Антисекси ли са бременните?

  • 3 730
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Така е, не го насилвай и не му говори непрекъснато за това, че може да има и обратен ефект, но е чудесно, че сте обсъдили проблема, това е първата крачка към разрешаването му. А това за таралянкането по пътищата-напълно си права!И аз го имах този проблем, дори на прав асвалтиран път усещах друсане ! Успех ви желая, на човека явно му трябва време...ама ти до тагава ще родиш!  Joy

# 16
  • Мнения: 483
И при нас нещата стоят по подобен начин. Говорихме по темата защото и аз се чувствах обидена и смятам основателно и той ми каза, че му е много странно и се страхува да не направи нещо на мен и бебето. Правим секс, но чувствам че не смее да се отпусне и му вярвам, че се притеснява и не го насилвам. Опитай се и ти да го разбереш. Вярвам, че нещата ще се наместят с времето. Успех и леко бременеене   bouquet

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Има мъже дето ги притеснява да правят секс - моя първия път беше така... втория даже обратното - аз викам не може - той "доктора каза че не пречи..."
Но лично мое мнение - поне в повечето жени няма нищо секси точно в бременността им! Ама нищо. Дори и тея дето не дебелеят като мен.
Бремеността е създадена да създава живот, не да се сексува! Simple Smile
Като разбира се аз не съм срещу секса - просто си давам сметка, че мъжо и да иска го прави щото няма с кой друг, а не че му се виждам по-гот с тая футболна топка отпред и с килцата отгоре и с другите екстри покрай бремеността.
АТ това е  - може би по-скоро изпитва притеснение и не смее да го признае.

Споко не го насилвай, щото утре ти няма да искаш и той щеси вади погрешни изводи!

# 18
  • Мнения: 5 475
И ние сме правили секс до края на бременността ми. Peace
Мъжът ми не е имал  проблем с желанието!
Но и според мен не го насилвай...

# 19
  • Мнения: 7 474
Смешно е много смешно оправдание newsm78, да не би да го е страх, при нас го имаше този момент да не навреди на бебето, но не сме спирали нищо Naughty И определано се чувствах много обичана и подкрепяна в този период с 25кг. отгоре Mr. Green Поговорете открито и му объясни как се чувстваш. Peace

# 20
  • Мнения: 2 978
Както по - горе са ти казали, може да го е страх да не направи нещо на бебето. newsm78

Моя не ми е казвал дали съм секси или не, въпреки, че и аз бях само на корем..
Обаче аз не се чуствах в кожата си..и не мисля, че съм била секси Naughty....но това е женско мнение все пак Wink

# 21
  • Мнения: 6 618
Миньон при нас също е затишие моят  бъдещ тати много го е страх .Пък и мен вечер толкова ме боли кръста и гърба ,че хич не ми е до това секси ли съм или не.

# 22
  • Мнения: 993
Миньон при нас също е затишие моят  бъдещ тати много го е страх .Пък и мен вечер толкова ме боли кръста и гърба ,че хич не ми е до това секси ли съм или не.

И аз съм така вечер, но като полежа малко на пода и се оправям. А сутрин, ако съм се наспала, ела да ме видиш! Направо кипя...
А сега съм даже по-старателна в поддържането на външния си вид, отколкото преди да забременея. Преди се носех предимно в семпли,прилепнали по тялото дрехи и това беше достатъчно, за да изглеждам добре. Сега са рокли, обувки, шалове, бижута - коренно си промених стила. Той обаче си ме иска както преди и непрекъснато ми напомня да се ограничавам с хрната и да се мажа редовно, за да не се нацепя. Ама не искам да се чувствам като инвалид! Дори да е временно.

# 23
  • Мнения: 4 451
Аз в момента съм почти в 8-мия месец. Правим секс без проблеми, но вече внимаваме малко повечко, че с първата бременност точно в 8-мия месец след секс получих такива болки в корема, контракции бяха, че ме боля и през следващия ден. И двамата много се уплашихме тогава, особено мъжа ми. И сега страх лозе пази. Пак си правим любов, но по малко по-друг начин... Embarassed Сексуалното му желание към мен никак не е намаляло, само като ме пипне и му става, както и преди. Говорили сме си много на тази тема. Аз понякога малко се притеснявам от новата си фигура, но той казва, че му харесвам много. Напоследък, поради напредналата ми бременност (страха от преждевременно раждане) ни спира да се любим както ние си знаем, но сме си намерили начин... Laughing
А сега за твоя случай. Не се притеснявай, твоят съпруг не е единствения дето реагира така. И аз мисля, че е по-скоро страх за бебчо. За първи път очаквате дете и за него е нещо ново и неизвестно, а мъжете много се страхуват от неизвестното. Нещата ще си дойдат сами по местата, ще видиш!

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 19:53 от mari_anka

# 24
  • Мнения: 7 640
всъщност, жените са най-женствени, когато са бременни. Тогава те са истински жени, защото именно бременността ги прави различни.
По-вероятно е мъжът ти да се притеснява за бебето, дано скоро отмине тази фаза.

# 25
  • Мнения: 993
За първи път очаквате дете и за него е нещо ново и неизвестно, а мъжете много се страхуват от неизвестното.

Ами, не е точно така. За мен е първо, но за него е трето и наистина не очаквах да реагира със страх. Щастлива съм, че се радва на бременността ми, но наистина не разбирам защо я възприема като пречка за секс. В първите месеци принципно е по-опасно, но тогава нямаше проблеми.
А за женствеността Полярната Лисица е права - само дето "много женствена" явно не означава "много секси".

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Очакването на дете е вълнуващ момент, но не и в сексуално отношение. Жената се обезформя, талията й изчезва, подпира се, пъшка, придържа си корема, все трябва съобразяване с полжението й... Това секси ли е?... Моите впечатления са, че мъжете си падат по тънки талии и стегнати дупета, стройни тела и физически активни жени Rolling Eyes Доста мъже започват да кръшкат по време на бременността на жените си (ама форумските не са от тях, споко  Wink)...
Не е фатално за интимния живот, ако секса остане на заден план за няколко месеца. Мисля, че ако мъжът не е възхитен от промяната във физиката на жена си, не е добра идея да се настоява. Месец- два след раждането нещата си идват по местата. Двама бъдещи родители могат да се наслаждават по друг начин на тези "трудни" месеци, които се изнизват неусетно и безвъзвратно. А после си спомнят с носталгия тези мигове на очакване.
 Така мисля аз Peace

# 27
  • Мнения: 993
Благодаря, Рени!

Звучи доста успокоително. Ние днес пак засегнахме темата и той си призна, че го е страх да не направи нещо на бебчо. Просто сега го вижда ясно къде е и това предизвиква у него умиление и бащински (закрилнически) чувства. Явно това е първосигналната реакция у мъжете. А другото трябва да се култивира. Поне не ме намира за грозна (ама и аз не съм де, поне засега  Mr. Green) Мисля, че ще успеем да преодолеем първоначалното стъписване и да си върнем поне отчасти удоволствията, които и на двамата вече ни липсват. Дано се получи. Ако не - ще стискам зъби, ама за второ трудно ще се навия.

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Очакването на дете е вълнуващ момент, но не и в сексуално отношение. Жената се обезформя, талията й изчезва, подпира се, пъшка, придържа си корема, все трябва съобразяване с полжението й... Това секси ли е?... Моите впечатления са, че мъжете си падат по тънки талии и стегнати дупета, стройни тела и физически активни жени Rolling Eyes Доста мъже започват да кръшкат по време на бременността на жените си (ама форумските не са от тях, споко  Wink)...
Не е фатално за интимния живот, ако секса остане на заден план за няколко месеца. Мисля, че ако мъжът не е възхитен от промяната във физиката на жена си, не е добра идея да се настоява. Месец- два след раждането нещата си идват по местата. Двама бъдещи родители могат да се наслаждават по друг начин на тези "трудни" месеци, които се изнизват неусетно и безвъзвратно. А после си спомнят с носталгия тези мигове на очакване.
 Така мисля аз Peace

Ех знаех си аз че трябва да направя моя мъж СЪФОРУМЕЦ, че да не ми кръшне!
Ми само да кажа, че Рени е повече от права и аз самата ти писах - самата аз като се погледна виждам кит на сухо, а и се чувствам така, камо ли за нещо по-така...
Е има един процент мъже дето обичат дебели жени, ма ти щом не си била и преди такава - няма шанс да си хванала такава риба.

А това със закрилата и бащинството също е факт - понякога и жени се оплакват от сексуален дискомфорт поради такива мисли.
Но все си мисля ,че това е най-разумното обяснение, така, че да не ни създадат на нас бъдещите майки дискомфорт Wink пак им прави чест лъжата

# 29
  • Мнения: 46 508
По мои впечатления, повечето мъже изпитват желание за секс, привличат ги уголемените гърди и т.н. екстри на бременността, както и самия факт, че правят секс с бременна  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт