ЕЙЙЙ Аман от приятелки

  • 7 136
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 544
Не знам, приятелството и материалните неща /като гсм карти/ са две несъвместими неща за мене.
Нито искам, нито давам материални облаги на познати. Никога. Така си пазя добрите отношения с хората.


Браво на теб!И аз достигнах до този извод,ама след същата история със сим, карти които предоставих на сестра ми и мъжа и.След 2мес не ги щем...
Е, дадох въпросните карти на други,но ми стига огорчението и нервите които потроших!

# 46
  • Мнения: 663
много познато аз също имам такива" ПРИЯТЕЛИ",колкото повече се стараеш да помогнеш на някого толкова повече ти се качват на главата bambam

# 47
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За мен изобщо няма място за спор! Има договор и като изтече да правят каквото си искат, преди това си плащат! Заплашете ги че ще ги гоните с фирма за нередовни кредити или ще ги съдите. А всъщност колко време има до края на срока?

# 48
  • Мнения: 655

.............Как ви се струва2

Приятели само ако има далавера и келепир, а?

Ето затова напоследък с мъжа ми си "ревизирахме" приятелите. Оказва се, че някои са винаги на линия когато имат проблем, но имаме ли нужда ние от помощ никакви ги няма. Затова с такива т.н. "приятели" сме се дистанцирали - нямаме нужда от псевдо- такива. Истинските са малко, но изпитани. Laughing
А ти не си късай нервите - вземи си картите и ги прати по дяволите.

# 49
  • Мнения: 3 457
много нагла,добре че аз като имах право на такива карти не ги раздадох  а с еползват в семейството Peace

# 50
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ами аз си взимам телефона, а картата ще ти я подаря на тебе!
Не е истина направо #Crazy не мога да повярвам, че може да им толкова безочливи хора (защото съм далеч от мисълта, че приятелката ти е единичен случай) Супер подарък, няма що, и остава да си е вярвала, че ти прави наистина подарък Laughing
А ти как си се навила изобщо да й правиш тази услуга- човек, който веднъж е оставил някъде неплатени сметки, най-вероятно ще го направи и втори път, още по-лесно когато не е на негово име....


Ама тя ми разказа една сълзлива история как купила карта на някаква роднина, която я завлякла, та за това й се водят неплатени сметки. А и най-безочливо ме излъга, че въпросния телефон, за който ме беше повела да купуваме на мое име, се продава като апарат, а не заедно с абонаментен план!

Пък и тази въпросната пикла не е точно моя приятелка, а приятелка на моя приятелка!

И защото нищо не ми пречи да й напрява услугата, ако беше в чист план, за това тръгнах!

Айде ми кажете, как да правиш услуги на хората, като общо взето, не знаеш кой от къде ще се опита да те мине!

# 51
  • Мнения: 2 039
Приятелството и подобно отношение са взаимноизключващи се понятия Naughty#2gunfire #2gunfire #2gunfire Sick

# 52
  • Мнения: 2 040
Айде ми кажете, как да правиш услуги на хората, като общо взето, не знаеш кой от къде ще се опита да те мине!

Вярно е, но парен каша духа ..  Grinning

# 53
  • Мнения: 163
нашата фирма сме в бизнес група и когато наш приятел иска карта го предупреждаваме че 1г.не може да се спре.

# 54
  • Мнения: 216

.............Как ви се струва2

Струва ми се "Направи добро - изяш лайно" с извинение  Embarassed, ама и без извинение си е така  Close
Приятели само ако има далавера и келепир, а?
Напълно подкрепям Peace

# 55
  • Мнения: 35 961
преосмислете отношенията си с тази двойка - с такива приятели, нямате нужда от врагове!  Peace

# 56
  • Мнения: 356
преосмислете отношенията си с тази двойка - с такива приятели, нямате нужда от врагове!  Peace
   Много точно казано. Peace

# 57
  • Мнения: 5 577
Мъжа ми е на изгодна тарифа, така от карта от приятел.
Не му харесва толкова вече, но не може да си позволи да се откаже.

Тази ситуация е недопустима, според мен.  Shocked
Никакво чувство за усет.  ooooh!

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 09:00 от УентУЪртУлиЯ

Общи условия

Активация на акаунт