Много се ядосах

  • 6 919
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 446
Преди известно време станахме кумове. Момичето преди месец и половина роди момиченце , да е живо и здраво.
 Та сега ни канят на пити. Само жените оставали при бебето и родилката , а мъжете щели да отдат на заведение. Вчера ми се обажда кумицата и ми казва че в 11ч. ще бъде "събитието" , но детето де не сме взимали с нас , защото ЩЯЛО ДА ПРЕЧИ. То щели племенниците и племенничките да идват и моето дете по - добре било да не идва. Е това не можах да го рабера. Да палаво ми е детето ама не чак толкова. И в крайна сметка майка ми е след операция , а свекърва ми има два дни почивка. През цялата седмица е през деня с детето.
Какво да правя да взема ли детето с нас , напек.
Или да го оставя на свекърва ми и да ми угодя.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хм, дете да пречи  Rolling Eyes !
Защо не и каза, че няма на кого да го оставиш сега и ще се погрижиш да "не пречи" на събитието? По моему, би трябвало да те разбере...

# 2
  • Мнения: 25 565
Колко е голямо детето? Ако възрастта му позволява, пратете го с татко му на заведение, така няма да пречи. Пък и майка му да си почине малко. Wink Laughing

# 3
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Вземи детето. Кажи й, че на питка се канят жени и деца....другия вариант е да отиде с тати на кръчма Mr. Green и верно ще ти е спокойно.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 298
Хм, дете да пречи  Rolling Eyes !
Защо не и каза, че няма на кого да го оставиш сега и ще се погрижиш да "не пречи" на събитието? По моему, би трябвало да те разбере...

И аз те съветвам така да направиш, а ако продължва да настоява да ходите без него, ти решавай, но при такава ситуация лично аз въобще няма да отида ...

# 5
  • Мнения: 5 647
Много тъпо изказване, про това от една от най-близките ти приятелки. Как така ще пречи? Абе, тая мадама май я тресе следродилната депресия още. Ако на мен ми кажат подобно нещо, няма да отида.

# 6
  • Мнения: 3 715
И аз имах подобна ситуация с нашите кумци. За питката на бебето ме поканиха и в деня преди събитието  кумицата ми прати смс да не купувам дрехи или играчки, а да донеса на бебето памперси и фризолак и аз просто не отидох. Всички ме съветваха да отида и да занеса одеялцето, което бях купила, но аз не отидох.

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 10:00 от hd14

# 7
  • София
  • Мнения: 1 105
Обидно е! Close и Аз не бих отишла Crossing Arms

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 572
И аз имах подобна ситуация с нашите кумове. За питката на бебето ме поканиха и в деня преди събитието  кумицата ми прати смс да не купувам дрехи или играчки, а да донеса на бебето памперси и фризолак и аз просто не отидох. Всички ме съветваха да отида и да занеса одеялцето, което бях купила, но аз не отидох.

Абе хора...как си избирате кумувете вие?  Shocked Защо не и се обади след смс-а да и кажеш, че вече си взела друг подарък? И чак пък да не отидеш, кумувете трябва да са ви от най-близките хора, да не кажа най-добрите приятели....а вие се отдръпвате за такава глупост. Честно, не го проумявам  #Crazy

# 9
  • Мнения: 959
Ако бях на твое място при това изказване, аз изобщо нямаше да отида независимо какви са ни! Пък после нека звъни по телефона и да пита защо...?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
И аз имах подобна ситуация с нашите кумове. За питката на бебето ме поканиха и в деня преди събитието  кумицата ми прати смс да не купувам дрехи или играчки, а да донеса на бебето памперси и фризолак и аз просто не отидох. Всички ме съветваха да отида и да занеса одеялцето, което бях купила, но аз не отидох.

Абе хора...как си избирате кумувете вие?  Shocked Защо не и се обади след смс-а да и кажеш, че вече си взела друг подарък? И чак пък да не отидеш, кумувете трябва да са ви от най-близките хора, да не кажа най-добрите приятели....а вие се отдръпвате за такава глупост. Честно, не го проумявам  #Crazy

Аз също не мога да си представя такава ситуация - ако има нещо го изговаряме - от цупни няма смисъл.

# 11
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
И аз не бих отишла!Ще кажа,че няма кой да ми гледа детето и си оставам в къщи с него!

# 12
  • Мнения: 7 474
Ей, тоя народ е изперкал  ooooh!
Обади и се, и я питай в прав текст - Ако няма на кого да го оставиш да не идваш ли?

А за памперсите и фризолака нямам думи  Crossing Arms Ако има рожден ден и купи две ролки тоалетна хартия  Mr. Green

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
Абе за фризолака и памперсите - може да нямат пари за памперси хората, затова така да искат това. А играчки да не им трябват толкова.

# 14
  • Мнения: 7 474
Вярно е, че може да нямат пари, но могат да предупредят при поканата, а не предния ден, когато всеки вече се е подготвил с нещо Thinking

Общи условия

Активация на акаунт