Кога запо4нахте със сок4етата и как

  • 2 053
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 680
към 4мес. Peace

# 31
  • Мнения: 5 183
сокчета на давам 18м.вече
тя и като опита се мръщи сега  Sick не ще  Wink
само вода Peace

И ние сме така. И продължава да не иска. Предпо4ита си водата пред вси4ки останали напитки.
Понякога, ако сме се събрали по някакъв повор и децата пият нещо, се нарежда и той с мерак, но само мерака му е голям ... От скоро запо4на да пийва по малко прясно-изцеден сок от портокал и то САМО защото ми помага със сокоизтисква4ката и е горд от резултата  bowuu

# 32
  • Мнения: 1 084
Започнах да давам сокче на сина си някъде към 4-5 месец, сега с дъщеря си мисля да изчакам поне до шестия.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 926
Дадох на 3 навършени месеца - 6 лъжички и пак ни заболя коремчето- така,че спрях.
Вчера се опитах да ио дам пак, не беше много очарована ooooh!

# 34
  • Мнения: 220
Смятам да дам сокче на бебо след 5 месец. Не виждам защо трябва да се прибързва- какво повече ще дадем на детския организъм при този все още несъвършен храносмилателен тракт

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Сокчета започнахме на 6,5 месеца,че бяхме настинали и уж за витамини.
А относно хемоглобина аз захраних на 5м и 5 дни много бавно.На шестия бях стигнала само до картоф,морков,тиква, оризова каша и АМ естествено.Хемоглобина ни беше 132.

# 36
  • Мнения: 422
Аз определено реших да из4акам, поне да минат коликите, 4е те и без тов аса доста силни, ако се засилят още...жал ми е за детето, 4е се дере страшно, явно много го боли.
А сок4етата като дадохте по-късно, пюретата след тях ли или пюретата ги давахте 5-6 месец, а сок4етата след това
Ей, в големи колебания съм...Simple Smile

# 37
  • Мнения: 6 390
Аз определено реших да из4акам, поне да минат коликите, 4е те и без тов аса доста силни, ако се засилят още...жал ми е за детето, 4е се дере страшно, явно много го боли.
А сок4етата като дадохте по-късно, пюретата след тях ли или пюретата ги давахте 5-6 месец, а сок4етата след това
Ей, в големи колебания съм...Simple Smile
Аз сокчета никога не съм давала Naughty
С зеленчукови започнах да я захранвам след навършени 4.месеца -от 5.м. значи, и месец по късно като беше захранена с зеленчуците започнах и плодовите пИУрета от 6.м. Peace

# 38
  • Мнения: 992
аз към 4-ти месец се опитах да й дам, но малката изобщо не го хареса и го изплю. От тогава не съм й давала

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
на 3 месеца започнах със сокчетата

Общи условия

Активация на акаунт