ЯМБОЛ- Седнали под сянката сега,с бира и цаца в ръка. (7)

  • 15 282
  • 278
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 537
 LaughingАй, Иве,кажи на баба си да спретне няколко кекса за пикника. hahaha

# 31
  • Мнения: 258
ааа бе Иве,как ставаш толкова рано?така искам и аз да ставам рано,ама...не мога бее Sad Жане,климатиците са от 500-600 лв нагоре...зависи какъв си търсите..и спрете се с тия кафета и кексове,че  #2gunfire къде да ги търся да купувам,а??

# 32
Аз предлагам  Ивето да каже на баба си да направи няколко кекса и да ни покани на гости Mr. Green Embarassed Sunglasses Grinningголям купон Joy

# 33
  • Мнения: 3 537
Аз предлагам  Ивето да каже на баба си да направи няколко кекса и да ни покани на гости Mr. Green Embarassed Sunglasses Grinningголям купон Joy
Кой да ни покани на гости,баба и ли? hahaha

# 34
  • Мнения: 3 537
Тя Ивето нещо се уплаши май да не и изядем кексовете и изобщо не се показва . Grinning

# 35
  • Мнения: 135
..и спрете се с тия кафета и кексове,че  #2gunfire къде да ги търся да купувам,а??
душко да не кърмиш ? Ако е така казвайте,аз защото ми е непознато това нещо и малко съм несъобразителна.Казвайте .....
Абе тук съм  ,моткам де,играя,разходки,ядене.....зъби.Помощ!!! Мен ме боли,детето пищи,от резците вторият от ляво(нейно) така се е надул.... не дава да я намажа.
А относно ставането ScreamingMamaa ,ще свикнеш кагота ви започнат зъбите,но ти пожелавам да ги избивате лесно.Не като нас,по 4 пъти на ден ака и Т .....купона е пълен просто.
galia streshkova, krasi 76 Спукахте ме с тези кексове,тя Жането прави за бой.Ама ще ве нахраняя какво да правя.Ще взема аз да ви спретна един  newsm64 ,че да не искате да повтарям
П.С. Кажете наистина ,ако не трябва да слагам апетитни неща на снимка

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 22:08 от Ivellina

# 36
  • Мнения: 3 537
Аааа,на мен не ми пречи.Ама искам да опитам от кекса на баба ти! Crossing Arms

# 37
Аааа,на мен не ми пречи.Ама искам да опитам от кекса на баба ти! Crossing Arms
съгласна съм с krasi 76 ,подкрепям я с две ръце Joy Joy Mr. Green newsm64

# 38
  • Мнения: 258
абе не бе Иве,ня кърмя...ама са много вкусни тия неща Simple Smile та ме караш да ровя за рецепти за кексове Simple Smile ти не си ли кърмила?аз кърмих,ама само месец и половина и до там Sad за второто повече  Crazy
п.с.айде вземи го направи тоя кекс,че ще те нападнем иначе вкъщи докато не ни направишшш
п.п.с. аз пък правя много хубава бисквитена торта,ще почерпя за рождения ден Wink

# 39
  • Мнения: 135
И аз правя кексове ScreamingMamaa ,но не стават като  "На баба кекса"(то си е до готвачката).А ако обичаш бесквитени торти,аз направих една лесна а много вкусна.Взех рецептата от готварският форум,но не съм повторила,все се каня,но когато се сетя ,все се случва да нямам 2 кис.млека в нас. Относно кърменето,кърмих и аз месец и малко,но моето не беше истинско,а направо изцеждане. Ще ви направи баба кекс е няма страшно,но жевее в Кукорево,ама знам че това няма да ви спре.Незнам,но на мен ли ми е много топло днес,повече и от вчера.Ако не спрат тези жеги,ще спра кухнята на лапето за няколко дни.Въпреки,че не е толкова далеч, е ужас,няма никъде по пътя сянка. Вие как сте,как я карате с тези жеги?За Краси знаем вече Whistling

# 40
  • Мнения: 3 537
Ааааа и аз още не съм пускала днес климатика.Само сутринта за малко.В нас става много горещо към 3 часа. GrinningНа коя улица живее баба ти?Като ходя другата седмица в Тенево при мойта баба,ще се отбия в Кукорево при твойта. hahaha

# 41
  • Мнения: 135
На коя улица живее баба ти?Като ходя другата седмица в Тенево при мойта баба,ще се отбия в Кукорево при твойта. hahaha
  А така,за по-пряко нали. yes
А ние сме изток-запад,и във всеки час на деня предлагам по една стая топлина. Място за реклама : Ако на някой му трябва.Цените са ниски още,защото сме в началото на сезона.А и форумките отстъпка 5%  callme.

П.С. На всяка тераса имам по една кофа на ден,събирам топло за зимата  sun .На есен в зависимост от тогавашната цена на тока го продавам на 50%,казвам само,ако имате нужда.... в бизнеса съм.  yesyes
Отнесох се много с простотията ooooh!

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 17:09 от Ivellina

# 42
  • Мнения: 3 537
Ние сме с три изложения-изток,запад,север. GrinningКакто ви казах терасата ни е огромна и вечер ми иде да надуя дюшека и да спа там.Няма ли желаещи за къмпинг с нас през юли? Laughing

# 43
  • Мнения: 3 537
Еййй, няма желаещи ,на никой не му се спи в палатка! newsm41Що така бе?Аз нямам търпение.  sport027  grinning039  Nature Sunny smile3549 sunСамо ме притесняват жегите в палатката,но ще ги оправяме с студена beer hahahaА вечер,кото приспим малчо и кака,ще си правим романтична вечеря пред палатката,под  звездите  ,слушайки плискането  на вълните и  крясъците на чайките. 1dating newsm62 newsm62 newsm62

# 44
Ние сме с три изложения-изток,запад,север. GrinningКакто ви казах терасата ни е огромна и вечер ми иде да надуя дюшека и да спа там.Няма ли желаещи за къмпинг с нас през юли? Laughing
krasi 76 Аз от малка ходя на къмпинг  на палатка и винаги много ми е харесвало.Но сега с малката ми се струва не много удобно,а и имам и лоши спомени,такива дъждове са ни валяли,ужас.Но по-принцип съм навита,ама ще ви оставим да си правите романтичните вечери пред палатката сами Wink newsm41 Innocent

Общи условия

Активация на акаунт