Електронният магазин danet.bg

  • 4 093
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Правилно-интересно ще стане Mr. Green,ама не е нужно.
Що да не е нужно? Жената им е клиент. И може да се разберат и да остане техен клиент, а не да остава разочарована.
Друго имах впредвид-то мода ме разбра мисля.
И мода, и аз те разбрах Crazy. Не е нужно да се дава обяснение. Защото Ерика написа: Отказах се- може би има някой какво да каже. Особено ответната страна..., а ти написа, че не е нужно. В това няма нищо неразбираемо.
Въпросът приключи с отговорът на Мамма.
И да, въпроса приключи с отговора, но исках да ти напиша, че нямаше нищо неразбираемо в твоя пост Wink и не знам, защо написа, че си имала "друго впредвид". Защото друго просто няма в изречението Shocked, колкото и да се пуля.

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Може би е имала в предвид, че за момент заключих темата и малко след това я отключих. Обясниих защо.
Йойо?

# 17
Това с интернет магазините нещо взе адски много да ме дразни-първо чаках едни слушалки за плейър 5 дни,обождаха ми се 5 пъти,защото нямало от същия цвят,защото трябвало да доплатя още 10 лв за доставка,тъй като били объркали зоната,след това куриера не можа да открие адреса-оказа се,че го търси във Варненско,а аз живея в Пловдивско Twisted Evilабе шоо без завеси.Втория опит за покупка на дигитален фотоапарат също беше несполучлив,тъй като артикула бил изчерпан.Аз подивях тотално,отидох в един магазин за техника и си купих това,което ми трябваше.Не мисля да поръчвам нищо за в бъдеще WinkМай старата българска поговорка - "Око до види,ръка да пипне" важи с пълна сила newsm78

# 18
  • Мнения: 2 584
само един път съм поръчала от данет и ми направи впечатление тяхната коректност, поръчах си гумена книжка която струва 3,50лв. обадиха ми се за да ми кажат че и доставката ще ми излезе толкова и ако искам ще я доставят или да отида до магазина им и да я взема от там, не знам колко търговци биха направили това, повечето гледат печалбата си без да се интересуват от друго, а като гледам и Мамма е дала обяснение на случая, в петък такситата отказваха да ходят на адреси заради бурята.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз не съм имала проблеми,не че съм поръчвала кой знае колко де.Но на следващия ден съм си получавала поръчката Peace.Е транспорта понякога ми излиза по скъпо от самата поръчка,но това са цени на транспортната фирма Tired

# 20
  • Мнения: 9 903
баси...Мамма, и аз искам лично....нищо не ща да ми носиш, аз ще ти подаря мидички Simple Smile

# 21
обикновено реномираните фирми и търговски марки които държат на себе си и на името си в подобни слу4аи на недоволен клиент след това или ще му направят някаква отстъпка или нещо малко,подаръ4е така като за реванширане.Но в БГ за съжаление не е така- ето пак опюхте жената,що писала тук а не там,що се оплаквала като данет били дъ бест... а данет се оправда с целия си постинг и никъде нямаше едно извинявай...оправдания и защита и тва е.разочарована съм.
на крак щели да го занесат...ми да-ако пожелае да ви е клиент след 2 разо4арования и не само на крак ми и можете при следваща покупка да й дадете примерно 5% намаление,нещо малко но от сърце,нито юе фалирате от това нито нищо,но определено нямате подход към купува4ите си! Naughty

# 22
  • Мнения: 9 903
... а данет се оправда с целия си постинг и никъде нямаше едно извинявай...

да й дадете примерно 5% намаление,нещо малко но от сърце

 ooooh! а безплатни форуми, ммм?

# 23
направи опит да кажеш нещо смислено ли ? заради това 4е данет са направили форум за който не искат пари да е платен и трябва да сме благодарни- Евала данет 4е не искаш Пари за форума си.ммм да много умно...

# 24
  • Мнения: 9 903
данет са направили форум за който не искат пари да е платен и трябва да сме благодарни-

ама много обичате всичко да ви е наготово, мдам.

