"Планета Прима 2006"

  • 4 886
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
Цялата новина http://life.dir.bg/2006/06/27/news347606.html

Не че съм им голяма почитателка, но и на двете турнета съм ходила и смея да твърдя че Ивана прави най-голямото шоу.Вярвам че тези които са ходили, също са го забелязали.Миналата година пък и Преслава просто изправи на крака публиката...Малина, както винаги го раздава баровка, то не бяха тигри, клетки, лимузини и т.н.Камелия..за нея няма какво да казвам, мисля че се знае Mr. GreenВъобще чудя се дали тази година ще е нещо по-различно, или ще дремем като луди 3 часа на стадиона newsm78
Какви са вашите впечатления, относно това турне и мислите ли да ходите Laughing

# 1
  • Мнения: 5 622

 Тц. Няма да ходя

# 2
  • Мнения: 3 569
На такова събитие ще се чувствам като пенсионер. Болшинството са на по 12 ...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И аз като Буба Mr. Green...

# 4
  • Мнения: 7 474
Не ходя  Naughty едно и също вече трети път Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 10 758
А аз като Пере Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 837
А подписаха ли вече договора с MTV за отразяване на събитието  newsm78
Или да разчитаме на CNN за преки включвания  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 818
Нямам какво да правя там.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
И аз като Пере.  Mr. Green
Аз на ДМ не успях да отида  smile3518 smile3518, ти къде ме хвърли "в джаза" с Планета Прима  doh

# 9
  • Мнения: 2 212
Каква ще я чиня там? Трета опция...

# 10
  • Мнения: 83
 Stop Не благодаря!! Ако поканят МАДОНА  съм там! Laughing

# 11
  • Мнения: 5 622
 Виж, на Скорпиънс ще ходя.  Wink

П.С. Слушам и фолк, но на такъв концерт не мисля, че ще се чувствам на мястото си

# 12
# 13
  • Мнения: 7 186
3- та и 4- та опция. Wink

# 14
  • Мнения: 5 577
не, възрастова граница 13 години.  Tired

# 15
  • Мнения: 2 550
ше ходя, разбира се

обувам прашките, слагам тигровото бюстие и съм на първи ред там  Simple Smile
ша са клатушкам цяла вечер, особено на Милко  Heart Eyes

п.с. ако видите по телевизията тигрово бюстие и прашки - аз съм

# 16
  • Мнения: 7 110
Я дай датите, за да знам къде и кога да не съм.

# 17
# 18
  • Мнения: 2 237
Няма да ходя,не ми се слуша плаейбек..Виж ако пеят на живо... newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
4-та опция Sick

# 20
# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Трета и четвърта Sick
Чалга слушащите и не само слушащите нещо май ги е срам да се включат, а само гласуват. Их каква съм злобарка, а?

# 22
  • Мнения: 3 576
 За нищо на света не бих го пропуснала  hahaha  Joy 

# 23
  • Мнения: 2 697
Аз днес (т.е. вече вчера - на 5.08) ходих на концерта в Плевен...Действително, средна възраст на публиката - 15-16 г., ама не мога да кажа, че с моите 24 се чувствах особено престаряла...Mr. Green А що се отнася до "чалгата" - от много време насам, песните на Пайнер са все повече поп музика, отколкото "чалга". Иначе за певиците - бяха на ниво, ВСИЧКИ до една пяха на живо, имат много хубави гласове (с изключение на Камелийка, ама нея си я знаем добре колко може...), най-много овации получиха Преслава, Анелия (моята любимка ) и Ивана...Пиротехниката беше страхотна, хореографията (особено на Малина с група EXPOSE) - задоволително добра, единственият голям минус беше Драго Драганов, който незнайно защо си мисли (а явно и други хора покрай него), че може да води концерт... направо до края на концерта, вече ми беше станал непоносим ...
Но, като цяло, аз съм доволна от това, което видях, да не говорим, че по отношение на PR-а и рекламната политика (част от която е едно такова турне), Пайнер вече са набрали страхотна скорост...
А, да, още нещо - не мисля, че човек има от какво да се срамува, когато казва, че харесва чалга, поп-фолк или както искате го наречете. Поне за себе си мога да кажа, че музикалните ми предпочитания са толкова широки, че никога не ми е било проблем да кажа, че слушам и чалга. Човек може да харесва каквато музика си пожелае и държа да отбележа, че изключването на поп-фолка от аудиотеката на един човек, не го прави задължително особено интелигентен, както и обратното, разбира се (макар че битува подобна заблуда  Mr. Green)...

# 24
  • Мнения: 2 237
Шехина,подкрепям те ! И аз преди бях негативно настроена,не съм голяма почитателка на тази музика.Но гледах по Планета концерта във Враца и бях изумена.Беше страхотен !Хубави песни,пяха на живо,ефекти,абе страхотно шоу ! Ми не може да кажеш на черното бяло . Браво ! Peace

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Не...по простата причина, че е голяма блъсканица.

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Аз също "бях" на концерта на Пайнер в Плевен, но вкъщи (живея на около 600-700 м. по права линия от стадиона до нас) и смея да кажа че съм много разочарована. Не мисля, че някой от певиците ПЯ в действителност. Постоянно подвикваха на публиката, караха я да пеят с тях и по-скоро се чуваше "Хайде", "Всички" и "Сега", след което музиката се намаляваше за да се чува публиката - основно това. Цяла песен на певачките нямаше изкарана от началото до края. Чуваха им се гласовете наистина, но на фона на техните песни пуснати на плейбек. Разбирам, че пеят основно миксове от техните хитове, но все пак една песен можеха да изпеят цялата. Държаха ме будна до полунощ почти, но не за да им се наслаждавам, а просто защото нямаше как да изолирам звука. Направо съжалих хората живеещи непосредствено да стадиона. Късмет беше за публиката, че дъждеца се изсипа малко сред края на концерта.

# 27
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не...по простата причина, че е голяма блъсканица.
И аз по тази причина се отказвам да ходя.То от децата нищо не можеш видя.Какъв е смисъла да ходя,пък да гледам по видеостените.

# 28
  • Мнения: 5 622

А кои певици участват? Thinking

# 29
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не няма да ходя, но имам една капачка от Ариана която печели един концерт в който град си избере човек и я подарявам, ама няма желаещи за нея и ще я хвърля накрая.

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357

А кои певици участват? Thinking
Чети бе жена...в първият си постинг потребителката е пуснала линк http://life.dir.bg/2006/06/27/news347606.html
Първо се чете и после се чеше езика Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 019
последна опция Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 622

А кои певици участват? Thinking

Първо се чете и после се чеше езика Mr. Green

 Stop

# 33
  • Мнения: 5 103
3та опцийка за мене, нямам нищо против чалгата, но не бих я слушала, а още по-малко вероятно е да отида на концерт.

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 14:24 от мимка

# 34
  • Мнения: 3 042
Ми моят отговор го няма в анкетата. Sad
Не отидох /във Враца вече мина концерта/, защото нямах възможност. Бих се радвала да отида.

# 35
  • Мнения: 3 153
Както голяма част тук знаят съм "заклет фен" на тази музика..................та в този смисъл-няма шанс да се видим с голяма част от вас там:) Виж на Депеш и Ерос видях някои от вас Peace

# 36
  • Мнения: 2 697
Не мисля, че някой от певиците ПЯ в действителност. Постоянно подвикваха на публиката, караха я да пеят с тях и по-скоро се чуваше "Хайде", "Всички" и "Сега", след което музиката се намаляваше за да се чува публиката - основно това.

Пяха, пяха, действително пяха и ако е имало плейбек, то гласът на него е бил много тих. А за подвикването и пеенето на публиката - това е концерт все пак Wink и публиката искаше да пее. А и не е нужно да накараш пеещата си публика да замълчи, за да покажеш гласовите си данни в цяла песен от край до край.Shocked Но както и да е - хора много, мнения - разни. Laughing

# 37
  • Мнения: 1 455
Не бих отишла.

# 38
  • Мнения: 5 140
Не, няма.

# 39
  • Мнения: 6 417
Само срещу заплащане Joy

# 40
  • Мнения: 1 520
Няма да ходя. Не слушам тази музика, та и на концерт чак да ходя. От време на време ги гледам по телевизията гърлите и това ми е достатъчно.

# 41
# 42
  • Мнения: 2 407
Няма да ходя, не слушам поп фолк.

# 43
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ай ся, мерсим предварително, да ме светнете има ли тая вечер таквъз концерт във Варна, че някаква дама яко се бори с плейбека и смущава тихата неделна вечер-Копнее той да те галииииии

# 44
  • Мнения: 2 697
Тц. Планета Прима ще навести Варна на 13 август Mr. Green Всички варненци, обявили кръстоносен поход на тази музика, е добре за тогава да се запасят с тапи за уши

# 45
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Добре, де, тъп ми е въпросът, ама кой пее? Това е сериозен концерт, все пак съм свикнала на дискотеките, които са в близост, ама това е корава работа, няма умора. Любовтаааа, колко е горещо в нощтааааа

# 46
  • Мнения: 5 577
 Joy Газел, не ти е лесно.

# 47
  • Мнения: 2 309
Много ми харесва тази музика,но не бих отишла на концерт,мразя навалицата и бутаницата.
Не бих отишла на никоя група или сьстав...
 Следя #Crazy Shocked Rolling Eyesги по ТВто

# 48
  • Мнения: 516
Ами след концерта на "Depeche Mode" и в о4акване на "Simply Red",някак  си не се виждам да съм 4аст от турнето на "Примите" Wink...ама,репортажите от изявите им,обещавам да ги гледмам по телевизията Laughing

# 49
  • Мнения: 677
мирси,шса вздръжа..мчи туй сий GO-GO GIRLS бря!ама у бг го праим на стадиони..че на установените за целта места не пускат под 18 год. а аз го-го-то ги обичам отблизко..а и имам 18..нищо ни са види на тез стадиони..ае пак мирси!

# 50
  • Мнения: 2 697
Ами след концерта на "Depeche Mode" и в о4акване на "Simply Red",някак  си не се виждам да съм 4аст от турнето на "Примите" Wink...ама,репортажите от изявите им,обещавам да ги гледмам по телевизията Laughing

Малко офф, ама все още за мен е пълна мистерия как България изведнъж се оказа пълна с фенове на Depeche, Eros и пр. newsm78 Тяхната музика ще да е много слушаема, масова, хм..не подозирах, особено за Депеш. На тях им отива да ги харесват малко хора, някакси не им отива да са комерсиална група. Както и на Ерос, макар че той е значиииииително "по-продажен" в най-хубавия смисъл на тази дума. Сега ще тръпна в очакване колко "заклети фенове" (т.е. слушали поне една тяхна песен) ще съберат и "Simply Red"...Villie, нищо лично, коментарът ми е насочен към разни хора, които вероятно, така или иначе, ще се познаят в моите думи  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 677
Ами след концерта на "Depeche Mode" и в о4акване на "Simply Red",някак  си не се виждам да съм 4аст от турнето на "Примите" Wink...ама,репортажите от изявите им,обещавам да ги гледмам по телевизията Laughing

Малко офф, ама все още за мен е пълна мистерия как България изведнъж се оказа пълна с фенове на Depeche, Eros и пр. newsm78 Тяхната музика ще да е много слушаема, масова, хм..не подозирах, особено за Депеш. На тях им отива да ги харесват малко хора, някакси не им отива да са комерсиална група. Както и на Ерос, макар че той е значиииииително "по-продажен" в най-хубавия смисъл на тази дума. Сега ще тръпна в очакване колко "заклети фенове" (т.е. слушали поне една тяхна песен) ще съберат и "Simply Red"...Villie, нищо лично, коментарът ми е насочен към разни хора, които вероятно, така или иначе, ще се познаят в моите думи  Mr. Green
буле,ти от дйека си мъри?мистерия викаш..бря!амчи ти ма уби ма булка..само да ти кажа-да не кажеш после,че не съм..ха седни сега..седна ли?добре..депеш пеят от преди хисарския поп!ами да..сериозно..да бе,наистина..наистина преди хисарския поп някой е правил музика..нищо че ти тва си чула първо и с него си си останала..не е зле..слушай си го!айде и да разкажеш после за концерта!

# 52
  • Мнения: 3 153
Ами след концерта на "Depeche Mode" и в о4акване на "Simply Red",някак  си не се виждам да съм 4аст от турнето на "Примите" Wink...ама,репортажите от изявите им,обещавам да ги гледмам по телевизията Laughing

Малко офф, ама все още за мен е пълна мистерия как България изведнъж се оказа пълна с фенове на Depeche, Eros и пр. newsm78 Тяхната музика ще да е много слушаема, масова, хм..не подозирах, особено за Депеш. На тях им отива да ги харесват малко хора, някакси не им отива да са комерсиална група. Както и на Ерос, макар че той е значиииииително "по-продажен" в най-хубавия смисъл на тази дума. Сега ще тръпна в очакване колко "заклети фенове" (т.е. слушали поне една тяхна песен) ще съберат и "Simply Red"...Villie, нищо лично, коментарът ми е насочен към разни хора, които вероятно, така или иначе, ще се познаят в моите думи  Mr. Green
Joy Joy Joy Депеш не били "слушаеми"...............Ти ме УБИ просто! Ако тях няма кой да ги слуша, не мога да си представя кой друг би бил "слушаем" в МЕГА размери?!? Ма и ти си права де, няма как да си го обясниш, Депеш по Планета не ги дават Mr. Green Нищо лично, просто коментарът ти трепе рибата Peace

# 53
  • Мнения: 779
Ко наскачахте пак бе девойчета и младежи?
Аз харесвам някои песни на Depeche Mode , ама да си призная и аз бях втрещяна от броя на феновете. Ся, че хубу пеят спор няма, сравнение с Примите не може да се прави  Naughty, ама ми се струва, че голяма част отидоха на концерта заради самия концерт. Просто щот си е събитие. Не ме разбирайте погрешно, моля.
За концерта на Пайнер няма да коментирам. Няма и да ходя.

# 54
  • Мнения: 3 153
Ко наскачахте пак бе девойчета и младежи?
Аз харесвам някои песни на Depeche Mode , ама да си призная и аз бях втрещяна от броя на феновете. Ся, че хубу пеят спор няма, сравнение с Примите не може да се прави  Naughty, ама ми се струва, че голяма част отидоха на концерта заради самия концерт. Просто щот си е събитие. Не ме разбирайте погрешно, моля.
За концерта на Пайнер няма да коментирам. Няма и да ходя.
Никой не е наскачал срещу девойчето-тя се чуди как Депеш били "слушаеми" въобще, а ние пък се чудим на нея:) Съгласи се, че е доста забавно:)

# 55
# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Направо не е за вярване, само 2 гласа, т.е. само двама със сигурност ще посетят този концерт. Явно наистина само хлапета ще ходят.

# 57
  • Мнения: 522
Ще ходя, да!
Тази година всички до една пеят на живо.

# 58
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Тази година всички до една пеят на живо.

Много ме съмнява това, но ще видим. Ти от къде имаш тази информация?

# 59
# 60
  • Мнения: 522
...
Тази година всички до една пеят на живо.

Много ме съмнява това, но ще видим. Ти от къде имаш тази информация?

Информацията е от първа ръка.А и присъствах на `Саундчек-а` онзи ден преди концерта.Всички певици репетираха и пееха на живо.
От доста време се тръби,че тази година на турнето ще има живо пеене.Ако случайно попаднете на някой от дневниците за турнето по Планета, ще чуете, че се пее на живо(както никога)

# 61
# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ивана и миналата година пя на живо-абе който го може го може!

# 63
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ивана и миналата година пя на живо-абе който го може го може!
Е, то явно да не пееш на плейбек е чудо голямо.  Mr. Green

# 64
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Малко офф, ама все още за мен е пълна мистерия как България изведнъж се оказа пълна с фенове на Depeche, Eros и пр. newsm78 Тяхната музика ще да е много слушаема, масова, хм..не подозирах, особено за Депеш. На тях им отива да ги харесват малко хора, някакси не им отива да са комерсиална група. Както и на Ерос, макар че той е значиииииително "по-продажен" в най-хубавия смисъл на тази дума. Сега ще тръпна в очакване колко "заклети фенове" (т.е. слушали поне една тяхна песен) ще съберат и "Simply Red"...Villie, нищо лично, коментарът ми е насочен към разни хора, които вероятно, така или иначе, ще се познаят в моите думи  Mr. Green

Още малко ОФФ, ама ти на коя планета живееш?!  newsm78 Това че чалга феновете си нямат понятие от Депеш, далеч не прави групата неизвестна  Stop. Не мисля, че Депеш пълнят стадионите с хора, слушали поне по 1 тяхна песен... Както и това, че не правят комерсиална музика, не означава, че никой няма да им купува албумите  Stop!

