета тук) ,а виждам за пръв път и от това,че най-сетне съм ЛЛЛ член Wink

# 59
  • Мнения: 3 760
Срещата беше супер!
И наистина в Ментов Носорог беше страхотно!!!
Много съм доволна, че се запознах с Мама Ели, Летка, АЯ, Ива Д, Андреа$ и разбира се с другарката Прекрасница.
А за финал се появи и Деметра   Heart Eyes
Чудесно е, че се видях и с другите момичета - бубанка, емем, Мери, Ассинка, **Цвети**.
И най-сетне станах член на ЛЛЛ  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт