намаление 10%

  • 2 642
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
в пакостник има 10% намаление на всичко без храни и памперси Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 11 649
А поне добре зареден ли е магазина или каквото е останало?

# 2
  • Мнения: 1 881
А поне добре зареден ли е магазина или каквото е останало?


Оооо, много неща са останали Grinning


http://www.pakostnik.com/promotions.php

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
10% е намаление колкото да ти хвърлят прах в очите.Все едно доставката ти излиза без пари.Надали всички ще се втурнат да купуват,че да се каже каквото е останало в магазина Wink

# 4
  • Мнения: 1 881
10% е намаление колкото да ти хвърлят прах в очите.Все едно доставката ти излиза без пари.Надали всички ще се втурнат да купуват,че да се каже каквото е останало в магазина Wink

Е, как така, доставката е 3 лева, значи при 30 лева покупка се избиват тези разходи. За количка 300 лева, отстъпката ще е 30 лева-3 доставка 27 ...и така пропорционално нагоре, да не смятаме за количка от 1200 лева Grinning Не е прах в очите Naughty

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
чак пък да не остане нищо в магазина

# 6
  • Мнения: 1 881
А поне добре зареден ли е магазина или каквото е останало?


Оооо, много неща са останали Grinning


http://www.pakostnik.com/promotions.php

Ако това имаш предвид, шега е, "Пакостник" е голям магазин, няма да се изкупи Sunglasses

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
И ако имаме карта за отсъпка 5 % надчисляват ли й се над тези 10? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Поне си заслужава,готин е магазина.

# 8
  • Мнения: 1 881
Мисля, че в твоя случай можеш да избереш по - голяма отстъпка Joy

# 9
  • Мнения: 3 457
И ако имаме карта за отсъпка 5 % надчисляват ли й се над тези 10? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Поне си заслужава,готин е магазина.
а как са ти издали карта за отстъпка?

# 10
  • София
  • Мнения: 11 649
Картата за отстъпка се издава,когато направиш определен оборот!Отстъпката е 5%,но не важи,когато има сезонни или други намаления!

# 11
  • Мнения: 3 457
а колко оборот трябва да си направила и наведнъж ли?

# 12
  • София
  • Мнения: 11 649
Не мога да кажа точна сума,мисля,че не е задължително да е наведнъж.Ние купихме от там две столчета за хранене с 1 месец разлика и ни дадоха такава карта.
След това имаше сезонно намаление 20% и тази карта не важеше.
А вчера посетих магазина,нещо ми се видя изпразнен и последните пъти,които го посещавам оставам с впечатлението,че не е така добре зареден като преди!Но и аз търсих дрешки на конкретна марка.

# 13
  • Мнения: 147
Не мога да кажа точна сума,мисля,че не е задължително да е наведнъж.Ние купихме от там две столчета за хранене с 1 месец разлика и ни дадоха такава карта.
След това имаше сезонно намаление 20% и тази карта не важеше.
А вчера посетих магазина,нещо ми се видя изпразнен и последните пъти,които го посещавам оставам с впечатлението,че не е така добре зареден като преди!Но и аз търсих дрешки на конкретна марка.

Има ли KANZ в Пакостник?

# 14
  • Мнения: 1 756
Моля да ми кажете адреса им,където да ида на място,4е съм харесала бодита без рълкав, но не им е даден размера и не искам да са малки
Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт