Къде слагате дребните неща?

  • 10 345
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
 Embarassed  Из цялата къщата са. Дразнят ме безумно, но това е положението - още нямам почти никакви мебели, така си живея от маса време като на бивак Confused. Като се дообзаведа ще се промени положението.

# 16
  • Мнения: 8 917
Има едни предметчета, които се въргалят из цялата къща и все не мога да им намеря място - ключове, стотинки, купони за кухня, химикали, фиби, бонбони...ей такива неща.
Имате ли определени места за тях, къде ги "складирате", само у нас ли са навсякъде? newsm78
Възможно най-високо/ събрани в кутии/ възможно най-скрити Peace

# 17
  • Мнения: 3 576
Каквото мога изхвърлям, много мразя дреболии.
Ключове безпризорни не се моткат из нашата къща - всеки си има връзка и като се прибере си ги закачва на една кукичка в кухнята.
Химикалки - има 1-2 при бележника до телефона, останалите са прибрани в чекмеджето на бюрото ми.
Дреболийките на мъжа ми стоят в едно чекмедже в кухнята, където съм му позволила да си трупа боклуците, които аз пак от време на време проверявам и изхвърлям.

Листчета също не ми се въргалят - каквото ми е ценно като информация го записвам на компа, другото в коша.

# 18
  • Мнения: 1 403
В панер събирам дребните неща, бонбони, дъвки, хартийки разни и др.
Тези плетените са много удобни

# 19
  • Мнения: X
За общите неща-в едно чекмедже в кухнята/което вече се отказах да подреждам/,а всеки от нас с мъж ми си ползва чекмеджето на нощното шкафче за личните.
Просто не понасям джунджурийки из апартамента...което обаче не означава,че няма,де... Tired

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Никол, като един виден плагиат, вече имам панерче на микровелето. Grinning

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ох, много мразя такива джунджурии да ми се мотат пред погледа.
Обикновенно имам панерчета/кутии пълни с дребни неща, но са прибрани по шкафовете.
Единственно в кухнята на барплота, има една панерче на видно място, пълно с лекарства, които се ползват ежедневно.

# 22
  • Мнения: 46 508
Никол, като един виден плагиат, вече имам панерче на микровелето. Grinning

А честито! Grinning

# 23
  • Мнения: 22 828
У нас е голям проблем с джунджуриите,постоянно им търся подходящо място.Аз ги крия винаги,мъж ми  ги трупа на видно място и само се караме.Имам една голяма купа-ваза,пълна с монети,зарядни,батерии,.......

# 24
  • Мнения: 672
Каквото мога изхвърлям, много мразя дреболии.
Ключове безпризорни не се моткат из нашата къща - всеки си има връзка и като се прибере си ги закачва на една кукичка в кухнята.
Химикалки - има 1-2 при бележника до телефона, останалите са прибрани в чекмеджето на бюрото ми.
Дреболийките на мъжа ми стоят в едно чекмедже в кухнята, където съм му позволила да си трупа боклуците, които аз пак от време на време проверявам и изхвърлям.

Листчета също не ми се въргалят - каквото ми е ценно като информация го записвам на компа, другото в коша.

И у нас е така. Имам един метален панер за ключовете, който е в коридора. Забелязала съм, че колкото и кутии да сложа, все ще ги напълня. Затова карам без тях.

# 25
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
И у нас е така, разни панерки пълни с джунжурийки. Обаче дъщеря ми напоследък иска да е чисто и подредено като по филмите и списанията и завира панерките по шкафовете. Като тръгна да търся нещо, да не ви обяснявам. Обаче като ги заподреждам тези панерки - ужас и това ми трябва и онова, и като ги погледна пак пълни......
Обаче на мен от снощи ми се върти един друг въпрос да ви питам "Къде си държите кофи, легени, препарати за почистване, парцали и четки за пода, метли и лопатки.....", ама ще взема да пусна друга тема, а?

# 26
  • Мнения: 1 178
Освен панерите, можеш да ползваш саксии, аз имах една обикновенна керамична, но боядисана и декорирана (подарък от мъжа на сестра ми, на който много му се отдават тези дейности) Стоеше върху хладилника и побираше страшно много неща. Много шик стои ако са две еднакви или с различна големина, но в еднакъв десен.
Аз в банята имам една тясна и дълга метална саксия (от Икеа), в която съм сложила всички шампоани, балсами и др. козметика, която преди това, стоеше на перваза а сега е в саксията  Wink

# 27
  • Мнения: 7 914
В чекмеджета , в кутийки... Rolling Eyes
 Много ги мразя тези малки нещици... такава бъркотия се получава от тях, че няма оправия  smile3516

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Складирала съм ги в няколко панера и съм ги вдигнала нависоко по шкафовете.

# 29
  • Мнения: 2 323
Канцеларски джундурии - имат си място в бюрото, чат пат се търкалят навсякъде, ключове - на всеки в чантата или на ,,пирончета,, в мокрото помещение с пералнята, бележки  newsm78 нямаме много такива - ако са важни - по тематика - сметки-на щипка на бюрото, всички други се с някякъв срок и се хвърлят след някой ден Grinning

Общи условия

Активация на акаунт