Кърмене и м.цикъл-нормално ли е ?

  • 1 231
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 425
Нормално е...Споко!И аз съм с нещо като мензис от 4-5 месеца,а все още кърмя  Peace

# 16
  • Мнения: 254
Хайде и аз да те успокоя,на третия месец след раждането на беба ми дойде ц.(кърмя на поискване,само на кърма сме).Баткото го кърмех 9 месеца и след,като го отбих цикъла ми дойде след 28дни.
Не се притеснявай,всичко е наред!
Продължавай с кърменето Peace Hug  bouquet

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А ако не е нормално, как според теб биха се родили деца с 1 година разлика например... Че и по-малко дори... Grinning Всеки от нас има познати или приятели, при които има деца с такава малка разлика... Било то самите те, децата, родителите им или други роднини...
А и както всички казват - при всяка жена индивидуално... От различно, по-различно...

П.С. А ако не сте решили да имате следващия наследник... Не разчитайте на кърменето като контрацептив... Хи-хи-хи-хи-хи... С него и редовния секс, следващото бебе ви е в кърпа вързано... Пардон, в мамино коремче се загнездило...
smile3532

# 18
  • София
  • Мнения: 3 823
На 4-я месец след раждането ми дойде,независимо че се кърмим стабилно.Месец след като родих ходих на лекар и тя ми каза,че е нормално цикъла да доиде между 2-я и 12-я месец.Така,че няма място за притеснение  Wink.

# 19
  • Мнения: 498
и на мен на 4-ия месец ми дойде, а как се надявах да се отърва за по-дълго, ама Sick

# 20
  • Мнения: 1 427
Нормално е-на мен ми дойде на 45-ия ден след като родих, а все още кърмя!

# 21
  • Монреал
  • Мнения: 84
Все още не ми е дошло. Кърмим се...
ходих на лекар и тя ми каза,че е нормално цикъла да доиде между 2-я и 12-я месец
т.е. да чакам скоро да ми дойде, а?!  Thinking

# 22
  • Мнения: 5 026
 Предполагам, че е нормално.Аз кърмя и в 4 месец ми дойде.Но не е лошо и да посетиш доктор, профилактично.

# 23
  • Мнения: 35 960
дойде ми чак на 11 1/2 месеца след раждането и още страдам Sad

Общи условия

Активация на акаунт