Спешно търся количка

  • 595
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 710
Момичета, пускам нова тема за да я видите. Спомняте си за Радост и мама Ани. Те вече са в болницата при д-р Чавдаров и правят рехабилитация, бебка плаче, но пък нещата вървят добре. Та по същество - мамам ани тръси временно количка. Те са от Севлиево и ще бъдат тук до 15 юли. Тя има една, но не пада до долу и сега Ани спи на две колела - както знаете това не е много удобно за мама  Sad та ви моля, ако някой има възможност да даде на Ани количка за този период - благодаря от нейно име. Свържете се с мен или пък направо с нея, тя е в болницата. Благодаря ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 333
Мая вкъщи имам количка, която е по-голяма и тежка и аз съм споделяля, че не мога да ползвам, щото не влиза в асансьора.
Иначе е хубава и удобна и има 3 позиции, ще свърши работа сигурна съм. В момента не я ползвам и с удоволствие ще я предоставя на Радост.
Аз не мога да излизам с малката, така че ще трябва да се вземе от вкъщи количката. Ще ти дам адреса на лични, ако мама Ани прояви интерес.
Поздрави от нас с Мимката!!!

# 2
  • Мнения: 460
Мая, имаме от летните TCM колички, приготвила съм я за продаване, чистичка е, лекичка. Ще се радваме да помогнем. Можем да я донесем до вас евентуално, но вечер:)

# 3
  • Мнения: 1 710
Благодаря ви много за бързата реакция - ще говоря с Ани и ще се разберем какво да правим. Малко ми е неудобно, че и двете колички са чисто нови, зцатова още повече благодаря. Ще действаме бързо.

# 4
  • Мнения: 462
Майче, лятната количка на Гого не е вече в употреба...ако си я спомняш де...та можеш и нея да имаш предвид....

Общи условия

Активация на акаунт