А бихте ли ходили/спали с красив, но надут и самовлюбен мъж?

  • 5 009
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Обратната анкета на Марчето...Говорим за мъж, който е особено привлекателен на външен вид, почти като Уент (за Бубето и ко Simple Smile)) но пък мнооого самовлюбен поради горния факт, циганката дето го е хвалила е умряла и обича често сам да се самоизтъква, абе типичен нарцис...да, ама като ви погледне и краката ви омекват...Какво правим тогаз  Thinking

Ако има нужда от други отговори в анкетката, ще добавям, само свиркайте  Wink

Ааа и да кажа, аз сестра нямам, която си е избрала такъв...ама от личен интерес  Flutter

# 1
  • Мнения: 2 550
За спане - да.
За ходене - едва ли. Много мразя нарцистични натури, нямащи друго занимание освен да се хвалят. Ще стигнем до бой.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами той, като е тоооолкова надут, как ще ме забележи, за да си легнем?
Уф, лигавя се. Оставям ви и отивам да спя с един средностатистически убавец Heart Eyes

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Твърдо нйе  Laughing

# 4
  • Мнения: 5 539
За спане - да.
За ходене - едва ли. Много мразя нарцистични натури, нямащи друго занимание освен да се валят. Ще стигнем до бой.

Това е.

# 5
  • Мнения: 46 511
Ами той, като е тоооолкова надут, как ще ме забележи, за да си легнем? ...

Именно  Tired

# 6
  • Мнения: 2 550
Ами той, като е тоооолкова надут, как ще ме забележи, за да си легнем? ...

Именно  Tired


Абе говорим/пишем хипотетично.
Стегнете се, мацки.

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз лично никак не харесвам стандартните хубавци, освен приятеля ми, което е странно. Но да предположим че става дума за някой като Хю Грант, например, когото аз, БТВ, много харесвам, но той е самовлюбен до невъзможност. Изключваме факта, че е Хю Грант, не ща никого, които иска огледало над леглото, докато правим секс, за да е сигурен, че косата му е в ред. В такъв случай винаги се сещам за Гилдрой Локхарт от Хари Потър. Свързвам този тип самовлюбени мъже с нещо мазно, лигаво. Не ми допада. Нищо общо с Хю Грант.

# 8
  • Мнения: 6 206
Бихме спали
Но за ходене ще има да взима

# 9
  • Мнения: 2 212
Ами той, като е тоооолкова надут, как ще ме забележи, за да си легнем? ...

Именно  Tired

Е, аз имам предвид, че той също ви желае...къде ви остана самочувствието бе хора...Да не би да сме за изхвърляне  Naughty

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами той, като е тоооолкова надут, как ще ме забележи, за да си легнем? ...

Именно  Tired


Абе говорим/пишем хипотетично.
Стегнете се, мацки.


Ама аз вече отговорих - падам си по средната хубост. Нещо събирателно от двете ви теми.
То по-скоро не събирателно, а изключващо изброеното от вас като екстри Joy

# 11
  • Мнения: 6 155
Зависи  Sunglasses

# 12
  • Мнения: 46 511
Ами той, като е тоооолкова надут, как ще ме забележи, за да си легнем? ...

Именно  Tired

Е, аз имам предвид, че той също ви желае ...

В тоя случай- да  Laughing

# 13
  • Мнения: 5 622
Обратната анкета на Марчето...Говорим за мъж, който е особено привлекателен на външен вид, почти като Уент (за Бубето и ко Simple Smile)) но пък мнооого самовлюбен поради горния факт, циганката дето го е хвалила е умряла и обича често сам да се самоизтъква, абе типичен нарцис...да, ама като ви погледне и краката ви омекват...Какво правим тогаз  Thinking

Ако има нужда от други отговори в анкетката, ще добавям, само свиркайте  Wink

Ааа и да кажа, аз сестра нямам, която си е избрала такъв...ама от личен интерес  Flutter

Ш'гу прасна. Пука ми, че бил самовлюбен. Мен ко ме интересува това....

# 14
  • Мнения: 2 212
Е те тва е приказка, Бубе!  cheers

# 15
  • Мнения: 10 758
Ако е само за едното чукане - да. Ама иначе никога не бих тръгнала с такъв.

# 16
  • Мнения: 3 569
Обратната анкета на Марчето...Говорим за мъж, който е особено привлекателен на външен вид, почти като Уент (за Бубето и ко Simple Smile)) но пък мнооого самовлюбен поради горния факт, циганката дето го е хвалила е умряла и обича често сам да се самоизтъква, абе типичен нарцис...да, ама като ви погледне и краката ви омекват...Какво правим тогаз  Thinking

Ако има нужда от други отговори в анкетката, ще добавям, само свиркайте  Wink

Ааа и да кажа, аз сестра нямам, която си е избрала такъв...ама от личен интерес  Flutter

Ш'гу прасна. Пука ми, че бил самовлюбен. Мен ко ме интересува това....

БУБЕ, омъжена си ...

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре де, ама нищо ли няма да си кажете, преди да се праснете?
И защо няма да ходите с него, а newsm78?
Няма да си лягам. Средностатистическият български мъж заспа.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами какво правим?! Взимам си каквото ми трябва и ми минава мерака. Следващият!  Whistling

# 19
  • Мнения: 2 212
Добре де, ама нищо ли няма да си кажете, преди да се праснете?
И защо няма да ходите с него, а newsm78?
Няма да си лягам. Средностатистическият български мъж заспа.

Още пояснения ще внеса, както казах той също ви желае, разбира се, че си говорите и той успява и да ви омае с приказки, но колкото комплименти прави на вас, толкова добри думи и за себе си казва...а защо да не ходя ли с него... ми защото те обикновено тези не са мъже само за една жена или поне такова е моето впечатление...

# 20
  • Мнения: 5 877
Последна опция - аз като ям шоколада, пука ли ми той какво мисли за себе си? Ама да си нося шоколад в джоба постоянно - неее.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Разбрах от първия път, Естер.
Мисълта ми е, че тук вече не става въпрос за едното чукане. При грозния това беше екстрата. А тук коя е? Осъзнаването точно на това, че не е мъж за една жена? Или че собственото му его поглъща твоето? Той не казва "Искам да се любим", а "Искам да те любя". Не става, не е за мен това. Нито хипотетично, нито фактически.

# 22
  • Мнения: 3 423
Жените на моите години ще ви кажат, че точно тези мъже са най-sexy.
Аз не само че ходя, спя, целувам такъв мъж, ами и дете съм му родила.
Сгушките потискат.

# 23
  • Мнения: 2 212
Ами...аз имах предвид нещо от сорта на това, че той толкова държи на собственот си Его, че не би допуснал да бъде лош в леглото и по тази причина би се старал, не би бил егоист..и те желае, и ти го желаеш и се питам само защото не става за връзка примерно, защото е надут, значи ли, че не може да се отдадем на страстта...пък ако ще после да поватря, че той е най-добрият....

# 24
  • Мнения: 2 039
А,за спането,ще спим,колко му е  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Joy!

# 25
  • Мнения: 2 212
Последна опция - аз като ям шоколада, пука ли ми той какво мисли за себе си? Ама да си нося шоколад в джоба постоянно - неее.

Много добро попадение, Андич.... Hug

# 26
  • Мнения: 7 837
Харесва ми, когато мъж каже "Искам да те любя". За мен е страшно еротично  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 550
Харесва ми, когато мъж каже "Искам да те любя". За мен е страшно еротично  Simple Smile

И за мен  newsm78
А по принцип глаголът "любя" ми е супер противен, но казано така....ехе  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 7 837
Леко ретро е, да. Виж "ч.кам" звучи къде, къде по-еротично и перверзно  Flutter

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тогава на мен нещо ми има...Като го чета, наистина звучи по този начин, но, когато го чух си помислих Бягай, бягай. В случая не бях сбъркала...

# 30
  • Мнения: 2 212
Да, и според мен това което ти подсказва вътрешния глас, а именно да бягаш явно е твоята позиция по въпроса...просто по такъв начин ги усещащ нещата Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 622
Обратната анкета на Марчето...Говорим за мъж, който е особено привлекателен на външен вид, почти като Уент (за Бубето и ко Simple Smile)) но пък мнооого самовлюбен поради горния факт, циганката дето го е хвалила е умряла и обича често сам да се самоизтъква, абе типичен нарцис...да, ама като ви погледне и краката ви омекват...Какво правим тогаз  Thinking

Ако има нужда от други отговори в анкетката, ще добавям, само свиркайте  Wink

Ааа и да кажа, аз сестра нямам, която си е избрала такъв...ама от личен интерес  Flutter

Ш'гу прасна. Пука ми, че бил самовлюбен. Мен ко ме интересува това....

БУБЕ, омъжена си ...

Ако не бях де..... Crazy

# 32
  • Мнения: 6 902
Аз пък обърках тази тема с другата за грозните мъже ooooh! Мислех си, че са едни и същи и просто анкетата е сменена.
С надут и самовлюбен не бих. Изключително много ме дразни такова поведение. Всъщност в началото приятелят ми беше нещо подобно, имаше ужасно високо самочувствие. Но вече за щастие не е така Mr. Green

# 33
  • Мнения: 822
Хайде някой да зададе и въпроса :"А бихте ли ходили/спали с грозен,надут,самовлюбен,но мнооого богат мъж?" ,че вече се поуморих от питанки... Peace

# 34
  • Мнения: 2 212
Хайде някой да зададе и въпроса :"А бихте ли ходили/спали с грозен,надут,самовлюбен,но мнооого богат мъж?" ,че вече се поуморих от питанки... Peace

Ми давай де, 100 % ще има кой да им върже и на тези .... иначе ако нямаш отговор и коментарът не беше нужен, ама като си казала  Peace да е

# 35
  • Мнения: 822
Хайде някой да зададе и въпроса :"А бихте ли ходили/спали с грозен,надут,самовлюбен,но мнооого богат мъж?" ,че вече се поуморих от питанки... Peace

Ми давай де, 100 % ще има кой да им върже и на тези .... иначе ако нямаш отговор и коментарът не беше нужен, ама като си казала  Peace да е
Не го възприемай като коментар,а като много тъпа,плоска шега...Иначе -отговор 2:Не бих... Peace

# 36
  • Мнения: 2 212
Ок, а това на снимката ти ли си ?

# 37
  • Мнения: 822
Ок, а това на снимката ти ли си ?
Само ми се иска... Laughing

# 38
  • Мнения: 2 212
Аз пък винаги съм си мислела, че си ти Simple Smile Ок, стига с чата Simple Smile Просто се чудех защо се подценяваш в другата аналогична тема ако това си ти  Wink

# 39
  • Мнения: 216
НЕ БИХ СПАЛА С ТАКЪВ МЪЖ #Sniper

# 40
  • Мнения: 35 962
бих го чукнала, но не го ща за постоянно

# 41
  • Мнения: 5 228
Имала съм такова гадже - красавец, който освен супер самовлюбен се оказа и супер тъп. Не, мерси.
Но все пак гласувах с последната опция.

# 42
  • Мнения: 7 186
Имах един такъв преди време, точно какъвто го описваш, беше страшен нарцис, просто не знам как съм го търпяла, сега посмъртно не бих се хванала с такъв. Като седнехме някъде на заведение започваше всяко изречение с Аз, като видеше огледало направо изпадаше в екстаз, а у тях вървеше нон- стоп Фешън канала. Ужас, и беше ужасно надут и с огромно самочувствие. И винаги изтупан, всяка вечер с различни дрехи.
А същевременно не беше тъп, даже напротив, но адски влюбен в себе си.
Е имаше и един плюс де, там поне беше пърфект. Wink

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Бихме спали
Но за ходене ще има да взима


Е, бъди сигурна, че той няма да се оплаква и след като спите чак тоооооолкова да държи да ходите Grinning

# 44
  • Мнения: 5 577
Абе секс да има.  Mr. Green

# 45
  • Мнения: 394
Само секс-и толкова.С жУвотни не ми се ходи,камо ли с пуяци. Mr. Green

# 46
  • Мнения: 4 358
За спането - да. За ходене - не.
Гласувах с друга опция обаче  Blush ... тук само уточнявам.

# 47
  • Мнения: 3 457
не не бих Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 8 917
 Naughty Категорично не. Такъв мъж не може да ме привлече Stop

# 49
  • София
  • Мнения: 1 105
И мен не може да ме привлече.

# 50
  • Мнения: 2 040
едно праскане - ДА, но ходене - НЕ .. бързо, ще се отвратя ... необичам някой да се мисли че е повече от друг ...  Laughing

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 306

А в други теми народа масово твърдеше, че "аз не съм жена за една нощ"  Grinning

# 52
  • Мнения: 4 473
Била съм с такъв екземпляр, но само щото бях глътнала плувката. Не го издържах много.

# 53
  • Мнения: 35 962

А в други теми народа масово твърдеше, че "аз не съм жена за една нощ"  Grinning

аз съм с чиста съвест - никога не съм твърдяла такива неща  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 5 622

А в други теми народа масово твърдеше, че "аз не съм жена за една нощ"  Grinning

Аз лично не съм(поне не съм била до сега), но като си спомням темата, доста хора бяха ЗА това, така, че не се учудвам  Wink

# 55
  • Мнения: 631
Ох............. омъжена съм бе момичета, засрамете се малко.  Laughing Embarassed Embarassed Embarassed

За протокола : Била съм с такъв и честно казано с него си прекарвах най -добре - толкова се харесваше, толкова се надуваше, че изобщо не забелязваше как живота го хербаризира, а аз се развивах, живеех. Той мислеше за дрехи, прически, маникюр, аз за купони, живот, кариера. Общо взето всеки си подреждаше живота, без нормалните за такъв тип връзки "залепвания". Много ми се учудваше, че не обръщам внимание на  жените дето го заглеждат, не се дразня - това го караше да се чувства спокоен и не толкова надут поне пред мен. Можехме и сега да сме си заедно, нооооооо да уточня аз със хербарии не искам да живея.

# 56
  • Мнения: 2 161
Тези дето са уж големи хубавци,в леглото са гола вода.

# 57
  • Мнения: 2 040

А в други теми народа масово твърдеше, че "аз не съм жена за една нощ"  Grinning

Ами и аз твърдях .. НО, човек НИКОГА не трябва да казва НИКОГА ... знам ли аз дали ще удържа на КРАСОТАТА на въпросния ...  то колко вода е изтекло от тогава, хората се менят ... ако този Уентчо дет го коментираме в съседната тема ме ЩЕ ,  съм ГОТОВА, дори да е НАДУТ КАТО ПУЯК ...  Laughing

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 12:31 от Irena80

# 58
  • Мнения: 2 212
Имала съм такова гадже - красавец, който освен супер самовлюбен се оказа и супер тъп.

Хахахаха, е виж за умствения багаж не съм упоменла нищо, аз лично съм попадала на никак нетъп такъв човек, но при теб явно това е дошло като бонус  Joy Joy Joy


# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Е за един път ще се прежалим Mr. Green

# 60
  • София
  • Мнения: 463

Ш'гу прасна. Пука ми, че бил самовлюбен. Мен ко ме интересува това....
[/quote]

Точно !!! И съм го правила - беше адски секси, как да го пропусна


Тези дето са уж големи хубавци,в леглото са гола вода.

Да бе да , и лисицата за гроздето така разправяла  newsm62
Такива мъже доста са "потренирали" и има страхотни попадения -к`во като са самовлюбени -точно това ги кара да се стемят към съвършенство , до преди 4г бих се възползвала newsm10

# 61
  • Мнения: 2 556
На мен много си ми вървеше на такива едно време. Ходила съм, даже и чувства съм влагала  Twisted Evil

На 19 г. супер бях си паднала по един такъв. Даже стихове писах за него, имам си ги за спомен  Grinning Това ми е и най-краткото ходене с някого - нямаше и месец. Просто не беше за издържане...

И първото ми гадже беше ужасно самохвален тип, но аз пък тогава съвсем нямах грам опит и само го гледах с възхищение  Flutter Цяла година откарахме  Confused Веднъж на един филм с Харисън Форд ми се обиди, че не съм забелязала, че му бил като двойник  newsm78 При раздялата ми ми сподели, че не издържал вече - всички само го хвалели, а аз съм му правела понякога забележки даже.... горкия  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 153
Едно време колекционирах такива, даже последното ми гадже, преди мъжа ми, беше от този сорт и бяхме заедно 5 години, защото и такива мъже подлежат на дресировка и могат да захапят по някого и да забравят и суета и надменност в един момент.  Така че определено не ми пречи дали са от гореописания тип нито за секс, нито за връзка Peace

# 63
  • Мнения: 1 150
Едно време колекционирах такива, даже последното ми гадже, преди мъжа ми, беше от този сорт и бяхме заедно 5 години, защото и такива мъже подлежат на дресировка и могат да захапят по някого и да забравят и суета и надменност в един момент.  Така че определено не ми пречи дали са от гореописания тип нито за секс, нито за връзка Peace

 Mr. Green но 3 години

# 64
ако се влюбя Sunglasses за да съм сляпа Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 5 228

А в други теми народа масово твърдеше, че "аз не съм жена за една нощ"  Grinning

Щото това е хипотетично, а другото - не.  Laughing

# 66
Преди 2 седмици ме забърса един такъв. Снажен, атлетичен, муцунка бонбон, надувка от всякъде, той е най-великия, безпогрешен, интелегентен и каквото каже той - това е и не подлежи на никакво обсъждане. И в леглото........гола вода......
Ама много ми се иска да му посмачкам фасона.......

# 67
  • Мнения: 377
В другата тема отговорих с не знам, защото смятам, че при дадени обстоятелства външният вид не би ми правил впечатление. Но тук твърдо опция номер 2, такива по 2 минути не мога да ги търпя, камо ли да стигнем до секс или пък връзка.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт