Интересни лафчета.

  • 17 922
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
За тежка походка - "Върви като кон"
Майка ми често ми го казваше, като се оплаквах, че се налага да сменям капачките на токчетата на 2-3 седмици. Реших проблема като си купувам обувки без капачета на токовете Mr. Green

И още: "Слаб е като вейка - можеш да му преброиш ребрата, целият е само лакти и колене... "

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 15:57 от Lss

# 136
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
нещо което приятеля ми често казва за колите-ритнеш пали тръгнеш гасне.и нещо друго за жените, две пазар три панаир.

# 137
  • Мнения: 936
С гаджето на моя приятелка в заведени, а той винаги иска сметката по един и същи начин. Извиква сервитьорката и я пита най-невинно: Извинявай, шъ може ли да те оправя?
 Joy

# 138
  • Мнения: 2 212
Вчера случайно гледах шоуто на Слави и ми хареса лафа, който каза, нещо от сорта: Мили, жени, както знаете идеалният мъж НЕ псува, НЕ пие, НЕ пуши, НЕ изневерява, НЕ виси нон стоп в кръчамата и НЕ съществува!

Това ме подсети за един друг лаф стандартен с продължение - не пия, не пуша, по жени не ходя...ама тая мадама като я видях и направо си изпуснАх цигарата в уискито....

# 139
  • Мнения: 631
сега се сетих как мъж ми ме наричаше преди да забременея

Забреминяващата

# 140
  • Мнения: 2 212
И още: "Слаб е като вейка - можеш да му преброиш ребрата, целият е само лакти и колене... "

Чувала съм и "душата му е в зъбите"...

А върти ми се преди се използваше един лаф 'да ти умре коня на челна стойка в банята' ама не мога да се сетя по какъв случай се казваше.... newsm78

# 141
  • Мнения: 2 212
Незнам дали не сте го дали по-рано, но съвсем наскоро го чух, говорим си с един приятел и накрая му казвам : "И умната!", а той ми отговаря: "Ако не- русата."   Joy Joy Joy

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 790
...Това ме подсети за един друг лаф стандартен с продължение....

И мен ме подсети-не пия, не пуша, по жени не ходя...само по мъже (това казано от мъж)

# 143
  • Мнения: 4 370
Моя кумец вместо : "И умната" казва : "И хитрата"

# 144
 На моята баба лафа за някой който знае много е " И цяло село да му се из......ре в устата пак няма да се затвори"  или ще стане ,но на п......а стрижба.

# 145
  • Мнения: 364
"На гол гъz чифте пищови"
"Аz ще имам да им  давам,те ще имат да вzимат"  когато дължиш пари
"Поради липса на zмия номера се иzпълнява от гущер"
"Теzи които не ме харесват неzнаят какво иzпускат,а теzи които ме харесват не ме zаслужават"

# 146
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
да дадеш пари на жена е като да дадеш автомат на ненормален. Joy

# 147
  • Мнения: 131
По повод на несполучлива прическа един познат казва - Коя фризьорка се подигра с теб?

Мъжа ми винаги казва  кафе "еКспресо"

Едно от любимите ми е "Мисело Кляко"

"И срещу теб да тичам пак няма да ме стигнеш"

Общи условия

Активация на акаунт