Пълно обезкосмяване на интимни части?

  • 100 054
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Моля ви кажете как се прави това /като изключим бръсненето/???!!! newsm78 Имаше наскоро една анкета за космите, ама там пише само за зоната около бикините, но не и за цялостно почистване. Има ли депилатори за тези части и от къде се купуват? От два дни обикалям магазините и има само Вийт, ама за крака и т.н. - не е подходящ за интимности... smile3518 и понеже май ще раждам със секцио, не ми се ще на втория ден да набодат едни косми... само това ми липсваше... #Cussing out

# 1
  • Мнения: 5 647
Кола маска. За мен това е най-ефикасното.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
И аз се питам за някакъв начин за пълно обезкосмяване, което човек сам да си го направи, а не да ходи по козметици, ама........................... newsm78

# 3
  • Мнения: 1 701
Кола маска. За мен това е най-ефикасното.
Ама това болиииии newsm11

# 4
  • Мнения: 870
Кола маска. За мен това е най-ефикасното.
Ама това болиииии newsm11

Боли, но друг начин няма, особено като искаш дълготраен ефект. Някои ползват и епилатор.

# 5
  • Мнения: 177
не бих ти препоръ4ала епилатор, zа6тото е въzможно да ти станат подкожни косми. Според мен коло маската е наи добрия вариант, а и не е толкова болеzнено. А и е номер едно, 6то се отнася до дълготрайност.

# 6
  • Мнения: 5 647
Кола маска. За мен това е най-ефикасното.
Ама това болиииии newsm11

Боли, но ефекта е по-дълготраен от бръсненето. Тъй като споменаваш, че скоро ще раждаш, ако не търпиш на болка, по-добре недей да експериментираш. Възможно е да получиш контракции.

# 7
  • Мнения: 206
Цитат
Ама това болиииии newsm11

 Naughty Не е вярно. И аз така мислех, но не е по-болезнено, отколкото другаде.

Кола маска. За мен това е най-ефикасното.

Абсолютно! И съм благодарна на всички, които ми дадоха този съвет... Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Кола маска. Боли и то поносимо /зависи де, как търпиш на болка/ първите два пъти и после си ок. и то за доста по голям период от колко със самобръсначка.

# 9
  • Мнения: 291
Кола маска, не боли чак толкова много. Аз се обезкосмявам цялата от години и вече почти нищо не чувствам. А и наистина е най-дълготраен ефектът

# 10
  • София
  • Мнения: 639
коло маската наистина е най-добрия вариант, но ти казваш че ще раждаш скоро а аз знам че това никак не е препоръчително за родилки
леко раждане   bouquet

# 11
  • Мнения: 8 917
Освен бръснач и епилатор Peace

# 12
  • Мнения: 5 475
Освен бръснач и епилатор Peace

 Peace
 Аз бих се въздържала от кола маска..имам приятека,която разви алергия от кола маска..

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 252
доста теми се изписаха по тази тема. Виж по-назад, има достатъчно информация

# 14
А с каква(марка) кола маска се обезкосмявате най-добре?И аз искам да си направя в домашни условия,че някакси при кометичка...не мога да ида Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт