12-15-годишни майки по SAT 1

  • 3 400
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Ако знаете немски и имате SAT1, довечера от 23.45 българско време ще има предаване за младите майки (12-15-gosishni). Казва се FOKUS TV.

# 1
# 2
  • Мнения: 46 488

Нищо! Който иска да го гледа.

Аз за съжаление нито хващам програмата, нито знам немски, иначе би ми било интересно ...

# 3
  • Мнения: 1 860
 Тук гледах за едно момиче което е на 13 и отчаяно иска дете. Избягва от къщи и започва да проституира с надеждата да забременее. Е, гати случаите. Жалко че няма как да го гледам, иначе щеше да ми е интересно.

# 4
  • Мнения: 6 889
Ако не забравя може да го погледна.

# 5
  • Мнения: 3 394
като ги гледам тук как се мъкнат на групички, пушат и се кикокат глупаво, а някоя от тях бута бебешка количка, а то милото се дере като за световно....абе страшно гъзарско, няма що!

# 6
  • Мнения: 3 423

Ами, нищо, Зайче, ама някои от нас може ей-така,
докато си губят времето по форумите, да станат... баби.
Иначе нищо.

# 7
  • Мнения: 992
ще го гледам да ги видим тия млади майки  Peace
въпреки че като бях в германия имаше пак некво подобно предаване и ми беше интересно

# 8
  • Мнения: 1 881
Тук гледах за едно момиче което е на 13 и отчаяно иска дете. Избягва от къщи и започва да проституира с надеждата да забременее. Е, гати случаите. Жалко че няма как да го гледам, иначе щеше да ми е интересно.

Леле, как така на 13 иска дете Shocked

...дали това просто не е оправдание за проституцията newsm78

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 23:38 от Небесна

# 9
  • Мнения: 1 860
 Не, не беше оправдание за проституцията. Тя е започнала отчаяно (наблягам на думата, защото точно и само нея използваха) да иска дете на 12.  doh Майка й се беше поболяла жената и не можеше да излезе на глава с нея. Избягала е от къщи точно за да проституира, мисля дори че не винаги и за пари, и с ясна цел да забременее. И това дете постоянно повтаряше: "Искам нещо да ми принадлежи."  ooooh!
 Много кофти предаване беше. На мен ми идваше да скоча в телевизора от изумление на това което говореше и логиката която следваше.

# 10
  • Мнения: 1 959
А тук на скоро гледах предаване за най-младите родители,значи девойката е на 12,а гордия баща на скромните 13 год.и как бяха горди и двамата сякаш нобелова награда са спечлили.Това,че пушеха като кумини няма да го споленавам. Mr. Green

# 11

Ами, нищо, Зайче, ама някои от нас може ей-така,
докато си губят времето по форумите, да станат... баби.
Иначе нищо.


е да но тези неща не са от в4ера какво толкова им се 4удите.Напоследък забелязвам 4е има бум на теми които се знаят,но не се приказват,табутата на обществото.Някой пуска мухата и стават 10 страници разсъждения.Кавото и да изпишеме,каквото и да кажеме тук никой не може да  съди тези моми4ета или пък да подкрепя.това са те,това сме ние,ти аз и всеки друг сам си носи кръста .вклю4ително  и за това кога ще ражда.било то на 12, 22 32 или 42 години.Не им знаеме живота нито неволите 4е да ги обсъждаме.
затова написах по -горе само едно "и кво"- то е достатъ4но красноре4иво.

Стъпвайте на земята от време на време,това 4е вие "не бихте" не зна4и 4е няма такива неща в живота.Много се шокирате някак си ами да раждат се бебета от 12 годишни деца, друсат се 12 годишни деца, крадат се малки деца,изнасят се  продават се има каква ли не мръсотия в живота.тя се знае. просто не се обсъжда.приемете я

# 12
  • Мнения: 7 091
Стъпвайте на земята от време на време,това 4е вие "не бихте" не зна4и 4е няма такива неща в живота.Много се шокирате някак си ами да раждат се бебета от 12 годишни деца, друсат се 12 годишни деца, крадат се малки деца,изнасят се  продават се има каква ли не мръсотия в живота.тя се знае. просто не се обсъжда.приемете я

Както се забелязва това да не се обсъждат подобни теми не помага особено да изчезнат гореспоменатите явления. Дали ако си на мястото на майките на тези деца би искала да "откриеш топлата вода", когато вече е късно? Именно защото не се говори за тези неща е добре да се дава гласност, да се обсъжда с децата( децата много се впечатляват от конкретни примери), ако трябва даже с тях да се гледат тези предавания.
Не мисля, че целта е да гледаме тези деца като маймунки на каишка, или да ги осъждаме или подкрепяме както ти казваш. Целта на тези предавания е да помогне на родителите да разберат мисленето на тези деца, да им покаже какво могат да направят за да предотвратят подбни случаи и т.н.
Да седим с глава в пясъка с нищо няма да помогне, но да си " губим времето" обсъждайки има шанс да помогне на някого.
Лично мнение. Peace

# 13
не съм казала да не се обсъжда и да заровим глава в пясъка.Направиха ми впе4атление постове които изкават мнение сякаш за първи път 4уват за подобно нещо ...някак си много наивно. Не можем да се преборим с кръговрата на живот аколкото и да го нищиме приказваме та даже и с децата си да седнеме да гледаме тези предавания НЕ Е гаранция за нищо.Не вси4ки от тези 12-13 годишни забременяли моми4ета не си мислете 4е са  от най простите бедните и нисши слоеве на обществото.Има и от тези които имат добри семейства и възпитание и едно време с мама са гледали тия предавания ама хето НА! станала тя белята бременни.Има и родители които даже и не разбират мноого дълги години 4е тяхната дъщеря ве4е голяма навремето като е била тийн е била пременна пък камо ли 4е е правила аборт. Няма гаранция в нищо.И нито филмите нито книгите нито ТВ предаванията или форумите ще помогнат.Единствено сам 4овек на себе си и дали носи вътре в себе си отговорност. това е.

И умната !
  Hug Flutter

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 01:20 от Zai4e

# 14
  • Мнения: 7 091
не съм казала да не се обсъжда и да заровим глава в пясъка.Направиха ми впе4атление постове които изкават мнение сякаш за първи път 4уват за подобно нещо ...някак си много наивно

Ако визираш постинга на Лиска, мисля че тя много точно е обяснила какво има предвид. Всяка майка се притеснява за децата си ( ако имаш би трябвало да си го усетила) и би искала най-доброто за тях. Както ти каза обаче и тези деца от нечий дом излизат. Може да е от моя, може да са от на Лиска, ама може и от твоя да са.
И една сутрин да се събудиш и да се чудиш как си могла ( в забързаното си ежедневие) да пропуснеш факта,че детето ти се дрогира например.
А пък наистина може да има хора, които просто да не го приемат като факт, като не им се е случвало. Именно на тях такива филми биха помогнали най-много.

Общи условия

Активация на акаунт