Килограми

  • 1 731
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 566
според мен всичко до голяма степен е до структура и гени. аз се храня редовно, но не консумирам тестени изделия, а предимно плодове и зеленчуци /особено сега/. въпреки това според кантара на доки вече съм качила 17 кг, които обаче изобщо не ми личат. на друг кантар не съм се мерила.
не се ограничавай в храненето, защото сега не е момента, но наблегни на движенията. по принцип повечето кг затрудняват раждането, но ако не можеш да си в нормата поне може да поддържаш мускулния си тонус с движения.

# 31
  • Мнения: 1 117
С първата бременност качих 16 килограма, но беше зима тогава - доста похапвах и по-малко се движих. Тогава консумирах повече тестени изделия и по-мазни храни.
Сега  наблягам на плодовете и зеленчуците, тестяните храни са  в ограничени количества, но като мнооого ми стане гладно , хапвам или бисквитка или солетки.За сега не съм мръднала в теглото, но ще видим какво щестане понататък Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 284
ограничавай се и повече плодове и зеленчуци, но ако не можеш после ще сваляш  Stop

# 33
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз качих доста килца през бременността си - близо 28/30 кг.
А не съм яла нито за 2, нито за 3ма. След 16 часа хапвах само плодове и пак качвах с невероятни темпове. Движех се много, страшно много, но ефект нулев.
Явно си е до метаболизъм, хормони и т.н.

# 34
  • София
  • Мнения: 630
Въпреки, че спазвах основните принципи за рационално хранене, по време на бременността качих 24 кг. (което като цяло е доста). Рязкото надаване беше през първите месеци, в последните два качих общо 2 кг. Обяснението на лекарят ми беше (когато и разказах, че изобщо не прекалявам с храната), че навярно метаболизмът се е променил.  Разбирам, че се тормозиш, но така или иначе, имаш още 2 месеца да изтърпиш Simple Smile. Ще можеш да се погрижиш за свалянето на тези килограми в подходящ момент Laughing. Сега просто приемай по-леки и здравословни храни. Успех   bouquet

# 35
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 С първата ми бременност качих 22кг и за 3 месеца ги свалих.Сега с втората качих 20кг и свалих 10 остават още 10 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт