"Будистка" диета. Изпитана. За повече кг

  • 36 616
  • 237
  •   1
Отговори
# 75
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Почвам и аз, но от утре, не знам как сме останали без ориз вкъщи.

# 76
  • Мнения: 3 089
съкровищница - с теб целим еднакви резултати Simple Smile
ще ти дишам във врата, да знаеш  Joy
почвам от утре, че днес много късно ми хрумна. мъча се със страхотната диета, но за 11 дни само 1 кило съм надолу. а дано тая да е по-страхотна от страхотната, че ми писна да гладувам, а резултатът да е отчайващ.

# 77
  • Мнения: 7 474
 newsm57 newsm57 Кълвах и аз сутринта със зор, но успях. Сега имам чувство ,че съм глътнала топка Whistling

# 78
  • Мнения: 94
И аз започнах деня с лъжица ориз, но нещо ми беше трудно да го гълтам, та малко го посдъвках. Има ли проблем? Ох, ако отслабна и аз ще черпя.

# 79
  • Мнения: 213
мъча се със страхотната диета, но за 11 дни само 1 кило съм надолу. а дано тая да е по-страхотна от страхотната, че ми писна да гладувам, а резултатът да е отчайващ.
И аз съм така - от страхотната никакъв ефект та и аз кълва ориз вече втори ден. Дано има ефект.

# 80
  • Мнения: 3 089
lovebug - явно има мацки, на които помага. за себе си реших, че ще карам на будистката, а след 6-те часа - на страхотната. ще стане голям бълвоч, но се надявам да помогне. от вчера имам и степер и днес отвъртях 30 минути и сигурно махнах кило пот, но едва 120 калории. надявам се тия 3 неща (хи-хи) да помогнат...

# 81
  • Мнения: 7 474
    hahaha Само да не ни е метнал някой и да ни гледа сеира  Joy Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 8 917
    hahaha Само да не ни е метнал някой и да ни гледа сеира  Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Някой вносител на ориз Mr. Green

# 83
  • Мнения: 412
    hahaha Само да не ни е метнал някой и да ни гледа сеира  Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Някой вносител на ориз Mr. Green
Моля, моля тогава оризът щеше да бъде 3 пъти на ден+нощно хранене с ориз + щях да агитирам кърмачките тутакси да си захранят бебоците с ориз, щото иначе става лошо  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 213
Цитат
lovebug - явно има мацки, на които помага. за себе си реших, че ще карам на будистката, а след 6-те часа - на страхотната. ще стане голям бълвоч, но се надявам да помогне. от вчера имам и степер и днес отвъртях 30 минути и сигурно махнах кило пот, но едва 120 калории. надявам се тия 3 неща (хи-хи) да помогнат...
От сърце ти желая успех

# 85
  • Мнения: 174
Хайде на ориза,  че не останааааааа Joy

# 86
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Чета, чета и се чудя - всичко ясно дотук, обаче не е ли по-логично оризът да се приема вечер СЛЕД храненията, да обсорбира мазнините и токсините от храната, която сме поели?!  newsm78
Щото на гладно като го взимаме, каква му е точно целта?  Thinking

# 87
  • София
  • Мнения: 18 679
ДА ти набъбне в шкембето и да не ти се яде после ooooh!

# 88
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
ДА ти набъбне в шкембето и да не ти се яде после ooooh!

Нъц! Не е само това! Диетата все пак е основно за изчистване на организма, няма логика....

# 89
  • Мнения: 412
Ще се изкажа съвсем любителски, но предполагам, че дори и най-леката вечеря иска поне 2-3 часа храносмилане. Ако след вечерята се изяде ориза може да затрудни процеса на храносмилане  newsm78 ...според мен е свързано и с циклите на организма. Ако тази диета е действително будистка, то най-естественото нещо е тя да е съобразена с принципите на индийската традиционна медицина - аюрведа - а там денонощието е разделено на зони, управлявани от различните доши  и има определени часове, благоприятни за хранене и други - точно обратно...Със сигурност от 6ч до обяд е време за асимилиране и неядене.
Имам усещането, че пиша неща, известни на всички, затова няма да ви губя времето  Wink

Общи условия

Активация на акаунт