Бременност и херния...

  • 825
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
Как се процедира в такъв случай? На сестра ми й откриха херния, а тя е бременна  в 7 месец, хирурга и споменал, че няма никакви индикации да не ражда нормално което доста ме учуди Rolling Eyes newsm78.В  момента гинеколога и е в отпуск а тя доста се е наплашила.

# 1
  • Мнения: 323
И при мен беше така и затова последните 2 месеца ходих с колан за бременни против херния. Родих нормално, а ме оперираха от пъпна херния 5 месеца по-късно. Нека изчака нейния доктор, но няма нищо тревожно.  Успех Peace

# 2
  • Мнения: 426
И при мен беше така и затова последните 2 месеца ходих с колан за бременни против херния. Родих нормално, а ме оперираха от пъпна херния 5 месеца по-късно. Нека изчака нейния доктор, но няма нищо тревожно.  Успех Peace



Благодаря ти за бързия отговор ,но тя няма пъпна херния  bouquet

# 3
  • Мнения: 323
Благодаря ти за бързия отговор ,но тя няма пъпна херния  bouquet

Sorry, мислех че херния-херния, все едно къде е. При мен беше пъпна, но мисля че лекар може да се изкаже по-компетентно за сестричката ти. Дано всичко бъде О.К.  bouquet

# 4
  • Мнения: 426
Благодаря ти за бързия отговор ,но тя няма пъпна херния  bouquet

Sorry, мислех че херния-херния, все едно къде е. При мен беше пъпна, но мисля че лекар може да се изкаже по-компетентно за сестричката ти. Дано всичко бъде О.К.  bouquet

Благодаря ти утре ще ходи на лекар да видим какво ще й каже той

Общи условия

Активация на акаунт