Постригване по време на бременност

  • 2 235
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 019
Няма основателна причина. През цялата бременност се подстригвах и боядисвах. Това са бабини дивитини Hug
newsm10

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Това че  бременната жена не трябва да се подстригва са абсолютни глупости.има още толкова бабини девитини които "не трябва"да правим.то ако почнем да вярваме на всичко. hahahaаз се подстригвах,а според ехографа още си имаме чурка

# 47
  • Мнения: 3 356
Три пъти му рязах пишката на моя синковец,но не му повлия  Laughing Laughing Laughing

# 48
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Суеверието е, че ще отрежиш заедно с косата си и късмета на детето. Това е просто суеверие Wink

Да, това е суеверието. Но просто суеверие. Аз лично се подстригвах всеки месец.

# 49
  • Мнения: 639
Аз съм в 7 месец и също съм суеверна,затова не смея да се подстрижа.Два пъти си записвах час при моя фризиор и двата пъти не отидох Blush

# 50
  • Мнения: 2 085
Основателна причина няма!Това са бабешки приказки и простотии newsm11.И аз се подстригвах като бременна-малкия мъж си има всичко необходимо Peace

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Миличка ,отивай и се подстригвай.Аз,се подстригвах съвсем редовно и съм щастлива и красива мама на 40 дневната Божидара,която си има всичко и спинка до татко си в момента.То ако е посано да става ще стане.Ако,не се подържаш сега рискуваш в края на деветия да не се познаеш,а и като родиш обилно да ти пада косата-това е наблюдение върху суеверни мами.Каквото и да решиш успех!

# 52
  • Мнения: 6 618
и аз се подстригвам

Общи условия

Активация на акаунт