Излизат ли татковците навън с децата

  • 4 377
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 403
Рядко се случва  Rolling Eyes Нашия тати по4ива събота и неделя, но все гледам аз да изляза с малката ,та той нещо да оправи вкъщи. Или излизаме тримката да се позабавляваме някъде  Joy

# 91
  • София
  • Мнения: 1 621
Излизат  Peace
Обикновено след работа излизат заедно, а ако аз съм в настроение отивам с тях, ако не, седя вкъщи и релаксирам  Crazy
Почивните дни ми е приятно да сме тримата, но ако правим втора разходка, отиват сами, а аз оставам да поошетам  Laughing

Ауу, абсолютно същата работа е и при нас. Излизат си двамата, аз си почивам или върша друга работа. Иначе предпочитам да сме си тримата, но се налага и сами да излизат. Peace

# 92
  • Мнения: 2 663
Да,доста често ! Взима малкия с кенгурото и обикаля целия район,гледайки гордо-гордо (според очевидци Simple Smile)) )
Когато детето  имаше колики спеше единствено в колата и на ръце.Баща му ставаше с него към 7 и след процедурите по храненето ,сменяне на памперси и т.н. излизаха та чак до следващото хранене се прибираха

# 93
# 94
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Излиза и с бебето и с баткото. Казвам му само кога да се върне за да нахраня бебо. В такива моменти аз си по4ивам, нали и мама е 4овек  Wink....Но това е само когато е в страната. Когато е на път никой не ми помага  Confused

# 95
  • Мнения: 3 360
Да!Може за малко да ги изведе,но редовно-не мога  да се оплача! Laughing

# 96
  Все го моля, ама не ще.Май ,че откак се е родила 1 път я изнесе сам наскоро и това е. Confused

# 97
  • Мнения: 1 150
Оправдава ми се, че много му налитали жени, като е с малкия  Mr. Green

Майтапя се - излизат, разхожда го - за съжаление все порядко има свободно време да го прави.

# 98
  • Мнения: 2 085
Винаги, когато има време Hug

# 99
  • София
  • Мнения: 11 703
Стига да има възможност излиза с децата или четиримата заедно!

# 100
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Да излезе с двете деца на разходка, да да.
За  почти 4-те години на голямата е излизал сам с нея 7-8 пъти и то като стана по-голяма, когато малкият беше бебе и аз не можех да излизам, а голямото дете си искаше игрите навън.
Той не иска да излезе с мен и с децата, а да го направи сам с тях е просто нещо невероятно.

# 101
  • София
  • Мнения: 215
Излиза и това му доставя огромно удоволствие  Laughing.

# 102
  • Мнения: 2 587
Иска му се,но напоследък е все на работа или в командировка.Ако случайно му остане малко време излизаме заедно.

# 103
  • Мнения: 1 938
Да. Излиза и с двамата! Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 1 107
Излиза  Grinning Ако нямам друга работа и не ме мързи - ходя с тях.

Общи условия

Активация на акаунт