Относно Примите- снощи попаднах на дневник на турнето и се изумих от визията на Камелия  #Crazy. Супер яка къса прическа си е спретнала и беше с изключително стилен тоалет. За пеенето не мисля, че всички пяха на живо- Емилия няма глас "Ехо"  да извика, кво ще прави без плейбек?!

desislava` пак изнася инфо от първа ръка- де що има фолк певица, ти си там! Машала!

# 65
  • Мнения: 522
Малко офф, ама все още за мен е пълна мистерия как България изведнъж се оказа пълна с фенове на Depeche, Eros и пр. newsm78 Тяхната музика ще да е много слушаема, масова, хм..не подозирах, особено за Депеш. На тях им отива да ги харесват малко хора, някакси не им отива да са комерсиална група. Както и на Ерос, макар че той е значиииииително "по-продажен" в най-хубавия смисъл на тази дума. Сега ще тръпна в очакване колко "заклети фенове" (т.е. слушали поне една тяхна песен) ще съберат и "Simply Red"...Villie, нищо лично, коментарът ми е насочен към разни хора, които вероятно, така или иначе, ще се познаят в моите думи  Mr. Green

Още малко ОФФ, ама ти на коя планета живееш?!  newsm78 Това че чалга феновете си нямат понятие от Депеш, далеч не прави групата неизвестна  Stop. Не мисля, че Депеш пълнят стадионите с хора, слушали поне по 1 тяхна песен... Както и това, че не правят комерсиална музика, не означава, че никой няма да им купува албумите  Stop!

Относно Примите- снощи попаднах на дневник на турнето и се изумих от визията на Камелия  #Crazy. Супер яка къса прическа си е спретнала и беше с изключително стилен тоалет. За пеенето не мисля, че всички пяха на живо- Емилия няма глас "Ехо"  да извика, кво ще прави без плейбек?!

desislava` пак изнася инфо от първа ръка- де що има фолк певица, ти си там! Машала!
Нещо против?
А Емилия още миналата година пееше няколко песни на живо.Тази година пее всичко на живо.

# 66
  • Мнения: 677
Малко офф, ама все още за мен е пълна мистерия как България изведнъж се оказа пълна с фенове на Depeche, Eros и пр. newsm78 Тяхната музика ще да е много слушаема, масова, хм..не подозирах, особено за Депеш. На тях им отива да ги харесват малко хора, някакси не им отива да са комерсиална група. Както и на Ерос, макар че той е значиииииително "по-продажен" в най-хубавия смисъл на тази дума. Сега ще тръпна в очакване колко "заклети фенове" (т.е. слушали поне една тяхна песен) ще съберат и "Simply Red"...Villie, нищо лично, коментарът ми е насочен към разни хора, които вероятно, така или иначе, ще се познаят в моите думи  Mr. Green

Още малко ОФФ, ама ти на коя планета живееш?!  newsm78 Това че чалга феновете си нямат понятие от Депеш, далеч не прави групата неизвестна  Stop. Не мисля, че Депеш пълнят стадионите с хора, слушали поне по 1 тяхна песен... Както и това, че не правят комерсиална музика, не означава, че никой няма да им купува албумите  Stop!

Относно Примите- снощи попаднах на дневник на турнето и се изумих от визията на Камелия  #Crazy. Супер яка къса прическа си е спретнала и беше с изключително стилен тоалет. За пеенето не мисля, че всички пяха на живо- Емилия няма глас "Ехо"  да извика, кво ще прави без плейбек?!

desislava` пак изнася инфо от първа ръка- де що има фолк певица, ти си там! Машала!
Нещо против?
А Емилия още миналата година пееше няколко песни на живо.Тази година пее всичко на живо.
а бе кой иска от емилия да пее бе?!

# 67
  • Мнения: 765
Ами след концерта на "Depeche Mode" и в о4акване на "Simply Red",някак  си не се виждам да съм 4аст от турнето на "Примите" Wink...ама,репортажите от изявите им,обещавам да ги гледмам по телевизията Laughing
Ами това е . За всеки влак си има пътници .  Който иска да ходи . Ако ще " Аида " на живо да пеят аз няма да отида . Не ме дразни друго , а визията им и естетическите вкусове , които налагат . Смешни са  ми и жалки с тези перуки и рисувани вежди . Била съм в чалга заведения , не отричам способността на тази музика да те накара да се "освиниш" достойно ,а в това има някакъв чар ...май  Laughing

# 68
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Не мисля, че някой от певиците ПЯ в действителност. Постоянно подвикваха на публиката, караха я да пеят с тях и по-скоро се чуваше "Хайде", "Всички" и "Сега", след което музиката се намаляваше за да се чува публиката - основно това.

Пяха, пяха, действително пяха и ако е имало плейбек, то гласът на него е бил много тих. А за подвикването и пеенето на публиката - това е концерт все пак Wink и публиката искаше да пее. А и не е нужно да накараш пеещата си публика да замълчи, за да покажеш гласовите си данни в цяла песен от край до край.Shocked Но както и да е - хора много, мнения - разни. Laughing

Не става въпрос публиката да мълчи, а нещо по елементарно - ДА ГИ ЧУЕ ДА ПЕЯТ. Станахме свидетели (или поне сме гледали по телевизията) концерти на много здезди - малки и големи. Те също подканят публиката да пее с тях, но не и през цялото време на концерта, а точно така стана при Пайнер. Дори и да са пели на живо (отдалече се чува по-добре), това бяха отделни малки коплетчета. Ако отида на концерт искам да се насладя на музиката, на песните и най-вече на изпълнението на групага/изпълнителя. Нищо няма да ми пречи на пея с тях (предполагам че на подобни концерти всички не спират да пеят), но все пак трябва да слушаме цялостно изпълнение

# 69
  • Мнения: 2 495
Дам, всички певици ще пеят на живо...така казаха по Планетата и днес като гледах Дневника, олеее Герганчето едвам едвам се мъчеше горкото LaughingА бе, казаха че Камелия готви специална изненада за феновете си.Някой да знае нещо по въпроса newsm78

# 70
  • Мнения: 677
Дам, всички певици ще пеят на живо...така казаха по Планетата и днес като гледах Дневника, олеее Герганчето едвам едвам се мъчеше горкото LaughingА бе, казаха че Камелия готви специална изненада за феновете си.Някой да знае нещо по въпроса newsm78
ше бъде облечена-както никога до сега..на тва му викам аз "специална изненада " от камиту..

# 71
  • Мнения: 522
Дам, всички певици ще пеят на живо...така казаха по Планетата и днес като гледах Дневника, олеее Герганчето едвам едвам се мъчеше горкото LaughingА бе, казаха че Камелия готви специална изненада за феновете си.Някой да знае нещо по въпроса newsm78
Изненадата е,че е с къса коса (егати изненадата) Sick

# 72
  • Мнения: 952
Дам, всички певици ще пеят на живо...така казаха по Планетата и днес като гледах Дневника, олеее Герганчето едвам едвам се мъчеше горкото LaughingА бе, казаха че Камелия готви специална изненада за феновете си.Някой да знае нещо по въпроса newsm78
ше бъде облечена-както никога до сега..на тва му викам аз "специална изненада " от камиту..
Камито и облечена  #Crazy? това се две несъвместими неща...или нейните воалчета дето се веят по тялото и, се броят за  дрешки  Mr. Green да не би изненадата да се крие в прическата защото я гледам че е с къса коса на концертите:roll:

# 73
  • Мнения: 6 417
В колко часа започва този "Дневник"? newsm78

# 74
  • Мнения: 239
Ами след концерта на "Depeche Mode" и в о4акване на "Simply Red",някак  си не се виждам да съм 4аст от турнето на "Примите" Wink...ама,репортажите от изявите им,обещавам да ги гледмам по телевизията Laughing
Ами това е . За всеки влак си има пътници .  Който иска да ходи . Ако ще " Аида " на живо да пеят аз няма да отида . Не ме дразни друго , а визията им и естетическите вкусове , които налагат . Смешни са  ми и жалки с тези перуки и рисувани вежди . Била съм в чалга заведения , не отричам способността на тази музика да те накара да се "освиниш" достойно ,а в това има някакъв чар ...май  Laughing

Пусни на бебето Ивана и Депеш да видиш какво ще и хареса. Не налагайте мнение - хората стават хора сами.

