Кенгуру - кога?

  • 2 895
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
зна4и и ние можем да използваме вече кенгуро newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 8 280
зна4и и ние можем да използваме вече кенгуро newsm78
можете.
може и преди 2 месеца ако бебето си държи стабилно главата... това за твърдите кенгурута нез легнало положение

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Моят лекар ми каза че спокойно мога да го ползвам след 40-ден и аз го послушах

# 18
  • София
  • Мнения: 39 754
Дияна я сложих в кенгуру след 2рия месец. Не съм я разнасяла нон стоп, само в крайни случаи.

# 19
  • Мнения: 1 410
Започнах да слагам дъщеря ми в кенгурото около три месеца, а започнах да вдигам положенията на количката много по-късно.

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Има 2 вида: кенгуру от 0-4 месеца, което е малко по-малко, и можеш да носиш детето обърнато само към теб. Ние още се носим с такова. Даже на "гърба" има пъхната нещо като дъсчица, да го държи изправен. А кенгуруто за по-големи я няма, отпред е като джоб и можеш да си носиш бебето с личицето напред. Надявам се , че обясних добре.
А и помага против луксация

# 21
Нашето кенгуро е на Chicco (от 0 до 9 кг), на него пише че може бебето да се носи в положение с лицето към теб от самото раждане (0 месеца+), а с лице напред, за да може да гледа след петиа месец (5м+).
Ортопеда ме посъветва да не я слагам в кенгурото преди да навърши 2-2,5 месеца, а после нямало проблем.
На мен мъката ми е, че моята бебка не ще да седи ако не е с лицето напред, защото е голямя любопитка, а сега тепърва става на 4 месеца. За съжаление не се сетих да питам ортопеда от кога тои препоръчва тази позиция  Sad

# 22
  • Мнения: 3 478
Аз почнах да го ползвам след като направихме месец, обърната към мен.

# 23
  • Мнения: 240
След като навършихме 2 месеца започнахме да се носим с кенгурото WinkМожеш вече спокойно да го ползваш Peace

давай ние почнахме и по рано н олегнали. сега вече сме прави и много ни харесва. Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт