Малко инфо и за Pompea

  • 2 075
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 919
Исках да споделя, че е излязла новата колекция бански на Помпеа  sun Те са на прилични цени и са много приятни. Аз принципно съм им фен, защото бельото им е много качествено  Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 11 703
А къде могат да се видят банските им в Нета-а?А фирмен магазин имат ли?Мерси!

# 2
  • София
  • Мнения: 771
И аз много ги харесвам, има много добре зареден магазин в ХИТ Младост. Особено много си харесах плажните кърпи, а има и чанти и шапки в тон с някои модели бански.

# 3
  • Мнения: 1 547
Мда. Тя май излезе преди няколко седмици, но да имате предвид, че най-голямата чашка при предлаганите бански е B.  Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 11 703
Мда. Тя май излезе преди няколко седмици, но да имате предвид, че най-голямата чашка при предлаганите бански е B.  Crazy
Е значи няма да се класирам!Но поне ще ги разгледам като ми се отдаде възможност!

# 5
  • Мнения: 919
Ами както е писала kali има един магазин в Хит Хипермаркет в Младост. Другият, за който се сещам е близо до входа на Южния парк от към бул. Витоша, до магазин Фантастико. В магазините Seven Seconds съм виждала тяхно бельо, но незнам дали предлагат и бански  Grinning

# 6
  • Мнения: 8 917
Една продавачка ми хвалеше и джапанките им - през палеца и понеже са с плат, а не с пластмаса били много удобни Peace

# 7
  • Мнения: 1 680
Да не ви излъжа, ама май в МОЛа имаше.

# 8
  • Мнения: 1 680
Вчеря бях в Хит Хипермаркет в Младост - наистина са много хубави банските, но им се беше поизчерпала номерацията. Цените са наполовина на Триумф.

# 9
  • Мнения: 136
Темичката е малко стара, но вчера ходих в SKY SITY и там има магазин на Помпеа. Зареден е много добре, накупих си чорапи и безшевно бельо, което е много удобно и качествено, а за банските наистина са супер и са много удобни.

# 10
  • Мнения: X
Бански на Помпеа това лято на си купих, защото не ми ставаха чашките по обясними бременни причини, но ползвам бельото им и съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 3 457
а то имало тема-а има ли он-лайн магазин от където могат да се поръчат?

Общи условия

Активация на акаунт