прощавам ти, че си новак  Mr. Green

# 25
баси...Мамма, и аз искам лично....нищо не ща да ми носиш, аз ще ти подаря мидички Simple Smile
и не е необходимо навсякъде да демонстрирате това 4е се познавате ли4но с Мамма- я погледни и усмисли малко колко потребители има форума и колко много купува4и има данет- мисля 4е този сайт (ДаНет) не е направен за вашите си познати дето си се знаете- като толкова напираш да покзаваш познанства да ти ги носи даром ако искаш покупките.
Но когато става въпрос за - ще си дам парите в данет и ще купя нещо от там а не от някъде другаде тогава ставаме не "аз и мойта оприятелка Мамма" а "аз  клиента и мамма-фирмата която представлява" и тогава взаимоотношенията БИ трянвало да са мааалко по други.И това 4е вие сте били до сега доволни Не зна4и 4е не е възможно към някого да са постъпили по -безотговорно и да е останал разо4арован,нали така.

# 26
данет са направили форум за който не искат пари да е платен и трябва да сме благодарни-

ама много обичате всичко да ви е наготово, мдам.

прощавам ти, че си новак  Mr. Green

и не съм новак,не съди за хората по профила им- това 4е с този ник съм писала малко не зна4и абсолютно нищо и не искам нищо да ми прощаваш а да се замислиш малко преди да напишеш нещо.Защото клюкарника е пълен с теми като- недоволен съм от била,метро,фантастико или някой друг магазин и там се усеща една подкрепа едно добро отношение- а тука някой се оплакал от данет- ама как така- изядохте го с парцалите, даже и ти.МОжеше и по-смислени постинги да пускаш,по темата...но нейсе

# 27
  • Мнения: 3 153
Не мога да разбера защо всички скачат да защитават Данет всеки път, в който се разпише някой недоволен, който от своя страна за своя зла участ, няма ни най-малка идея, че форумът и ел. магазина са на един и същ човек и ще си навлече сума ти  оплюване, защото е решил да се оплаче???? Аз пък не мисля, че трябва така да се порязват недоволните, защото е имало десетки теми, в които всички дружно сме плюли тоя и оня магазин или продавачка и не виждам с какво Данет е по-различен и защо недоволен клиент да не може да се изкаже свободно без угрозата на 100тина яростни жени, които ще му се нахвърлят, само защото си пият бирата с Мама и Тати??? Айде малко се осъзнайте и оставете да се разберат продавач и клиент без съпътстващи подвиквания и грачене! Колкото пъти съм прочела подобни теми съм се въздържала, но днес вече не се стърпях! Трябва да разграничавате частния бизнес на Мама и Тати от доброто, което правят във форумите!
п.п. Никога не съм пазарувала от Данет и не мога да се изкажа в ничия подкрепа относно магазина и коректността му!

# 28
Не мога да разбера защо всички скачат да защитават Данет всеки път, в който се разпише някой недоволен, който от своя страна за своя зла участ, няма ни най-малка идея, че форумът и ел. магазина са на един и същ човек и ще си навлече сума ти  оплюване, защото е решил да се оплаче???? Аз пък не мисля, че трябва така да се порязват недоволните, защото е имало десетки теми, в които всички дружно сме плюли тоя и оня магазин или продавачка и не виждам с какво Данет е по-различен и защо недоволен клиент да не може да се изкаже свободно без угрозата на 100тина яростни жени, които ще му се нахвърлят, само защото си пият бирата с Мама и Тати??? Айде малко се осъзнайте и оставете да се разберат продавач и клиент без съпътстващи подвиквания и грачене! Колкото пъти съм прочела подобни теми съм се въздържала, но днес вече не се стърпях! Трябва да разграничавате частния бизнес на Мама и Тати от доброто, което правят във форумите!
п.п. Никога не съм пазарувала от Данет и не мога да се изкажа в ничия подкрепа относно магазина и коректността му!

и аз това не го разбрах защо е така... и съм напълно съгласна с мнението ти  bouquet

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 13:36 от Zai4e

# 29
  • Мнения: 9 903
именно, понеже клюкарникът е пълен с оплакващи се жени, и понеже 5 страници не могат да напълнят с примери за добро поведение от страна на продавачи и институции, затова и ме дразни, че скачате срещу хората, които ви правят густо и с форуми, и с онлайн магазин, и с всемирно удивително търпение. И да, трябва да има и благодарност. И да, след като си тук близо цяла година, би трябвало да си в час какво означава точно Мамма да й отиде на крака на авторката на темата. И ако петъчната буря в София е спряла заявките и на такситата, и половината градски транспорт, що пък да не спре и куриерите? Или в случая не може да има никакво извинение?
И щом не сте новаци, би трябвало добре да знаете колко този частен бизнес засяга и форумите.

Толкоз, спирам. Извинявам се за резкия тон на всички засегнати страни, особено на Мамма, че създадох впечатлението, че си пием бирата заедно.

Общи условия

Активация на акаунт