Имам нужда от вашата положителна енергия и подкрепа!

  • 4 403
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 257
Стискам палци да се оправя бързо малкото детенце и скоро да сте си в къщи заедно - без страх, сълзи и тъжни очички.  Hug

# 16
# 17
  • Мнения: 386
Да вярваш че всичко ще е наред и да предаваш таз увереност на дечко носи половин оздравяване!
Дано е скоро!!!

# 18
  • Мнения: 310
 Praynig Стискам палци малката ти скоро да си бъде у дома и да ви се радва Praynig Ти се опитай да си починеш, защото ще ти трябват сили , когато слънчицето ти се върне... Hug

# 19
  • Мнения: 53
Не си мисли за това, че малката е тъжна в болницата, а за това как ще я нагушкаш като се върне
 
Стискам палци да оздравява бързо!

# 20
  • Мнения: 4 390
Да оздравява бързо и скоро да си е вкъщи! Hug

# 21
  • Мнения: 822
Прегръдка и искрена молитва и от мен! HugДано детенцето оздравява бързо! Praynig

# 22
  • Мнения: 1 283
Дано се оправи бързо сладката принчипеса! Hug

# 23
  • Мнения: 1 393

Стискам палци малкото ти момиченце да е скоро вкъщи при теб, весело и усмихнато!  Hug   bouquet

# 24
  • Мнения: 826
Сигурна съм,4е  малката принцеса много скоро ще се прибере при теб!  bouquet
Кураж!

# 25
  • Мнения: 671
Бързо оздравяване за малката принцеска от нашия отбор- февруари 2004 Simple Smile

Честита нова принцеска michel аз изабщо не съм в час и сега видях Страхотно да са ти живи и здрави   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 040
Моля се да се възстанови напълно и бързо, бързо да се прибере вкъщи при мама  Praynig  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 726
 Всичко ще е наред, сигурна съм Peace Ще се помоля за детенце да оздравее по-бързо и да си го гушкаш в най-скоро време  bouquet

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Всичко ще бъде наред ! Не се измъчвай, че не си до принцесата, тя скоро ще си бъде у дома и пак ще сте заедно  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 4 423
Всичко ще се оправи, ще се моля по - бързо да се прибере в къщи и да се върне усмивката й! Praynig  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт