бременност след мисед

  • 3 937
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 305
Здравейте момичета,бих искала да попитам тези от Вас,които са преживели спонтанен аборт,как се е развила втората ви бременност?Аз съм на 22 год.преди по-малко от година забременях и в 10 г.с. съществото в мен загуби пулс. За тези от Вас който знаят каква е болката нека споделят! Сега отново забременях Praynigи се страхувам ужасно много! Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 601
 Мога да ти пожелая само успех и бременност по учебник  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 938
Този път всичко ще е перфектно! Ще видиш! Hug

# 3
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Разбирам те,аз съм преживявала спонтанен аборт в също 10 г.с.Само три месеца след това бях бременна ,бременност-нормална.Не се страхувай,няма да се повтори.Просто забрави и си кажи,че най-хубавото сега предстои.
И то е така Peace

# 4
  • Мнения: 1 409
Здравей,
в началото на април и аз имах мисед,болката е несравнима с нищо,но някак си успях да се съвзема или поне така си мислех,до снощи когато подновихме опитите.Страх ме е ужасно много,че може пак да се повтори и не можах дълго да заспя.Единственото,което ми се въртеше в главата бяха спомените от аборта и мисълта,че може пак да стане.
Сутринта като станах си казах,че трябва да мисля положително и всичко ще  е ок.Пожелавам ти го от сърце и вярвам,че ще имаш една успешна и безпроблемна бременност.
Вярвам,че след лошото винаги идва добро и след 9 месеца ще гушнеш слдкото бебче.Прегръщам те  Hug

# 5
  • Мнения: 326
ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД! НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ И НЕ УНИВАЙ.. БЕБЧОВЦИТЕ НЕ ОБИЧАТ ТЪЖНИ МАЙЧЕТА! smile3503

# 6
  • Мнения: 1 028
Изпитанието ти вече е минало,сега идва ред на наградата,всичко ще бъде наред,и трябва да бъдеш изпълнена само с хубави емоции,защото те се предават и на бебо,а и казват,че бебето след това било по-спокойно. Hug

# 7
  • Мнения: 733
Е не си мисли за стари работи  Naughty. при мен се наложи аборт при първта бременост защото миома притискаше плода и губеше тонове. После претърпях операция и сега както виждаш се радвам на малък разбойник  Hug. Вярно, че ходех през 5 мин до тоалетна да гледам дали не съм прокървяла, но си казах, че каквото има да става ще става и от тогава се Whistling. Най-важното сега е да си спокойна заради съкровището което расте в теб. Успех и леко дебелеене    bouquet

# 8
  • Мнения: 2 035
Спокойно миличка не се притеснявай! Дядо Божи си знае работата и ще видиш, че всичко ще е наред този път. Мисли положително и се радвай на бременността си  Heart Eyes И аз го изживях миналата година, но ето че сега живот и здраве още малко ми остава и ще си гушкам бебченцето  Heart Eyes
Пожелавам ти най-леката бременност до края и да гушкаш след 9 месеца най-здравото бебче  bouquet

# 9
  • Мнения: 292
Спокойно - опитай се да си наложиш да не мислиш лоши неща ... Настрой се позитивно и се наслади на момента!!! Успех!

# 10
  • Мнения: 2 123
Здравей миличка и приеми съчувствието ми за преживяната травма. /от опит знам какво е.../
Искам да те успокоя, че всяка бременност е самазасебе си, т.е. ако нямаш някакви конкретни физиологични причини следващата ти бременност ще  е безпроблемна! Вероятността за повторен мисед е по-малък отполовин процент!
Успех  Hug

# 11
  • Мнения: 1 975
Стискам ти палци всичко да е нормално и този път да няма проблеми   bouquet  love001

# 12
  • Мнения: 135
Всичко ще бъде наред!!!  Peace Знам какво е и съм го преживяла! Сега се радвам (и побелявам  Wink) с малката Рая! Забременях с нея 5 месеца след аборта. Успех!!!!   bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нормално общо взето протече, пожелавам и при теб да е така!

# 14
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Petita i Berni, моля Ви, не се притеснявайте. Спокойствието за вас в момента е най-важното нещо. Това е и най-доброто за Вас и за бъдещите бебоци Peace Аз януари 2005 също преживях аборт и юли бях отново бременна. Стана съвсем неочаквано.

Късмет newsm17

# 15
  • Мнения: 318
Честита бременност и дано да е лека и безпроблемна. При мен положението е почти същото, само че моя мисед беше в 13г.с, сега се радвам на една прекрасна бременност, дай Боже и така да продължи. Желая го и на теб от все сърце, болка и страх винаги ще има, но сега си мисли за малката точица която всеки ден расте в теб Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 305
Хей,Вие сте страхотни, newsm44чул ви Господ,и да ви се връща "тъпкано"!Тази вечер мисля да кажа на мъжото,ама той май вече има съмнения, та 6те видим......  Благодаря ви милички за топлите думи, и дайте след 9 месеца да си говорим за ревящите ни бебовци newsm32

# 17
  • София
  • Мнения: 721
Аз също загубих бременността в 10та седмица. Забременях повторно точно след една година, в същия месец, не знам как така стана!
Само ще ти кажа, че това безхаберие дето го има при първа бременност никога няма да се върне. Аз тогава се хвалех на който срещна, че чакам бебе още като видях теста!!! Не съм и предполагала, че може нещо лошо да стане! Сега - яко треперене през първите три месеца, е вече мааааалко се поуспокоих Simple Smile
Пожелавам ти прекрасна бременност и най-сладкото бебче!!

# 18
  • Мнения: 305
Здравей Роntes,аз не огласих толкова скоро новината,само на най -близките,но колкото и да се опитваш да скриеш винаги се усеща.Ето и сега е лято а аз започвам да се позакръглям,спирам цигарките и алкохола-а от компанията ни това се забелязва preggo.Започвам да се застоявам вкъщи.Искам времето да минава по-бързо и да ми порасне коремчето,бебчето ми да е пораснало и да ме подритва-какво ли е чувството!?Все си мисля че на мен такива хубави неща не могат да ми се случат,но  тук момичетата ми вдъхнаха толкова надежда!Пожелавам ти от все сърце лека бременност и здраво готино бебче! baby

# 19
  • Мнения: 280
Здравейте момичета,бих искала да попитам тези от Вас,които са преживели спонтанен аборт,как се е развила втората ви бременност?Аз съм на 22 год.преди по-малко от година забременях и в 10 г.с. съществото в мен загуби пулс. За тези от Вас който знаят каква е болката нека споделят! Сега отново забременях Praynigи се страхувам ужасно много! Rolling Eyes

Ако се пазиш и имаш свестен лекар няма да имаш проблеми. мен след същия случай ме водят рискова бременност и до сега-26та седм. нямам проблем, но само заради пазене. до към 3-4ти е страшното. Зареди се с ношпа, магнезий , без тежки вдигания и стрес, без изтощителни пътувания и вс ще е наред Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт