Кого обичате повече?

  • 5 502
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 193
 За мен любовта към таткото е егоистична, тя е преди всичко подчинена на сексуалния нагон. Обаче, любовта към детето е безусловна. Тя е всеотдайна, пожертвувателна, силна и непресъхваща. Аз мисля, че това е любовта в собствения си пълен смисъл Praynig

# 16
  • Мнения: 191
Разбира се, че обичам детето си безумно и за да бъда по точна бих резнала ''тънкото'' вратле на баща му ако се налож. #2gunfireЗа детето ти трепери цял живот сърцето, а с''голямата'' любов свикваш и става не чак толкова голяма smile3532

# 17
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Никога не съм степенувала думата "обичам".

# 18
  • Мнения: 2 019
За мен любовта към таткото е егоистична, тя е преди всичко подчинена на сексуалния нагон. Обаче, любовта към детето е безусловна. Тя е всеотдайна, пожертвувателна, силна и непресъхваща. Аз мисля, че това е любовта в собствения си пълен смисъл Praynig
[Сори, ама доста странно виждане за обичта и обичането ми се открива тук...
Така е, пък и в крайна сметка утре този мъж може да направи нещо, което да доведе до раздяла, а детето е част от мен и винаги ще бъде, независимо дали споделям живота си с биологичния му баща. Интересно ми е дали някой ще е на противоположното мнение и с какви аргументи.

# 19
  • Мнения: 2 407
Обичам и мъжа ми и детето, но по различен начин.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 758
Не бих разделила и степенувала "обичам". Обичам ги безумно, и 2мата, по-различен начин.
Разбира се бих ошамарила мъж ми зарад детето, но това не значи, че не го обичам.

# 21
  • Мнения: 1 493
Би ли ошамарила Диана, заради баща й ?

# 22
  • Мнения: 22 842
Сега не мога да сравнявам обичта към детето с тази към мъжа,но когато бях бременна и веднага след раждането си мислех,че никога няма да заобичам Ваньо така както обичам баща му.Изпитах майчини чувства малко след раждането и имам чувството,че стават все по-силни с всеки изминал ден.
АЗ също.Заобичах детето по-силно около 2 месеца след раждането.Може би имах лека следродилна депресия,но пък наистина се обичат различно,а не повече или по-малко.

# 23
  • Мнения: 544
Не мисля, че двете неща са съпоставими, затова не мога да отговоря.



# 24
  • Мнения: 3 248
Според мен става дума за две различни любови. Никога няма да мога да обичам по един и същи начин мъжа си, децата си и майка си например ...

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 15:28 от Luminosa

# 25
  • Мнения: 8 917

Когато обичам, обичам без условия и сравнения
То, обичането е толкова хубаво нещо, че няма смисъл да го разваляме с такива приказки


Peace
Няма как да се сравнят по "качество", но "количеството" при всички случаи е равно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 182
Обичам децата си по различен и неповторим начин  Hug

# 27
  • Мнения: X
Какво значи - кого обичаш повече? Мразя го тоя въпрос и съм забранила да се задава на дъщеря ми.
Обичам ги еднакво, но по различен начин и неискам да обичам единия за сметка на другия, нито да избирам кого да обичам повече.

# 28
  • Мнения: 1 446
Тази майка , която е казала токова нещо не обича себе си първо.
Няма място за сравние за двата вида обич. МНОГО ГИ ОБИЧАМ И ДВАМАТА!

# 29
  • Мнения: 1 493
Спомням си като бях малка , една баба ме запита : "Кого обичаш повече, мама или тати ? "Отговорих й : " И двамата !"

Общи условия

Активация на акаунт