намаление 10%

  • 2 637
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 881
...........

"Ако искате да видите всичко на живо може да посетите нашия магазин, който се намира в гр. София, жк. Овча купел 1, ул. Монтевидео и Обиколна, "Търговски център Овча купел", ет. 2 - детски магазин ПАКОСТНИК"

# 16
  • София
  • Мнения: 11 648
Не мога да кажа точна сума,мисля,че не е задължително да е наведнъж.Ние купихме от там две столчета за хранене с 1 месец разлика и ни дадоха такава карта.
След това имаше сезонно намаление 20% и тази карта не важеше.
А вчера посетих магазина,нещо ми се видя изпразнен и последните пъти,които го посещавам оставам с впечатлението,че не е така добре зареден като преди!Но и аз търсих дрешки на конкретна марка.

Има ли KANZ в Пакостник?
Мисля,че продават Kanz в Пакостник,но не мога да кажа дали има разнообразие от артикули.

# 17
  • Мнения: 5 255
Мисля,че продават Kanz в Пакостник,но не мога да кажа дали има разнообразие от артикули.

Няма богат избор, както в м-н от А до Я.

# 18
  • Мнения: 147
Не мога да кажа точна сума,мисля,че не е задължително да е наведнъж.Ние купихме от там две столчета за хранене с 1 месец разлика и ни дадоха такава карта.
След това имаше сезонно намаление 20% и тази карта не важеше.
А вчера посетих магазина,нещо ми се видя изпразнен и последните пъти,които го посещавам оставам с впечатлението,че не е така добре зареден като преди!Но и аз търсих дрешки на конкретна марка.

Има ли KANZ в Пакостник?

Какви други марки има? На сайта нищо особено не видях честно казано.
Мисля,че продават Kanz в Пакостник,но не мога да кажа дали има разнообразие от артикули.

# 19
  • Мнения: 1 756
...........

"Ако искате да видите всичко на живо може да посетите нашия магазин, който се намира в гр. София, жк. Овча купел 1, ул. Монтевидео и Обиколна, "Търговски център Овча купел", ет. 2 - детски магазин ПАКОСТНИК"

  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 457
а Бюбхен дали продават?

# 21
  • Мнения: 205
доколкото знам на козметиката печалбата е малко,едва ли ще има намаление

# 22
  • Мнения: 3 457
не аз просто питам дали продават Бюбхен,защото ми трябва и така и така като поръчам друго и това да поръчам-а в сайта им няма newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 115
Продават Бюбхен.

# 24
  • Мнения: 3 457
мерси, а дали имат на чико комаро гонителят Mr. Green,че аз като им пиша и те забравят да ми отговорят,иначе са супер  bouquet

# 25
  • Мнения: 8 447
Преди около 10 дни бях в Пакостник.След като една година подред чета хвалби ,най-накрая реших да отида да видя какво съм изпуснала досега.Исках да видя бодитата.Въпреки че купувам бодита на Тополино за 5.80 реших,че ако си харесам нещо много сладко,ще го взема,пък макар и за 8 лева,каквато е цената там.Любезна млада продавачка ми наизвади почти всички модели за нашия ръст.Харесах две и от тях реших да избера едното.В последния момент виждам,че едното боди е срязано с ножичка/най-вероятно/  Rolling Eyesточно отпред и се вижда при по-подробно разглеждане.Продавачката естествено ,много изненадана,търси от същия вид,но се оказва,че няма този номер.Тъпо и упорито се насочвам към второто боди и на шега и казвам-Да не се окаже,че и на това му има нещо?А тя-Ами,не знам,проверете си го!Започвам да го оглеждам,откопчавам копчетата отдолу и от задната страна-хоп-две малки дупчици в плата.Връщам бодито и се отказвам естествено,докато продавачката се опитва да ме убеди да извади още едно от втория вид.Тръгнах си разочарована и от съседното магазинче,пак на Пакостник купих една играчка-колкото да не е без хич.Но си направих извода и повече не смятам да ходя там.Може да е било случайно и само аз да съм била карък,но не ми се правят експерименти.Както казах-в кварталния ни магазин подобни бодита са по 5.80 и не ми се бие път до Овча купел да си купя по-скъпо и скъсано боди.
Изказвам своите мнения и впечатления,моля от тях да не си правите генерални заключения,все пак има и доволни от пазаруването там! Peace Wink

# 26
  • Мнения: 3 457
Аз съм много доволна   виж това боди,то е на Адорабъл  http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1753   и е евтино.Значи всички бодита и работи  с марка -FUAR, TOPOLINO,ADORABLE,MOTHER LOVE,ALKIM и още няколко за които в момента не се сещам се шият във фабриката на Фуар бейби,просто им слагат различни етикет ,защото са за износ за различни страни.Така ,че не виждам значение дали ще се казва Тополино или Адорабъл.Има разлика единствено в материите-има една много разтеглива направо лигава материя,тя е отвратителна иначе другите са супер.А тези бодита,които са по 8лж. по принцип са с крочолчета  http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1564 ето такива -те са си по-скъпи и в Турция  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Понеже някой питаше как са ми издали картата.Ми веднъж напазарувахме обилно но още докато бях бременна,после ходихме два пъти до там,но не сме правили големи покупки.Явно момичето ни запомни и ни даде карта.
Но в Марсел е по добре.Там си отворихме устата,че сме си купили количката от магазина им,и те веднага ни направиха карта.Обаче има резон при тях/незнам в Пакостник как е де/.Та в марсел над еди каква си сума стават 10% и така нагоре.Което е по добре..

# 28
  • Мнения: 205
абе вие не разбрахте ли че тази стока която виждате е турска и се прави за износ за запад,и когато има някоя дефектна тя идва в българия,повече какво да коментираме

# 29
  • Мнения: 1 881

Цитатат от Milemir: "абе вие на разбрахте ли..."



Брей, не разбрахме, благодаря ти, че ни "светна"!!!

Общи условия

Активация на акаунт