Пак за дограмата

  • 1 702
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 272
Попрегледах малко назад, но да си опитам:) Ще е ПВЦ с к-стъкло, но имам следнит евъпроси:
1. Каква е разликата между Рехау и Трокал?  Имахме планове за Рехау 3-камерна, но сега фирмата (Ролпласт) предлага Трокал 5 камерна. Същевременно от друга фирма ми казаха, че Рехау 5 камерна е по-скъпа (тези същите ми оферираха Трокал, но излезе с 14-15% по-скъпо).
2. А сравненни с Тисен-а горните две как е?

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
я да си бутна въпросчето  Sad

# 2
  • Мнения: 150
Имам абсолюткно същите терзания за трокал от ролпласт.
Ако някой има наблюдения от тази дограма да каже, моля  Praynig

# 3
  • Мнения: 163
Трокал 5к е с дебелина 7см. до колкото съм запозната рейхау е с дебелина 6см.  не е важно колко камери има профила а колко е дебел въздуха търси  да мине през най - прекия път т.с от външната страна на профила. като потребител на трокал от4г съм много доволна.

# 4
  • Мнения: 1 327
а дали вече на нашия пазар се намира дограма, при която да може прозореца да се вдига нагоре? при нас апартамента е малък и искам да си спестя място...

# 5
  • Мнения: 1 403
Ние сега си сложихме дограма 3 камерна. От някакъв познат на един приятел. Стана бързи4ко и доста евтино ни излезе. Ако искате мога тел. да дам.

# 6
  • Мнения: 83
аз имам 5 камерна много ни е гот зимата не духа с ка стакло е излезна ни кам    около 700лв от фирма ролпласт но и трикамерна да вземете пак сащата работа върши

# 7
  • Мнения: 2 596
аз имам 5 камерна много ни е гот зимата не духа с ка стакло е излезна ни кам    около 700лв от фирма ролпласт но и трикамерна да вземете пак сащата работа върши
Точно така, за нашите атмосферни условия и 5-камерната и 3-камерната вършат същата работа.
Защо не си вземеш австрийска на Вайспрофил?

# 8
  • Мнения: 1 311
Защо не си вземеш австрийска на Вайспрофил?

Вайспрофил се прави в България.

Както и "немското" Rehau, което се прави в Турция.

# 9
  • Мнения: 2 596
Защо не си вземеш австрийска на Вайспрофил?

Вайспрофил се прави в България.

Знам, и то много добре  Wink  но е по австрийски патент.

Общи условия

Активация на акаунт