чехлите Целуна

  • 1 840
  • 17
  •   1
Отговори
Някой купил ли си е от чехлите Celuna, които рекламират в списанието "На кафе"? Има ли ефект от тях? Вижда ми се интересно, но още не съм се наканила да си купя.

# 1
  • Мнения: 76
Разкажи нещо за тях, в какво се изразява действието им  newsm78

# 2
имали специална подметка, която осигурявала такова натоварване на краката, че се топял целулит. то така би било много гот, ако има поне мъничко истина.

# 3
  • Мнения: 4 546
имали специална подметка, която осигурявала такова натоварване на краката, че се топял целулит. то така би било много гот, ако има поне мъничко истина.
#Crazy hahaha #Crazy hahaha въобще не вярвам! най-много да ти масажират стъпълцата  Thinking

# 4
# 5
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Аз сън склонна да вярвам, както например има теория, че наднорменото тегло може да се дължи на неправилна стойка Thinking

# 6
  • Мнения: 814
Ехооооо, вие в час ли сте бе хора? Как може да се връзвате на тия глупости ooooh!?

# 7
  • Мнения: 597
Да не говорим,4е с тях ще прили4ам на Тетка Гретка...не им вярвам изобщо...

# 8
Аз мисля, че може да има истина в тези чехли - в стъпалата има много точки и може би чрез масажирането им ще има някакъв ефект.

# 9
  • Мнения: 4 473
Тотална глупост! #Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
За друго не знам, но цената им е изумителна - 68 лв!!! Това е смешно просто!

# 11
  • Мнения: 212
За друго не знам, но цената им е изумителна - 68 лв!!! Това е смешно просто!
  Има един магазин до "Пирогов",който наскоро ми се наложи да посетя и там цената им е почти една четвърт от тази,която посочваш.Пак ще ходя там и ще питам-може би все пак има някакъв ефект-щом ги продават в специализиран ортопедичен магазин.Знае ли човек?Но за производителя не мога да дам информация-доста скептично погледнах и аз и не ми направиха  впечатление подробности.

# 12
  • Мнения: 7 640
ефектът е, че правиш непрекъсната гимнастика на краката. Как болят мускулите - не е истина Close.
Нямам такива, но моята приятелка не може да издържи да ги носи.
илиана.тодорофф, кажи адреса на магазина и каква е цената там Praynig

# 13
  • Мнения: 212
Може и само "илиана" Wink.Магазинът е успоредно на  главния вход,на самия булевард "П.Славейков".На витрините се виждат патерици,бастуни и разни подобни "модни"аксесоари.Та за цената не съм съвсем сигурна,но помня,че след солидно пазаруване бях аха-готова да си ги купя.Значи е била съвсем християнска.А,и едно уточнение-много "бодливи"ми се сториха!

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
Май не са същите, защото въпросните Целуна не са бодливи, а с равна подметка. Може би си гледала нещо подобно...не знам.

Общи условия

Активация на акаунт