"Будистка" диета. Изпитана. За повече кг

  • 36 665
  • 237
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 517
Здрасти и от мен!
Сега съм на зелева супа, утре ми е 7-ми ден. Таман се чудех на какво да продължа после за разнообразие и..."оризихте" ме  Hug Най-много се кефя, че свикнах без хляб. Е, бих хапнала сандвич или пица, но по-нататък  Naughty Смятам да комбинирам ориза с точковото хранене  Thinking дано да издържа, че бързо ми омръзва  Praynig
На всички слабеещи  Peace  Peace  Peace

# 121
  • Мнения: 5 873
И аз съм с вас ,момичета.Днес сутринта глътнах 1 пълна с връх супена лъжица ориз и до 6 -я час ми беше тоооооооооооолкова лошо,че не ми се помисляше за храна.Ама много лошо ми беше,чак ми се повр....ше.... Sick Sick SickЩе видим докъде ще я докараме... #Crazy

# 122
  • Мнения: 910
Здравейте и от мен!
Аз вече 4-ти ден си хапвам ориз сутрин,засега се чувствам добре и нямам проблен с ходенето до голяма нужда!
Чакам някакви резултати ,но явно е още рано!
Голямо благодаря на chandra! newsm51

# 123
  • Мнения: 434
Aislin,Dess76,благодаря ви много за бързия отговор! Heart Eyes
Щом няма проблем с тоалетната и аз от утре ще пробвам! Peace
Ще чакам с нетърпение да споделите резултати за свалени килограми?! Praynig

# 124
  • Мнения: 814
И аз се зарибих по тая диетка. От утри почвам с ориза, само се моля Praynig да не го върна. Направо не знам как ще го гълтам така суров Rolling Eyes, но на всяка цена ще се пробвам Grinning. Дано наистина да има ефект.

# 125
  • Мнения: 3 089
на мен ми се регулира стомахът. всъщност аз дъвча оризчета 3-ти ден, но нямам никакви оплаквание.
свалила съм половин кило. но след 6-те часа глад продължавам с ограничения. дай  боже тъй да е.

# 126
  • Мнения: 772
И аз се зарибих по тая диетка. От утри почвам с ориза, само се моля Praynig да не го върна. Направо не знам как ще го гълтам така суров Rolling Eyes, но на всяка цена ще се пробвам Grinning. Дано наистина да има ефект.

Аз го върнах.

# 127
  • Мнения: 213
Моля Ви кажете,не ви ли се запече стомаха?
От това ме е най-страх,иначе ще гълтам ориз,гадно или не! #Crazy
Аз с ориза гълтам и една чаена лъжичка ленено семе. Засега нямам проблем със стомаха.
Аз съм с ориз от четвъртък, наблягам на салатите и, въпреки литрите газирано с които се наливам, вече съм -0.5 кг. Надявам се да продължи така.

# 128
  • Мнения: 412
Моля Ви кажете,не ви ли се запече стомаха?
От това ме е най-страх,иначе ще гълтам ориз,гадно или не! #Crazy
Аз с ориза гълтам и една чаена лъжичка ленено семе. Засега нямам проблем със стомаха.
Lovebug - изключително добро хрумване   bouquet Може да прекръстим диетата заради този 2в1 ефект  Simple Smile
Колкото до опасенията от запек, забравих дали съм писала по-горе, но аз правих тази диета много кратко и единствения резултат, който успях да видя, беше нормализирането на стомаха (така, по-евфемистично да го нарека  Mr. Green)...
Успех и настроение на всички  Hug

# 129
  • Мнения: 1 975
Chandra дали може тъй както съм бременна почти в 9-ти месец, да я започна тази диетка. Притеснена съм, защото ми казаха, че накрая се качвало по килце на седмица, а аз съм вече +18  newsm78

# 130
  • Мнения: 10 758
Ох, днес мисля да не ям оризче, щото имам рожден ден.Дали ще се наруши нещо от един ден newsm78
Иначе не ми става гадно, като го ям.Нито ми се повдига, нито нищо.

# 131
  • София
  • Мнения: 3 688
magi99 честит рожден ден!
Днес и аз погълнах една суперна лъжица ориз.Не беше толкова ужасно колкото си го представях,но тъй като станах късно сега трябва да чакам до 5 ,за да мога да хапна....то деня минал
Хайде момичета похвалете резултатите постигнати с ориз,да имаме стимул:)

# 132
  • Мнения: 1 975
magi99  bouquet ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bouquet
Желая ти много здраве, щастие и успех в живота и много воля да продължиш диетката  bouquet
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
newsm59 newsm59 newsm59
 bigdance2  bigdance2  bigdance2
 Tada Tada Tada
  Gift  Gift  Gift

# 133
  • Мнения: 3 089
чрд на маги!

галя - аз не бих експериментирала. все пак иде реч за бебето ти. после ще имаш време. както ние...

# 134
  • Мнения: 10 758
Много ви благодаря! Hug  bouquet
Почерпката е тук LaughingИ не прекалявайте с алкохола Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт