"ХАЙДЕ ДА СИ ПОГОВОРИМ-ЧЕ АЗ НАЛИ ТЕ СЛУШАМ"

  • 3 815
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 237
 Ооо,да,ти наистина си от тия дето обичат да леят слово ! Mr. Green
И те разбирам,щоти и аз съм такава ! Щом мъж ти не иска,аз ще си говоря с теб,що клюки ще си разказваме  Laughing
А пробвала ли си да го напиеш ?
Добре де,сега сериозно- явно си е такъв човека.Пробвай да го предразположиш,направи салатка,сипи по едно вино,почни го отдалече...Лека-полека го превъзпитай,не отведнъж,да не вземе пък хептен да млъкне...
Искам и аз мълчаща свекървааааа !

# 31
  • Мнения: 5 370
Ооо,да,ти наистина си от тия дето обичат да леят слово ! Mr. Green
И те разбирам,щоти и аз съм такава ! Щом мъж ти не иска,аз ще си говоря с теб,що клюки ще си разказваме  Laughing
А пробвала ли си да го напиеш ?
Добре де,сега сериозно- явно си е такъв човека.Пробвай да го предразположиш,направи салатка,сипи по едно вино,почни го отдалече...Лека-полека го превъзпитай,не отведнъж,да не вземе пък хептен да млъкне...
Искам и аз мълчаща свекървааааа !
След тази интродукция освен за секс да го предразположа-за друго едва ли. Crazy
А по време на такъв не обича да говори особено-даже съвсем. Laughing Laughing

# 32
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Имах гадже, което не говореше хич!  Naughty
Голяма любов бяхме, туй-онуй, обаче като не можеш да му извадиш думите с ченгел от устата, каква файда?!  Rolling Eyes С мен пак по говореше, ама в компания не можеше да му се чуе гласа... Не ми беше добре така, определено...
Мъжът ми е контактен и това е едно от нещата, които ми харесват в него... Но и той, като повечето мъже, има проблем с говоренето за абстрактни неща - лични проблеми, чувства, мисли... Тогава зацикляме здраво!  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743
Знаеш ли, че все едно описваш моя мъж  Laughing.Само,ч е той е програмист и при него е ясно от къде идва  Joy
Още бяхме гаджета и за да го изкарам от 'вцепенението" и "неразговорливостта" му спретнах едно "Море от любов"
От тогава приказва повечко  Laughing Laughing Mr. Green  Hug

# 34
  • Мнения: 5 370
Знаеш ли, че все едно описваш моя мъж  Laughing.Само,ч е той е програмист и при него е ясно от къде идва  Joy
Още бяхме гаджета и за да го изкарам от 'вцепенението" и "неразговорливостта" му спретнах едно "Море от любов"
От тогава приказва повечко  Laughing Laughing Mr. Green  Hug

Аз предупредих наскоро моичкия, че ще му спретна такова за 4-тата годишнина....
Ама ме е страх да не изгони Наталия Симеонова от офиса, а мен да ме наругае. hahaha

# 35
  • Мнения: 9 990
Ха-ха-ха!Аз моя обикновено с това го заплашвам Laughing
Няма да си намери място от ужассссс LaughingЩе го носят доживотно, ако му се случи-и колеги и всички! hahahaИ най-много до развод да го докарам с това, вместо да изпиша вежди, аз очи ще избода.Само като видя ужаса в очите му и съм доволна hahaha

# 36
  • Мнения: 1 761
И моя мъж не говори кой знае колко много, но на мен това изобщо не ми пречи.
Аз работя с гласа си и съм станала много придирчива, което не е много хубаво- като не ми харесва на някого начина на говорене,речника или гласа- не го слушам,каквото и да ми казва.
Майка ми е учителка и много говори-обстоятелствено,силно,искаш-не искаш няма как да не я слушаш,но това понякога много дразни.Според мен е професионално заболяване на всички педагози.Освен това повечето не се усещат,че на всеки 10 минути те питат:"разбра ли?".
На мен така някой да ми мели по цял ден само и само да си намира приказка, ме кара да се чувствам така,сякаш ми се кара,особено,ако ми дудне за неща, които изобщо не ме интересуват.Понякога твърде големия обем информация натоварва излишно.Те,компютрите,че са машини и те блокират ,когато ги претовариш.Затова разбирам мъжете ви.
Брат ми имаше една приятелка,един ден му казала,че не съм обелила и дума с нея-ми не ми е интересна,не ме интересува,имах много по-интересно списание за четене,отколкото да слушам разни глупости,дето ми е все тая кой ,какво,защо.

Аз мога да говоря с часове,при това доста увлекателно, но не намирам за нужно,ако за това няма да си получа хонорара или да постигна нещо друго, което ме интересува.Но все пак на мен не ми липсват емоции.

Обожавам мълчаливи мъже.Според мен от тях стават най-добрите съпрузи.Това умение, да се научиш да си държиш езика зад зъбите е безценно,когато имаш големи амбиции и мечти.Съществените неща в живота могат да се кажат и с едно изречение,в което да има много повече смисъл,отколкото  в цяла книга.Според мен не е съвсем до човека-мълчанието се възпитава,просто не на всеки му харесва да приеме,че понякога и най-красивия диалог има нужда от пауза.

# 37
  • Мнения: 293
никой, виждам, не ти е пуснал вица за секса и за мача..

И космо не четеш, като гледам..  Моят трябва да го напия, ако искам "разговори"  Laughing Wink Ама се свиква, след време. А, и след работа - 1/2 час да не си обелила дума Wink

# 38
  • Мнения: 377
Аз нямам такива проблеми и двамата не млъкваме.   Crazy
Лошото е, че понякога и двамата говорим, никой не слуша.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 5 370
никой, виждам, не ти е пуснал вица за секса и за мача..

И космо не четеш, като гледам..  Моят трябва да го напия, ако искам "разговори"  Laughing Wink Ама се свиква, след време. А, и след работа - 1/2 час да не си обелила дума Wink
Мне-я разкажи??? Mr. Green
Космо четях, допреди да забременея-това ще рече докъм август 2004 някъде,.....после за какво да го чета-нито секс ми се е правело, нито позите съм искала да разнообразявам ooooh! Joy

# 40
  • Мнения: 293
не може да не сте чували вица, ще го преразкажа по спомен:

Прибира се мъжът вкъщи, умислен, тъжен, не говори, яде без апетит.... правят секс и си лягат, без да говорят.. Тя: ето, намерил си е друга, ще ме остави, какво направих да го предизвикам, какво не направих, какво ще правя сама.....

Той: а, бе, вчера моят отбор падна, ама пък с жената правихме страхотен секс!

# 41
  • Мнения: 293
а за космо - нямах предвид пози, макар че има някои наистина добри идеи Laughing

ами за опознаването на "мъжката душа" Ха-хаа! дано има такава Laughing

# 42
  • Мнения: 7 384
           Не знам как ама при нас се излекува.Та сега чак свят ми се вие.Аз принципно съм бърборана,но в момента взимам думата само когато спи.В началото не една дума,ами и звук не можех да чуя от него.Пример.Взе си мобилен и първия месец имаше точно ЕДИН разговор,като пуснаха Примата - за цяла година беше изговорил 7 лв та трябваше аз да му презаредя,защото на него и през ум не му минаваше и изключиха телефона.Не познавам друг такъв.Само няколко години и какво му стана ?Ужаааааааааааас.Няма въпрос по който да не е компетентен.Чак се чудя как помни толкова неща и кога е успял да ги прочете.Приятелите ни го гледат като гръмнати - бърбори ли ,бърбори по всички възможни теми.Остави другото ,НО ЗАПОЧНА И ДА СПОРИ.Така,че радвай се на тишината и спокойствието и на собствения си глес защото не се знае до кога ще трае това положение. Mr. Green  bouquet

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ама колко са еднакви тия мъже бе!... МъжО пък вика така за жените Mr. Green

# 44
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Офф, моят е на приливи и отливи. Забелязала съм, че когато нещо го притеснява, се умълчава, и от там, неотговаряйки на въпросите ми, или давайки уклончиви, едносрични отговори, аз започвам да се дразня, докато не изплюе камъчето.

Но след известно време ми обяснява всичко.

Явно си е такъв, пък и аз започвам да посвиквам.

Но иначе е приказлив с мен, даже вечер, когато съм умряла за сън вече, често се случва да ме врънка да си говорим още.


НООООооо, майка му, такова чудо, ей Богу, няма никъде, или поне аз не познавам.

Тази жена не говори само докато спи, пък и тогава може да си продумва, знам ли  newsm78, не спя с нея Laughing

Общи условия

Активация на акаунт