Отзиви за муз. маса на Чико и кубчетата на Фишер Прайс

  • 844
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 418
Предстои ни 1ви рожден след около месец и бабите и лелите искат да им харесам подаръци за малката. Вече си поръчахме триколка, люлка-слонче и разни дреболии. Чудя се обаче за музикалната маса на Чико http://www.family-bg.com/catalog/prX_1104.htm?osCsid=af9ba76d34a … 80238af8e68e48427. Не съм я виждала на живо, но описанието й ми хареса много. Не съм сигурна обаче дали не сме още малки за нея. Харесах и ето тези кубчета за игра на Фишер прайс http://www.family-bg.com/catalog/prX_1673.htm?osCsid=af9ba76d34a … 80238af8e68e48427, но за тях се колебая дали не сме вече големи пък.
Иска ми се да чуя отзиви за тези играчки. Хубави ли са, струват ли си парите и въобще какво ви е мнението за тях. Други идеи за подарък за 1ви рожден ден също са добре дошли Hug  bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Ние подарихме на бебчо същата маса за 1-вия Рожден ден. Страхотна е! Определено става и за такива мъници. Виждам, че сте поръчали слонче люлка - моят син също получи, но конче люлка и започна да я използва доста по-късно.

# 2
  • Мнения: 5 250
Аз мисля за рождения ден на сина ми да поръчам такава музикална маса + MODO (допълнително). Това е нещо което ще му е интересно и за напред. На детската консултация има подобна маса( в Хиполенда ги има, но те са без пияно.Можеш да видиш какво предствлява) и много се забавлява, дори неиска да си тръгваме  Crazy

# 3
  • Мнения: 5 228
Кубчетата са хубави, но дъщеря ми си исгра с тях около половин час и изобщо не им обръща внимание.
Подходящ подарък за първи рожден ден е и уокър, особено от тези, които стават и на количка:

# 4
  • Варна
  • Мнения: 418
Кубчетата са хубави, но дъщеря ми си исгра с тях около половин час и изобщо не им обръща внимание.
Подходящ подарък за първи рожден ден е и уокър, особено от тези, които стават и на количка:

Преди няколко дни купихме уолкър (този на Чико), за да подпомогне прохождането, че щерката милата много я мързи. Хареса й много и доста се забавлява с него, вече взе и да го бута. Simple Smile
Кажи, моля те нещо повече за кубчетата. Какво правят, имат ли някакви врътки?

# 5
  • Мнения: 5 228
Кубчетата (говоря за Фишер Прайс) имат по едно топче от едната страна, което се натиска, след което разни неща по кубчето се движат. От различните страни на кубчетата има разни занимавки за отваряне, затваряне и т.н. Освен това могат да се редят едно върху друго, като се закрепват пак с топчетата.

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Фуклата ги е описала много добре кубчетата, аз искам само да вметна, че ги купих, когато Нели беше на 7 месеца и все още намира време да си играе с тях. Направо им взе здравето, но не са мръднали- като нови са   thumbsup

# 7
  • Мнения: 1 599
Кубчетата са хубави, но дъщеря ми си исгра с тях около половин час и изобщо не им обръща внимание.
Подходящ подарък за първи рожден ден е и уокър, особено от тези, които стават и на количка:

Преди няколко дни купихме уолкър (този на Чико), за да подпомогне прохождането, че щерката милата много я мързи. Хареса й много и доста се забавлява с него, вече взе и да го бута. Simple Smile
Кажи, моля те нещо повече за кубчетата. Какво правят, имат ли някакви врътки?
а каква цена е уокърът и от къде го взехте?

# 8
  • Мнения: 5 228
Нашият е малко по-радличен - предполагам, че е старият модел. Струва ок. 120 лв. , от Марсел. Изобщо в Марсел има  голям избор на уокъри, като цените варират между 60 и 120 лв..

# 9
# 10
  • Варна
  • Мнения: 418
На Чико уолкъра в 85лв. Има ги в Данет и Пакостник, а също и по др. магазини. Не бях сигурна дали ще иска да го бута и не ми се даваха 120 лв за Фишер прайс, но и чиковския е много добър.

# 11
  • Мнения: 5 228

Този, който купихме за дъщеря ми и струваше над 120 лв. в последствие го видях за 35 долара. Направо  не ми се смята колко пъти по-скъпо е тук.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 298
Използването на уокъра мисля зависи от детето. Нашия, на Фишър Прайс "глътна" 127 лева и май ги дадохме напразно:
1. Когато беба прохождаше, хващаше се за него но той на колелата се движеше по-бързо от нейните възможности да ходи и тя съответно падаше;
2. Тя проходи на 11 месеца и след около два месеца се научи да се качва върху него и да стои изправена, той "тръгва" нанякъде и тя пада от по-високо; прибрахме го от съображения за безопасност. 
Но пък някои мами казват, че техните дечковци ги ползват активно ...

# 13
  • Мнения: 1 645
За 1 рожден ден на малкият и ние му подарихме музикалната маса на Чико.
Дори сега намира време да си играе с нея,а да не говорим че и е намерил и други приложения,които хич не ми допадат, ама карай.........
Та, масата е чудесна.......

Общи условия

Активация на акаунт