как кърмите в голямата жега

  • 1 399
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
в големите жеги като се кърмим слагам хавлийка или памучна пеленка между нас или само там където се пада главата на Емата че и с тази коса направо тече  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 56
вътре - голи
вън - под дебела сянка в слинг

често на всеки час, вчера дори едното кърмене продължи цял час

потим се, но се обичаме  Joy  Joy Joy

# 32
  • Мнения: 801
ух и аз легнала......Радост нещо не щеше да суче и аз си помислих,че прави стачка,но добре,че се усетих,че може от жегата да не исак милото и като сме в къщи смао легнали.....голички,но пак си се потим,особено аз....а на вън е голяма мъка,дори и на сянка

# 33
  • Мнения: 1 735
Ей това нещо как се прави така и не разбрах  newsm78. Съвсем сериозно как се нагласяте мамчета в тази прословута легнала поза. Защо нещо не ми се удава да го направя. Пък толкова ще ми е добре вечер да не вися по един час полузаспала и скобуцана на два ката за да храня бебо. Относно жегите и кърменето, ами едвам се справяме. Той в пот аз в пот, да не говорим че навсякъде тече кърма. Ужас е! Ама климатик нямаме пък щорите в новата ни квартира само си ги представяме. Не е за разправяне тя ама. До обед е добре, но следобедните хранения са си доста трудни, после непременно влизаме в банята няма как.
Добре ще е някой да ти покаже нагледно ,иначе трудна работа.
Опитай се да легнеш удобно по гръб ,след което мъжът ти да ти подаде бебето като му постави главицата на сгъвката на лакътя ти.Гушваш го така ,че дланта ти да дойде на дупето му ,като в същия момент се извърташ в странична поза към бебето ,притегляйки го към себе си .Трябва да сте и двете в странична поза,една към друга , корем към корем. Важно е да имаш висока възглавница под главата си като за начинаещ.После като му хванеш цаката ,ще можеш и с ниска възглавница и дори и без. Wink
Успех! 

Общи условия

Активация на акаунт