# 75
  • Мнения: 516
Ами след концерта на "Depeche Mode" и в о4акване на "Simply Red",някак  си не се виждам да съм 4аст от турнето на "Примите" Wink...ама,репортажите от изявите им,обещавам да ги гледмам по телевизията Laughing

Малко офф, ама все още за мен е пълна мистерия как България изведнъж се оказа пълна с фенове на Depeche, Eros и пр. newsm78 Тяхната музика ще да е много слушаема, масова, хм..не подозирах, особено за Депеш. На тях им отива да ги харесват малко хора, някакси не им отива да са комерсиална група. Както и на Ерос, макар че той е значиииииително "по-продажен" в най-хубавия смисъл на тази дума. Сега ще тръпна в очакване колко "заклети фенове" (т.е. слушали поне една тяхна песен) ще съберат и "Simply Red"...Villie, нищо лично, коментарът ми е насочен към разни хора, които вероятно, така или иначе, ще се познаят в моите думи  Mr. Green
4ак сега виждам,4е поста ми е предизвикал размирици  Wink
Шехина,ДепешМод слушам от тринайсет годишна.Това,4е в днешно време музиката им неминава за комерсиална,незна4и,4е нямат фенове.Абе,трябва да си израстнала с техните песни,ина4е няма да ме разбереш.Не за първи път съм на техен концерт...както и да е...
Не го приемам ли4но,изказването ми беше в хумористи4ен стил Hug - който иска,ще си гледа и ще си слуша "Примите",само,4е аз няма да съм от тях.

# 76
  • Мнения: 68
В колко часа започва прима дневника?

# 77
  • Мнения: 6 417
В колко часа започва прима дневника?
И аз туй питам, ама никой не казва.  #Cussing outОт 23 ч. е, сега видях.

# 78
  • Мнения: 68
Ми айде де няма ли кой да каже..в колко почва дневника..? newsm78

# 79
  • Мнения: 68
пуснала съм и чакам.. Grinning

# 80
  • Мнения: 6 417
Ни въй срам! Rolling Eyes

# 81
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Не, няма да ходя.

# 82
  • Мнения: 13 512
Никога не съм ходила, тази година също няма да отида

# 83
  • Мнения: 522
В колко часа започва този "Дневник"? newsm78
За сега часовете са 8.40, 12.40, 22.00, 00.00 часа, но може и да се променят.

# 84
  • Мнения: 1 533
Мъжът ми спечели снощи билет за концерта им утре, от бира Ариана. Подарихме го на едно момиченце, което много се зарадва.

# 85
  • Мнения: 2 697
Цитат
4ак сега виждам,4е поста ми е предизвикал размирици  Wink
Шехина,ДепешМод слушам от тринайсет годишна.Това,4е в днешно време музиката им неминава за комерсиална,незна4и,4е нямат фенове.Абе,трябва да си израстнала с техните песни,ина4е няма да ме разбереш.Не за първи път съм на техен концерт...както и да е...
Не го приемам ли4но,изказването ми беше в хумористи4ен стил Hug - който иска,ще си гледа и ще си слуша "Примите",само,4е аз няма да съм от тях.

Вили, аз пък искам да ти се извиня, ако съм те обидила...Знам, че постът ти беше хумористичен и се надявам и другите да са те разбрали така. А псевдо-феновете на която и да било група...си остават псевдо-фенове, така или иначе  Hug

# 86
  • Мнения: 296
не - средната възраст там е нещо средно между моята и на дъщеря ми та ни за мене ни за нея, а и не ми е баш по вкуса...

# 87
  • Мнения: 677
Цитат
4ак сега виждам,4е поста ми е предизвикал размирици  Wink
Шехина,ДепешМод слушам от тринайсет годишна.Това,4е в днешно време музиката им неминава за комерсиална,незна4и,4е нямат фенове.Абе,трябва да си израстнала с техните песни,ина4е няма да ме разбереш.Не за първи път съм на техен концерт...както и да е...
Не го приемам ли4но,изказването ми беше в хумористи4ен стил Hug - който иска,ще си гледа и ще си слуша "Примите",само,4е аз няма да съм от тях.

Вили, аз пък искам да ти се извиня, ако съм те обидила...Знам, че постът ти беше хумористичен и се надявам и другите да са те разбрали така. А псевдо-феновете на която и да било група...си остават псевдо-фенове, така или иначе  Hug
благодарим ти шехина,че ни помогна да се осъзнаем..вече имам билети за всеки град
 в който ще има концерт до края на турнето..
и шехина,поздрав от един "псевдо фен" на депеш с парчето на руслан мъйнов - "тъпа овца"..
ше се видим на стадЬОна..ади!

# 88
На такова събитие ще се чувствам като пенсионер. Болшинството са на по 12 ...
     пък и Милко няма даго има......... newsm61 smile3532

# 89
  • Мнения: 3 153
благодарим ти шехина,че ни помогна да се осъзнаем..вече имам билети за всеки град
 в който ще има концерт до края на турнето..
и шехина,поздрав от един "псевдо фен" на депеш с парчето на руслан мъйнов - "тъпа овца"..
ше се видим на стадЬОна..ади!

Хаахахаха Joy Joy Кефиш ме, сопрано!

# 90
  • Мнения: 2 697
Цитат
благодарим ти шехина,че ни помогна да се осъзнаем..вече имам билети за всеки град, в който ще има концерт до края на турнето..
и шехина,поздрав от един "псевдо фен" на депеш с парчето на руслан мъйнов - "тъпа овца"..
ше се видим на стадЬОна..ади!

Наистина забавно е това, че все пак думите ми наистина стигнаха точния човек, както и предполагах, все някой ще се припознае в тях, макар че не бе визиран никой конкретно Thinking. Защо се случва това - може да прецените сами...Безсъзнателно, може би?...И все пак - отговорът ми, и на една група от 1982 г. (оставям да се сетите сами коя е тази група) е...:

What can I say
I don't want to play anymore
What can I say
I'm heading for the door
I can't stand this emotional violence
Leave in silence
Leave in silence


Понякога освен да се тупаме в гърдите, че сме нечии поклонници, е добре и да чуем това, което песните ни казват и това, на което ни учат. smile3506

# 91
  • Мнения: 147
Да, задължително! Миналата година във Варна беше Суперррррр, а тази ще заснемат концерта от там и дано тая година да има повече хора от миналата- 22 000 е няма да се  достигне Пловдив но пак ще е много яко  newsm44

# 92
  • Мнения: 948
И на предните им турнета не съм ходила, и на това няма да отида. Wink

# 93
  • Мнения: 6 417
Цитат
4ак сега виждам,4е поста ми е предизвикал размирици  Wink
Шехина,ДепешМод слушам от тринайсет годишна.Това,4е в днешно време музиката им неминава за комерсиална,незна4и,4е нямат фенове.Абе,трябва да си израстнала с техните песни,ина4е няма да ме разбереш.Не за първи път съм на техен концерт...както и да е...
Не го приемам ли4но,изказването ми беше в хумористи4ен стил Hug - който иска,ще си гледа и ще си слуша "Примите",само,4е аз няма да съм от тях.

Вили, аз пък искам да ти се извиня, ако съм те обидила...Знам, че постът ти беше хумористичен и се надявам и другите да са те разбрали така. А псевдо-феновете на която и да било група...си остават псевдо-фенове, така или иначе  Hug
благодарим ти шехина,че ни помогна да се осъзнаем..вече имам билети за всеки град
 в който ще има концерт до края на турнето..
и шехина,поздрав от един "псевдо фен" на депеш с парчето на руслан мъйнов - "тъпа овца"..
ше се видим на стадЬОна..ади!


  bigdance2

# 94
  • Мнения: 184
На такова събитие ще се чувствам като пенсионер. Болшинството са на по 12 ...
И аз съм на същото мнение  Tired

# 95
  • Мнения: 165
Da,imam specialna pokana ot Ivana Laughing

Общи условия

Активация на акаунт