Бихте ли ходили/спали с грозен мъж?

  • 9 788
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 550
Настина грозен.
По-нисък от вас, с щръкнали уши, крив нос, як като сламка и пъпчиво лице?  newsm78 Но за сметка на това прави хубав секс и е мил.
Или вие сте от хората, които държат само на душевната красота?  Mr. Green

После ще покажа анкетата на сестра ми  Twisted Evil

# 1
  • Мнения: 3 569
Не, никога.

# 2
  • Мнения: 2 657
Никога Peace

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Че как ще разбера дали прави хубав секс, за да го оценя?
Не, Не и пак Не!
То и аз може да не съм първа Убавица, ама не съм и изпаднала Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 550

Знаех си, че няма как да пропуснеш да отговриш  Joy
А жена?

# 5
  • Мнения: 135
Не никога

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Чак със екстрите, които си изредила, не.

# 7
  • Мнения: 5 622
 Ма как ще разбера дали прави хубав секс, като няма да си легна с него, понеже е грозен?  Thinking

# 8
  • Мнения: 2 212
Не...не ми ли завърти главата отначало няма как да се стигне до следващата фаза, така че твърдо нйе  Naughty

# 9
  • Мнения: 2 407
Не ми се е случвало.

# 10
  • Мнения: 3 153
Ма как ще разбера дали прави хубав секс, като няма да си легна с него, понеже е грозен?  Thinking
И аз тва се питах newsm78 И все пак не, няма как да си легна с някой без физическо привличане!

# 11
  • Мнения: 2 550
Ма как ще разбера дали прави хубав секс, като няма да си легна с него, понеже е грозен?  Thinking
за туй съм оставила варианта с водките


сериозон, сестра ми ходеше с един пич - добре сложен, перфектно тяло, не беше тъп....скъса го заради вампир  Embarassed аз трябва да съм в безсъзнание за да позволя да ме докосне точно той....плюс това ще му трябва столче за да ми види очите  Sick

# 12
  • Мнения: 3 569

Знаех си, че няма как да пропуснеш да отговриш  Joy
А жена?

Радвам се, че мислиш за мен  Mr. Green
С грозна жена бих излязал ако вкарам между 3 и 6 големи.

# 13
  • Мнения: 10 758
Всичко зависи от водките Mr. GreenОтговорих преди да съм прочела данните на "убавеца" Embarassed, но въпреки това, пак ще кажа, че ако съм изпила бутилка водка, може и да си легна, знам ли Thinking

# 14
  • Мнения: 442
всичко изброено бих преглътнала, освен пъпките  Sick
винаги съм харесвала мъже с криви носове. като венсан касел Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 7 837
А сега си направете някакъв събирателен образ и то естествено, че няма да има кандидатки. Все едно ние нашите мъже сме ги избирали по каталог, дрън, дрън  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 46 492
Е ти някакъв изрод описваш  Laughing
По темата- не, за да спя с някой, трябва да изпитвам нещо, айде любов чак не, но поне някакво физическо привличане, а в тоя случай нЕма да го има  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 983
Ма как ще разбера дали прави хубав секс, като няма да си легна с него, понеже е грозен?  Thinking

и аз това щях да питам newsm78

# 18
  • Мнения: 5 539
То критериите за красота са относително нещо, но аз винаги съм подбирала.  Peace

# 19
  • Мнения: 2 550
Е ти някакъв изрод описваш  Laughing
По темата- не, за да спя с някой, трябва да изпитвам нещо, айде любов чак не, но поне някакво физическо привличане, а в тоя случай нЕма да го има  Mr. Green

Е, добре де. Нещо добро да кажа за момчето...весело е с него.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
Нито с грозен, нито с хубав бих си легнала - такива неща не правя! Whistling

# 21
  • Мнения: 7 186
Е, ти тоя дето го описваш си го представям пълен изрод. Laughing
Ако мине първо през Пълна промяна може и да си помисля. Wink

# 22
  • Мнения: 1 547
Хуху  hahaha
Че защо не? Може пак да е грозен без да притежава гореизброените характеристики.
Била съм с грознички мъже - много мили и страстни в леглото. Но какво значи грозен? Аз да не съм Парис Хилтън, ебаси?

# 23
# 24
  • Мнения: 3 569
После ще покажа анкетата на сестра ми  Twisted Evil

Сестра ти с такъв ли излиза ?

# 25
  • Мнения: 2 550
После ще покажа анкетата на сестра ми  Twisted Evil

Сестра ти с такъв ли излиза ?

Да. И всичките ни познати са покъртени от превъзходния и избор  Embarassed

# 26
  • Мнения: 5 299
Twisted Evil Достатъчно е да му туриш една книжна кисия на главата Joy

# 27
  • Мнения: 811
щръкналите уши не мога да ги "преглътна" tooth

# 28
  • Мнения: 3 569
Нейна си работа. Аз съм малко гнуслив, та не бих могъл да целувам такъв човек. Ако и пишката му е пъпчива, заеби ... Щом я влече ...

# 29
  • Мнения: 2 550
Тц, пишката за разлика от външния му вид била много добре  Simple Smile
Явно е върпос на оргазми Simple Smile

# 30
  • София
  • Мнения: 819

Хихи, малко мъже са по-ниски от мен, аз съм 153 см Joy

# 31
  • Мнения: 3 569
Тц, пишката за разлика от външния му вид била много добре  Simple Smile
Явно е върпос на оргазми Simple Smile

Въпрос на оригами  Joy

# 32
  • Мнения: 822
Ами аз и в момента си спя с такъв,само дето няма пъпки и носът му май е правилен...Не съм се заглеждала.Ама ние и без друго само спим...А аз съм една същинска Синди Крауфорд... Tired

# 33
  • Мнения: 5 622
Ами аз и в момента си спя с такъв,само дето няма пъпки и носът му май е правилен...Не съм се заглеждала.Ама ние и без друго само спим...А аз съм една същинска Синди Крауфорд... Tired

 newsm78

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъх, харесвала съм не толкова красиви мъже, често явно са били.. некрасиви, щото близките ми ги гледаха удивено.  Blush Ама и мъжът ми не е  хубавец, но такъв си го харесаф, пък и той си ме избра с всичките недостатъци и много ни е добре, такива грозни са събрафми. Heart Eyes

Но с гореописания не бих се свързвала, не го ща, вземете си го!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Марче, ще дойде сестра ти и ще покаже анкетката на грозния си муж и тогаз ще ходиш на пластичен нос, виждам аз! Ааа, това ти е била целта сигур? Да ти заплати интервенцията, нали? Хитрец с измамник!!  #Cussing out

# 36
  • Мнения: 2 550
Марче, ще дойде сестра ти и ще покаже анкетката на грозния си муж и тогаз ще ходиш на пластичен нос, виждам аз! Ааа, това ти е била целта сигур? Да ти заплати интервенцията, нали? Хитрец с измамник!!  #Cussing out

 Blush Виноват.

# 37
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз по принцип както писах вече в другата тема никак не си падам по стандартната красова, повръща мис е от примерно момченцата по бойбандите дето не можеш да им зацепиш пола, докато не заговорят, а после си сигурен, че са момичета. Всички мъже, които съм харесвала, са били леко грозновати. Пак казвам, освен приятеля ми, но сигурно и на него някой ще му намери кусури. Аз затова пък съм ужасно грозна, но някой ме е харесал. Хора всякакви.

# 38
# 39
  • Мнения: 2 039
Я я,ми не мога да се прежаля  Crazy

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да, но често грозният мъж е по-надарен (в различни аспекти), по-комплексиран, по-амбициозен. Въобще е за предпочитане един некрасив (тъкмо няма да го харесват чужди жени  Laughing),пред един красТавец. Който да си скубе по-редовно космата от жена си, да парфюмира и обущата със скъпоценния си парфум, да си пази нежната кожа по ръцете от елементарни дела като смяна на крушка, на тоалетна хартия, на изхвърляне на боклук, на ровене в гардероба за гащи... Crazy

# 41
  • Мнения: 5 877
Е, ама сега като си го сложила толкоз "наистина грозен", какво да ти отговори човек? Че и пъпчив, че и нисък, че и ушите му щръкнали. Ми нье!
Трета опция. Щом е нисък, отпада в първия кръг. И пъпки. Айде ушите бих ги прежалила.

# 42
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Анда, просто се кефя: и в едната, и в другата тема - в десятката Joy

# 43
  • Мнения: 5 877
 Joy
Айде, лека, вие мислете утре какви чуденки ще задавате!

# 44
  • Мнения: 631
Отдавна е известно, че по - трудно се чука грозен мъж / жена. То хубаво (красиво) най - лесно се е-е.
Трудно ще ми е, хем съм с претенции, хем не пия, та май нямам оправдание

# 45
  • Мнения: 456
Какво значи грозен? Някой или те привлича или не. На така наречените грозни мъже едва ли жените им ги смятат за такива. И да, бих казала, че винаги съм си падала по "грозни" според всеобщото мнение - и какво, въпросът е, че ми е било добре....стига с тези предразсъдъци - без тях се живее много по-леко. Сериозно... Wink

# 46
  • Мнения: 35 951
да, съм!
от къде ги намирате тия красавци?
ми ... то ... над 90 % от мъжете си ходят незадаволени май, а останалите 10 % са форумски супрузи

# 47
  • София
  • Мнения: 3 795
ЪпсурТ Naughty как пък ще си легна с мъж, който физически ме отблъсква Sick

# 48
  • Мнения: 35 951
ЪпсурТ Naughty как пък ще си легна с мъж, който физически ме отблъсква Sick

грозен не е равно на физически отблъскващ!

# 49
  • Мнения: 3 447
С този грозен бих спала



С друг - нье Naughty

# 50
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
грозен не е равно на физически отблъскващ!
[/quote]
 Peace
Съгласна на 100%. Много грозница са супер чаровни. Аз също! Laughing Laughing Mr. Green

# 51
  • Мнения: 6 206
да, съм!
от къде ги намирате тия красавци?
ми ... то ... над 90 % от мъжете си ходят незадаволени май, а останалите 10 % са форумски супрузи
Laughing Тъй де
Не забравяй обаче любовта е сляпа, глуха и тн.т.
Моят мъж е най-хубавия, да знаеш!

Иначе по анкетата - бих, обаче да не са много пъпките, щом ми е харесал, значи има нещо повече от описаното...

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Какво значи грозен? Някой или те привлича или не. На така наречените грозни мъже едва ли жените им ги смятат за такива. И да, бих казала, че винаги съм си падала по "грозни" според всеобщото мнение - и какво, въпросът е, че ми е било добре....стига с тези предразсъдъци - без тях се живее много по-леко. Сериозно... Wink

 newsm10

# 53
  • Мнения: 5 577
Абе секс да има.

# 54
  • Мнения: 394
Зависи от броя водки,джинове,текили или всичките накуп. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 7 474
Само ако е този  Mr. Green Mr. Green 

# 56
  • Мнения: 4 473
Не бих спала с мъж, който аз намирам за грозен! Naughty

# 57
  • Мнения: 2 040
Ох, някоя позната като каже и ми се заобяснява, че красотата (външната) за нея няма значение и направо се чудя ... що не излиза само с грозни и пъпчиви, а все ги подбира ...  newsm78
Аз не казвам такива неща , щото ще излъжа ...  Laughing

# 58
# 59
  • Мнения: 8 917
Не ми се е случвало, а вече "шансът" да ми се случи е сведен до 0 Mr. Green

# 60
  • София
  • Мнения: 1 105
Зависи, човек може хич да не е хубав на пръв поглед, но да има някакъв чар. Не бих казала не, защото не знам.

# 61
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз не харесвам красавците по подразбиране, някак си  не са ми тръпка. харесвам да са си мои открития мъжете ми!за куриоз 14 г живях с един красавец според другите,ама той си ме избра, зна4и е верно за всеки влак и пътник, имало мая в мене брей!

# 62
  • София
  • Мнения: 3 795
ЪпсурТ Naughty как пък ще си легна с мъж, който физически ме отблъсква Sick

грозен не е равно на физически отблъскващ!
За мен е. Peace Под красив мъж не разбирам някой с манекенски пропорции, а такъв ,който мен ме привлича.Всичко това, кой е грозен и кой не, е субективно, така че аз мога да намирам един мъж за ужасен, но за другите да е симпатяга.

# 63
  • Мнения: 4 176
Да. Бих. Даже предпочитам. Мен слабост са ми грозните мъже с чар.

# 64
  • Мнения: 8 917
аз не харесвам красавците по подразбиране, някак си  не са ми тръпка. харесвам да са си мои открития мъжете ми![/quote]

 Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 463
Не бих спала с мъж, който аз намирам за грозен! Naughty

Аз също !Всеки има различна представа за хубаво и грозно, но ако на мен не  ми трепне сърчицето няма шанс да се случи .

# 66
  • Мнения: 35 951
ЪпсурТ Naughty как пък ще си легна с мъж, който физически ме отблъсква Sick

грозен не е равно на физически отблъскващ!
За мен е. Peace Под красив мъж не разбирам някой с манекенски пропорции, а такъв ,който мен ме привлича.Всичко това, кой е грозен и кой не, е субективно, така че аз мога да намирам един мъж за ужасен, но за другите да е симпатяга.

нашият разговор е малко "пи=3.14", т. е. имаме предвид едно и също  Laughing Peace

# 67
  • Мнения: 5 577
Да, ето - пича от моя подпис (на монтажа) повечето го имат за грозен - а за мен е невероятно привлекателен и секси мъж. Мъж, с който ... хм ...

# 68
  • Мнения: 1 150
Да, ако уменията не са определящи  Mr. Green
предполагам, че и грозните стават, може да имат повече хъс  Twisted Evil

# 69
Не не не не мога да правя такива неща Twisted Evil

# 70
  • София
  • Мнения: 61
Ако махнем ниския ръст и приемем, че е висок и махнем и пъпките, но слагаме кривогледство? Сега как е?

# 71
  • Мнения: 7 914
хич не знам....

Обаче съм забелязала, че някой по - грозничките мъже имат огромни претеции към жените...ето това не мога да го разбера и много ме дразни....

# 72
  • София
  • Мнения: 463
хич не знам....

Обаче съм забелязала, че някой по - грозничките мъже имат огромни претеции към жените...ето това не мога да го разбера и много ме дразни....


Комплекси от външността им - само на пластичен хирург се лекува newsm62
Извън шегата ,мъжете  домашни насилници са комплескари. Ако един маж няма самочувствие и трезва самооценка - не ти трябва.

# 73
  • Мнения: 4 473
Ако махнем ниския ръст и приемем, че е висок и махнем и пъпките, но слагаме кривогледство? Сега как е?

Е, ти пък Mr. Green СмЕни кривогледството с кривокракство(баси и думата Crazy) и ще стане Laughing

# 74
  • Мнения: 35 951
Ако махнем ниския ръст и приемем, че е висок и махнем и пъпките, но слагаме кривогледство? Сега как е?

Е, ти пък Mr. Green СмЕни кривогледството с кривокракство(баси и думата Crazy) и ще стане Laughing

а кривокракството с плешивина? нали гологлавите били супер потентни; а ще може и да си опряваш червилото, оглеждайки се в темето му Simple Smile

# 75
  • Мнения: 2 161
Що пък да не си легна?
То нали знаете,че хубавите ябълки прасетата ги ядат.
Минути за рекламааааа.

# 76
  • Мнения: 1 680
Абсурд! Даже и не бих говорила с такъв.

# 77
  • Мнения: 4 406
Twisted Evil Достатъчно е да му туриш една книжна кисия на главата Joy
ти ша ма умориш

# 78
  • Мнения: 35 951
Samsara, махни му ръката на този, за да видим и ние  Joy

# 79
  • Мнения: 6 472
Ами преди да се оженя не съм спала с грозен мъж. След като се ожених съм си спала само с моя. За в бъдеще имам намерение да си спя пак само с моя мъж Praynig Той не е грозен. Значи по метода на изключването не бих си легнала с грозен мъж Mr. Green

# 80
Едва ли...пък и изобщо не държа да е мил мъжа  Wink Mr. Green

# 81
  • Мнения: 6 167
зависи колко е грозен
и с какви други качества ( духовни и материални) го компенсира.

най - общо казано - да. бих
вярвам , че жената се  интересува от един мъж не заради физическите му данни, нещата са доста по-комплексни ( за разлика от мъжа, който избирайки жена първо я тегли, мери и въобще избира с поглед).

няма да ми се наложи да правя такъв избор, щото се омъжих и си харесвам съпруга.

# 82
  • Мнения: 4 406
има ли тоооооолкова мил мъж, че да си заслужава жертвата?

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
И аз гласувах с 'не, никога', обаче ако някой грозен успее с едно или друго така да ми завърти главата, че чак да ми се види красив Heart Eyes , може и да тръгна с него........

Знае ли човек newsm78

То на вкус и цвят приятели няма.

# 84
  • Мнения: 1 283
Всичко е въпрос на гледна точка!Казвате,че не бихте,но колко ли от вас казалите си лягат всяка вечер  с грозни? Mr. Green ...аз съм изключение! Heart Eyes  Mr. Green
Например онзи посинения от аватара на Вергилия за  мен  противен и отблъскващ,но ако питате нея сигур е най-красиявия на света! Crazy

# 85
  • Мнения: 4 406
И аз гласувах с 'не, никога', обаче ако някой грозен успее с едно или друго така да ми завърти главата, че чак да ми се види красив Heart Eyes , може и да тръгна с него........

затова казват , че любовта е сляпа

# 86
  • Мнения: 5 140
не  Naughty Crossing Arms никога

# 87
  • София
  • Мнения: 5 289
С такъв дето го описваш никой няма да легне,но примерно обикновен мъж,който не хваща окото,но се заприказвам с него и ми харесва като излъчване и ме привлича по некъв начин да бих.Чаровен да е,тва търся в един мъж чар,излъчване,сексапил,а не красота.

# 88
  • Мнения: 216
Да,бих спала и ходила с грозен мъж.Това за мен не е от зна4ение!

# 89
  • Мнения: 4 726
Да,бих спала и ходила с грозен мъж.Това за мен не е от зна4ение!
Това са и моите мисли само ще добавя, че когато има чувства човек гледа с други очи на партньора си...В този ред на мисли осъзнавала съм,че някои мъже са грознички чак след като съм ги разлюбвала

# 90
  • Мнения: 550
Тъй като съм семейна, имам привилегията да избирам. Затова отговорих с "Не, не бих". Харесвам добре изглеждащи и симпатични хора, мъже и жени, на ме привличат физически нелицеприятните и не им обръщам внимание.

# 91
  • Мнения: 494
Twisted Evil Достатъчно е да му туриш една книжна кисия на главата Joy


Що пък не ,че грозните и та са си хорица,нали все някой трябва да им обръща внимание. smile3508

# 92
  • Мнения: 32
Да, бих и съм била вече.
Най-честния, добър и мил мъж, който познавам. Разбиращ и приемащ ме такава, каквато съм. Грижовен и нежен. Какво като не е красавец. Душата му е голяма!

# 93
По принцип не държа да е красив, но поне симпатичен bowuu или чаровен Sunglasses. Но щом на сестра ти не й пречи и ти не би трябвало да се притесняваш. Все пак тя е си го харесва (може бързо да й мине...) А може пък да се окаже свестен човек. Много често красивите мъже са далеч не толкова красиви вътрешно. По-страшно ще е ако е гаден като човек. newsm78

# 94
  • Мнения: 4 621
Не. Не бих Naughty

# 95
  • Мнения: 193
 Преди години ходих с един грозник, който, отгоре на всичко беше гола вода в леглото. Е, излишно е да казвам, че връзката продължи кратко

# 96
  • София
  • Мнения: 2 838
Отговорих с опция 2, но е нуждо да се уточня. Била съм с обективно грозен мъж, но лично аз съм го харесвала. Може да е грозен, но трябва да има някакъв чар, да излъчва мъжественост. Никога не бих била с грозен мъж, който прилича на мухльо.  Naughty


За радост мъжът на живота ми не е никак грозен. Mr. Green

# 97
  • Мнения: 2 759
    За мен е много по-важен характера. Силните и амбициозни мъже обикновено имат специфичен поглед, който винаги ме е карал да настръхвам... Абееее... с две думи:  дайте си ми Ал Пачино и ми гледайте сеира  Twisted Evil

# 98
  • Мнения: 3 423
Абе, Мик Джагър да не е грозен?

# 99
  • Мнения: 5 877
ми.. не е грозен, ама вече е стар. Сори.

# 100
  • Мнения: 2 792
Красотата и грозотата (много смешно изглежда тази дума членува  Crazy) са доста условни и субективни понятия, така че вероятно може и да съм го правила, вероятно може и да не съм го правила или вероятно го правя и до днес, кой знае.
   Честно казано, манекенския тип, само очаровани от себе си мъже, които сеят чар в повечето жени, на мен не ми допадат.

# 101
  • Мнения: 348
А какво е грозен мъж?  newsm78 Мисля, че въпроса е дали бихме ходили с мъж, който за останалите е грозен  Rolling Eyes Ако на теб ти се вижда грозен не виждам защо ще го правиш, ако на теб ти се вижда хубав, какво значение има мнението на който и да било.

# 102
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Не. Много държа на вътрешната красота, характер, ум, чар и прочие неща, които нямат връзка с физиката на мъжа, но за да легна с някого, трябва да изпитвам и физическо влечение.
Иначе... не, не, не мога такива неща да правя. Или поне - досега при няколкото такива случая (непривлекателен физически мъж с интересен душевен мир) не съм успявала да се преборя със себе си - в студентските години, когато имах много повече контакти с най-разни хора.

Общи условия

Активация на акаунт