Малко лятно плажно настроение

  • 1 447
  • 15
  •   1
Отговори
  • tardis
  • Мнения: 329
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE&IMAGE_ID=188773

А вие какво носите на плажа?
Аз съм от консервативните (е, не чак като тези на снимката вляво Laughing
Обикновено след като веднъж хвана някакъв тен, не обичам да се пека, повече кисна във водата, и намъквам цял бански. Иначе с половинки, като вътрешно благородно завиждам на свободата на тия по без някоя и друга половинка от банския Grinning

# 1
  • Мнения: 4 546
бански от 2  части, понякога прашки. ама тая година ме е срам да си покажа телесата  Embarassed

# 2
  • Мнения: 282
 Joy hahahaБански от две части

# 3
  • Мнения: 3 153
Чудна снимка, ако не е правена с цел е просто велик момент:)
Иначе преди да родя ходех  моно, сега вече слагам и горниЦа, щот не ста'а!

# 4
  • Мнения: 379
Разни хора, разни нрави.
Кой както си иска да ходи.
Аз нося бански от две части, но трудно си намирам нещо, което да ми хареса и да има от моят размер Laughing

# 5
  • Мнения: 588
Интересна снимка- а иначе аз нося бански две части, и никога не съм носила бенски прашка за сега.  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 1 983
и преди и след само по долнище, на който не му харесва, просто да не гледа Mr. Green, не обичам да имам разлика на гърба Naughty

# 7
  • Мнения: 2 407
Бански в 2 части.

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Цял бански, иначе е страшно. Бях си обещала тази година вече да съм с половинки, но е все така страшно. 25 кила не били толкова много, все пак. Уааа... А какъв хубав бански има сестра ми... Блах, завиждам. Искам половинки.

# 9
  • Мнения: 2 550
Я си джиткам по бански с горнище и долнище.
Не мога да си развявам циците на плажа, не е за мен туй  Naughty Даже бански-прашки не мога да туря. Ми целулита? Мне.
А и се нагледах на всякви цици по плажовете, нема нужда от още един брой  Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 6 752
С половинки, или само с долната половина на половинките.  Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 87
С половинки.Ако се възтановя както бях преди да забременея сам решила да сваля горната половинка,особенно ако гърдите си останат такива smile3521големички в което се съмнявам.

# 12
  • Мнения: 218
Много готина снимка smile3532

# 13
  • Мнения: 2 161
И с цял и с половинки.Имам няколко чифта.Много обичам да ходя на плаж-откривам летния сезон и го закривам Grinning

# 14
  • Мнения: 178
Готина снимка!С половинки.

Общи условия

Активация на акаунт