Отзиви за бейбифон

  • 694
  • 11
  •   1
Отговори
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Мамчета, моля споделете мнението си за този бейбифон http://www.family-bg.com/catalog/prX_495.htm

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 259
За този специално нямам мнение ,но в ТСМ има бейбифон с монитор ,мисля че цената беше към
 120лв

# 2
  • Мнения: 18
Преди 2 седмици си купих точно същия. Ползвах го на морето(на около 100 м. ), както и в провинцията (имаме двуетажна къща -от двора до 2ри етаж). И на двете места чувах детенце добре и светлинният сигнал също работи. Ако е шумно обаче, светлинките могат малко да те заблудят, защото и при най-малкото помръдване на детенце  две от лампичките светят. Ако се разплаче бебчо, светват всички лампички. Не мога да сравня с други бейбифони, но този ми върши работа за това, за което съм го взела.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Преди 2 седмици си купих точно същия. Ползвах го на морето(на около 100 м. ), както и в провинцията (имаме двуетажна къща -от двора до 2ри етаж). И на двете места чувах детенце добре и светлинният сигнал също работи. Ако е шумно обаче, светлинките могат малко да те заблудят, защото и при най-малкото помръдване на детенце  две от лампичките светят. Ако се разплаче бебчо, светват всички лампички. Не мога да сравня с други бейбифони, но този ми върши работа за това, за което съм го взела.

Абсолютно същото мога да кажа и за моя бебефон със стаж вече 1,5 години с тази разлика, че е на Бертони и струва само 40.00 лв. Изпробван е и в огромна къща Simple Smile

# 4
  • Мнения: 8 917
Преди 2 седмици си купих точно същия. Ползвах го на морето(на около 100 м. ), както и в провинцията (имаме двуетажна къща -от двора до 2ри етаж). И на двете места чувах детенце добре и светлинният сигнал също работи. Ако е шумно обаче, светлинките могат малко да те заблудят, защото и при най-малкото помръдване на детенце  две от лампичките светят. Ако се разплаче бебчо, светват всички лампички. Не мога да сравня с други бейбифони, но този ми върши работа за това, за което съм го взела.

Абсолютно същото мога да кажа и за моя бебефон със стаж вече 1,5 години с тази разлика, че е на Бертони и струва само 40.00 лв. Изпробван е и в огромна къща Simple Smile
Peace

# 5
  • Мнения: 984
Цитат
Абсолютно същото мога да кажа и за моя бебефон със стаж вече 1,5 години с тази разлика, че е на Бертони и струва само 40.00 лв. Изпробван е и в огромна къща Simple Smile
newsm10 newsm10 newsm10

# 6
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Благодаря на всички ви Hug

# 7
  • Мнения: 1 298
За този специално нямам мнение ,но в ТСМ има бейбифон с монитор ,мисля че цената беше към
 120лв

Мила кажи ми нещо за този ТСМ бебефон че се двоумя дали да не го купя  newsm78

# 8
  • Мнения: 5 255
или ВИЖ ТУК

Не съм купувала бебефон, а ползваме 2 слушалки Panasonic DECT за тази цел.
Абсолютно същото, като след време самият бебефон е неизползваем, докато телефонните слушалки се ползват  Wink

# 9
# 10
  • Мнения: 10
TSMския е страхотен - на екранче вижда6 бебо през цялото време, обхвата му е максимално голям, звуковия сигнал е много ясен,а бе много съм доволна,а и може да се върже към компа или TV и да го виждаш на голям екран,глезотийка..................

# 11
  • Мнения: 316
Преди около 1,5-2 месеца видях в един магазин на ТСМ видео-бейбифон за 45лв  #Crazy
Толкова се учудихме на цената, че тати реши, че е прекалено ефтино и ме спря да го купя.  Joy
Ще отида при първа възможност да проверя пак и ще докладвам после  Simple Smile Naughty

Общи условия

Активация на акаунт