Рискова бременност

  • 1 099
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте. Пиша за пръв път. Бременна съм, за втори път, в 4г.с. и 6 дни. На 4тия ден от закъснението тестът беше положителен,веднага след уриниране. На  6тия също и днес 8-ми ден бях на лекар. През цялото време коремът ми е подут, имам придърпване ниско долу на моменти и имам чувството, че всеки момент ще ми дойде. Днес на ехограф докторът видя две сакчета. Първо каза, че изглежда като близначка бременност, но едното сакче му изглежда странно, а после каза че е като някакво отлепяне(разкъсване). Каза ми да лежа и да ставам само до тоалетна... което за мен е много трудно с дете на година и 5 месеца и ми изписа Utrogestan (прогестерон глобули) и витамини Femibion. Прегледът ми е след 10 дни. Живея в Македония и в момента нямам възможност да пътувам до България за друго мнение там. Доста съм притеснена и искам да попитам за вашето изкуство. Прикачам снимка на видяното днес. Благодаря Ви! Бъдете здрави!

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 22:23 от Martina Velinova 618017

# 1
  • Мнения: 8
Почти във всяка бременност има в началото някакъв малък проблем не се притеснявай всяка жена минава през това стига доктора да не каже нещо по сериозно но и имай предвид че на всяка жена организма е различен  аз примерно с първата си бременност забраменях много бързо сега на скоро имах спукана киста която махнах с лекарства и доктора ми каза че няма проблем за втора бременност но явно има някакъв проблем защото нещо не се получава желаяти уапех и лека бременност

# 2
  • Мнения: 2
Почти във всяка бременност има в началото някакъв малък проблем не се притеснявай всяка жена минава през това стига доктора да не каже нещо по сериозно но и имай предвид че на всяка жена организма е различен  аз примерно с първата си бременност забраменях много бързо сега на скоро имах спукана киста която махнах с лекарства и доктора ми каза че няма проблем за втора бременност но явно има някакъв проблем защото нещо не се получава желаяти уапех и лека бременност

Здравей. Благодаря много. И аз с първата бременност забременях веднага, а сега 4 месеца правим опити. Притесни ме това постоянно лежане-за да задържа бебето. Някак си не ми звучеше сигурно, че това ще се случи и ме предупреди, че има шанс да го изгубя... Но да се надяваме, че всичко ще е наред 🙏🏻🍀

Общи условия

Активация на акаунт