как кърмите в голямата жега

  • 1 400
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Кърмим се или легнали, или докато мама е във форума  Embarassed слагам на коленете си една доста висока възглавница и така хем бебчо си лежи на хладно, хем е точно до гърда и не се "лепим" един за друг. Иначе е ад - той тече, аз двойно... #Crazy

# 16
  • Мнения: 5 026
  Много трудно! Пот ручи и от двама ни. Но няма начин! Търпим!

# 17
  • Мнения: 5 391
Наистина жегите са много неприятни и това се отразява на кърменето.Кърмим се легнали, като се старая да нес е допирам много в него, защото май аз повечко се потя.

# 18
  • Мнения: 2 381
От вчера включвам климатика, а преди това-се поизпотявахме и двете Confused

# 19
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ей това нещо как се прави така и не разбрах  newsm78. Съвсем сериозно как се нагласяте мамчета в тази прословута легнала поза. Защо нещо не ми се удава да го направя. Пък толкова ще ми е добре вечер да не вися по един час полузаспала и скобуцана на два ката за да храня бебо. Относно жегите и кърменето, ами едвам се справяме. Той в пот аз в пот, да не говорим че навсякъде тече кърма. Ужас е! Ама климатик нямаме пък щорите в новата ни квартира само си ги представяме. Не е за разправяне тя ама. До обед е добре, но следобедните хранения са си доста трудни, после непременно влизаме в банята няма как.

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
  Много трудно! Пот ручи и от двама ни. Но няма начин! Търпим!
И при нас е така

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Щорите не ги вдигам цял ден. Кърмя легнала - иначе не се издържа, гледам да не се допираме много много. Още ме е страх да пускам климатика.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 883
Кърпичка под главичката и с една му бърша главичката.Много му е трудоемко, много пот се лее Mr. Green

# 23
  • Мнения: 352
Офф много пот се лее от нея милата - и даже имам чуството, че от жега ли, от какво - ама не суче толкова често и не си иска......  Embarassed  Sad

# 24
  • Мнения: 393
Трудничко- вода сме и двамата ама няма как.Четох за пеленката под него да слагам-ще взема да пробвам-поне да не залепваме.

# 25
  • Мнения: 498
Здравейте, момичета
споделете, моля ви, как кърмите, когато е горещо newsm78. У нас нямаме климатик и когато кърмя двете с Деничка ставаме вир-вода... Мъка ми е... А тя държи да съм я сгушила, докато суче...
 
все едно нас описваш Joy
аз стигнах до извода, че нищо не помага newsm78

# 26
  • Мнения: 81
Слагам тензух под главичката и между нас. Не че не се потим но е значително по -малко. Вече взех да пускам климатик защото иначе следобед е ад. Като е много горещо беба сучи по -малко но по на често. От миналата седмица открих предимствата на кърмене на открито - сядаме си на сянка в морската градина, духа ветрец ,чист въздух -  абе красота Sunglasses. Беба сучи в захлас, няма пот да тече  Peace. Даже има една алея която се използва за кърмаческо и повивално отделение - все едни и същи майки се засичаме да кърмими и да си преобличаме децата. Жалко че не може денонощно да сме навън. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 35 961
само легнали и двоен чаршаф между нас

# 28
кърмим се легнали и с хавлийка под бебето  Wink така не се потим Laughing

# 29
  • Мнения: 288
кърмим се легнали и с хавлийка под бебето  Wink така не се потим Laughing

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт