Варненки помагайте

  • 970
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 508
Дьщеря ми е на квартира вьв Варна, но ха3яйката, решава да вдигне наема от днес от 100 на 150 лева :twisted:3а някаква си долна и ми3ерна стаичка в центьра. Не мога да се ра3правям вече с оглупели бабки които искат да печелят на чужд грьб. Втора година е студенка в града. Много ви моля ако някой 3нае 3а що годе добра по об3авеждане и цена стая или боксониера в центьра, да даде малко инфо, ще сьм ви много благодарна.
А ако темата ми не е 3а тук няма да се обидя, ако модераторите я и3трият.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 634
Не съм варненка, но мисля, че най-добрия вариант е дъщеря ти сама да си потърси квартира там на място. За да може да иде на няколко огледа и сама да си избере.
А ти също можеш да погледнеш за обяви в imot.bg

# 2
  • Мнения: 508
Това което открих вьв вестници с обяви не ме 3адоволява. А дьщеря ми си е там и ще отиде да ги огледа,но и трябва пьрво адрес Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 1 634
Препоръчах ти сайт, а не вестник Wink

Отиди на www.imot.bg

# 4
  • Мнения: 508
Ти сега подиграваш ли се с мен?
А3 сьм в Германия и вестниците са ми от интернет.Току що ходих в сайта който ми предлагаш и не откривам отговор на моето 3апитване.
Ако откриеш нещо, добре.

# 5
  • Мнения: 1 120
Тук провери ли? www.pozvanete.bg

# 6
  • София
  • Мнения: 1 634
Ти сега подиграваш ли се с мен?
А3 сьм в Германия и вестниците са ми от интернет.Току що ходих в сайта който ми предлагаш и не откривам отговор на моето 3апитване.
Ако откриеш нещо, добре.

 newsm78 що реши, че се подигравам?
и откъде мога да знам, че си в Германия?!?!
Дадох този линк, просто защото там има най-много обяви попринцип!

# 7
  • Мнения: 5 622
Дьщеря ми е на квартира вьв Варна, но ха3яйката, решава да вдигне наема от днес от 100 на 150 лева :twisted:3а някаква си долна и ми3ерна стаичка в центьра. Не мога да се ра3правям вече с оглупели бабки които искат да печелят на чужд грьб. Втора година е студенка в града. Много ви моля ако някой 3нае 3а що годе добра по об3авеждане и цена стая или боксониера в центьра, да даде малко инфо, ще сьм ви много благодарна.
А ако темата ми не е 3а тук няма да се обидя, ако модераторите я и3трият.

Доста грубо  Stop  Naughty

Понеже си от другата страна на нещата, говориш така. Но не можеш да виниш "бабките". Все пак всеки си гледа интереса и не е длъжен да бъде благотворително дружество  Peace

# 8
  • Мнения: 508
Дьщеря ми е на квартира вьв Варна, но ха3яйката, решава да вдигне наема от днес от 100 на 150 лева :twisted:3а някаква си долна и ми3ерна стаичка в центьра. Не мога да се ра3правям вече с оглупели бабки които искат да печелят на чужд грьб. Втора година е студенка в града. Много ви моля ако някой 3нае 3а що годе добра по об3авеждане и цена стая или боксониера в центьра, да даде малко инфо, ще сьм ви много благодарна.
А ако темата ми не е 3а тук няма да се обидя, ако модераторите я и3трият.

Доста грубо  Stop  Naughty

Понеже си от другата страна на нещата, говориш така. Но не можеш да виниш "бабките". Все пак всеки си гледа интереса и не е длъжен да бъде благотворително дружество  Peace
Не говоря пра3ни прика3ки. Видяла сьм стаята 3а която се вдига цената от 100 на 150 лева бе3 условия. Няма основание, ра3бираш ли.Нямам против да плащам 150 лева 3а стая, но да си струва.И ти не би дала пове4е пари от стойноста.Не би оставила сьщо и детето ти да живее в ми3ерна стая.
Моля ви ако някой нещо е 4ул,3нае и има адрес,по3нати или сьседи помогнете ми с информация.По3вьнете и имоти ра3гледах.Както ве4е писах в имоти не открих нищо в по3вьнете обявите са от 25 и каквото е останало не ме удоволетворява.

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Че 150 лева за каквато и да било стая в центъра е малко, какво искаш.

# 10
  • Мнения: 508
3на4и 3а това благотворително дружество споменава Буба Twisted Evil
3на4и 3атова ме нападате, 4е парите са малко.
А3 госпожице Мьрморана не падам от Марс..
Не се отнасяйте по тоя на4ин.На мен си ми е проблем едно такова тьрсене.Сигурно ви се слу4ва и на вас да и3паднете в подобна ситуация.

# 11
  • Мнения: 1 629
Спокойно, бе жена! Разбирам те, но не мога да ти помогна с информация за стая. Момичетата съвсем услужливо са ти дали линкове, що се ядосваш? Просто сега тук е сезон и цените са високи. Пожелавам късмет на щерка ти Grinning

# 12
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
ЗДРАВЕЙ,АЗ СЪМ ЖИВЯЛА ДОСТА ГОДИНИ ПО КВАРТИРИТЕ ВЪВ ВАРНА И МОГА ДА ТИ КАЖА,ЧЕ ЕДИНСТВЕНИЯТ ЛЕСЕН НАЧИН Е ДА СИ ПОТЪРСИ КВАРТИРА В ПОЗВАНЕТЕ,НО СЪС СЪКВАРТИРАНТКИ.ТОГАВА ЩЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАБАВЛЯВА МНОГО И ДА ПЛАЩА ПО МАЛКО,ТЪЙ КАТО  ТОГАВА  ЦЕНАТА ПАДА ПО ОКОЛО 50 ДО 70 ЛВ. НА ЧОВЕК

Общи условия

Активация на акаунт