Новородените красиви ли са?

  • 10 646
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 214
Моето дете беше най красивото дете което съм виждала Simple Smile
Мисля че така може да кажа всяка майка.
Искате ли да се похваляме с новородените си?
Нека да ги видим те наистина са най красивото творение на природата.
Аз започвам, това е сина ми тук е на 30 минути.

# 1
  • Мнения: 6 206
Моето беше като тролче, с виснали бузки и щръкнали уши.
Беше си сладко обаче.
Сега е личен хубавец, но истината е, че в първия момент като го видях, си казах, че всъщност може много по-добре. Сега съм убедена, че не може по-добре. Толкова ми е хубав. Laughing

# 2
  • Мнения: 308
нямам снимки от самото раждане но за мен моето дете си беше хубаво още като се роди. роди се чистичко и беличко без да се бели или да е синьо. смятам че няма майка която да не е харесала детето си когато го е видяла за първи път.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Ми не, не ми харесват новородените. Гого по приличаше на човече, ама Сиси ... не,че ми пукаше, важното беше, че най-сетне родих и че е здрава. На идиотския въпрос на сестра ми няколко часа след раждането на кого прилича отговорих ' На извънземното" - това беше първата ми визуална асоциация която направих. Rolling Eyes Снимки от родилното нямам, а другите са на хартия.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Това ми беше първата мисъл: "Защо казват, че новородените се грозни?! Та той е толкова хубав!"  JoyПриличаше на бобърче. Simple Smile Снимка в момента не мога да кача, защото не съм на моя компютър, по-късно ще добавя.

# 5
  • Мнения: 2 768
 За мен няма по-прекрасно същество от новородената ми дъщеря !



# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Красиви са, разбира се. Нямам снимки, но Василена беше много хубава. "Немъчено бебе" се изрази акушерката - родих със секцио. Беше си бяла, с червени бузки и без нито едно петънце.
Но, да ви кажа, всички 7 броя, родени в същия ден, ми се видяха красиви. Може и от емоциите да е Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 723
Красиви са, разбира се. Нямам снимки, но Василена беше много хубава. "Немъчено бебе" се изрази акушерката - родих със секцио. Беше си бяла, с червени бузки и без нито едно петънце.
thumbsup И моето се роди в този вид, въпреки, че беше страшно 'мъчена', горката (нормално раждане-близо 2 дни..). Аз се бях настроила за синьо, грозновато бебе, пък то какво излезе...За съжаление нямам снимки от този прекрасен момент Sad

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Тъй като бебчо се роди в края на 7-ми месец, аз очаквах да се появи дребно, сбръчкано и косматичко мъниче. Нищо подобно! Беше съвършено оформено човеченце с красива черна коса. Най-странното е, че това малко 1.5 килограмово бебче поразително приличаше на баща си/това го казват майка ми и сестра ми/.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Моето дете беше най красивото дете което съм виждала Simple Smile
Мисля че така може да кажа всяка майка.


Аз не мога да кажа така, дори за моите деца!
Всички новородени, които съм виждала са сбръчкани, безформени...след 6 месеца чак се разхубавяват.

# 10
  • Мнения: 277
Аз също не мога да кажа, че бебето ми е било красиво като се е родило  Embarassed
Имаше много червени петна, беше сбръчкано, но си беше МОЕ и не си го давах за никое друго на света  Peace
Снимка от родилния дом имам само една, но не е сканирана. Другите са в албумчето ми  Simple Smile
Сега петната бавно избледняват, синът ми си е вече едно оформено човече с бяла кожа и да - ВЕЧЕ мисля, че няма по-красиво момченце от него  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 793
Чак красив не мога да кажа, че е бил.  Целият един червен, очичките му едва  се отваряха, беше набръчкан. Ама май всички /или почти всички/ новородени са така. Но момента, в който го видях за пръв път, беше уникален. Сигурна съм, че за всички майки е така. Ето тук Алекс е на не повече от 15 минути:

# 12
  • София
  • Мнения: 39 711
Дияна беше хубаво грозна  hahaha

# 13
  • Мнения: 5 468
Не са хубави Rolling Eyes. Приличат на маймунчета и въобще:)....
Когато докараха моето в стаята, каката на съседното легло имаше бебе на 5 дена вече. Едно ококорено такова, с големи очи.
Носят ми моето - на няколко часа ooooh!, очите му затворени, а акушерката ми вика, че не спи. Гледам го - отдолу му проблясват очетата. Викам - Това бебе има някакъв проблем с очите!!! Joy
На втория ден и моето се ококори, та се успокоих.
Ето го, ама на 5 дена, преди изписването - маймунек:

# 14
  • София
  • Мнения: 3 787
Моя ми се стори страшно хубав като ми го сложиха на корема след като се роди.Ама нямам снимки от тогава Sad
А мъжа ми каза,че е бил ужасно сбръчкан Mr. Green.Той го видя 20 мин. след раждането

Общи условия

Активация на акаунт