Имам нужда още веднъж от подкрепата ви - утре ще раждам!

  • 4 927
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Мила Буболина, не се притеснявай, мисли само позитивно, не се предавай на страха от неизвестното. Мисли си само как ще гушнеш едно здраво и прекрасно създание, което чакаш цели 9 месеца. Успех мила. Всичко ще бъде наред  Praynig Стискам палци!

# 31
  • Мнения: 3 425
Още няколко броя стиснати палци и от нас!
Вземи си почини таз вечер,защото е една от последните ти спокойни вечери повярвай ми  Crazy  Колкото по-спокойна и отпочинала отидеш утре,толкоз по-добре за всички ви!
 Hug

# 32
  • Мнения: 314
само спокойно и ще видиш,че всичко ще мине нормално и после ще се смееш като си спомняш каква паника си била.стискам палци,с теб сме всички тук и чакаме с нетърпение да покажеш снимки на малкия човек! Hug Hug Hug

# 33
  • Петрич
  • Мнения: 321
Кураж!Стискаме палци и очакваме радостната новина утре.  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 332
Буболина, всичко ще бъде наред! Спи спокойно, защото утре ще бъде невероятен празник за теб и бебето - ще се запознаете и лице в лице! И не се притеснявай за операцията - особено пък щом си ангажирала екип - няма какво да се обърка!     bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 626
Не се притеснявай, всичко ще е наред. Д-р Григорова е много добър специалист!!! И аз родих при нея със секцио и знам, че няма да има проблеми. Стискам палци newsm10 Утре като видиш бебо ще забравиш всичко Wink
И все пак се опитай да подремнеш, защото скоро няма да имаш тази възможност Misc Baby Bottle  babyuu

# 36
  • София
  • Мнения: 2 164
Стискам палци! Всичко ще е наред! Настрой се позитивно за срещата с бебока и след няколко дни да се похвалиш и тук!

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще стискам палци!!! Ще видиш, че всичко ще е наред!  newsm10

# 38
  • Мнения: 1 881
Буболина , мниго се радвам да науча, че нещата са се уредили. Аз разждах там със секцио, и мога да ти кажа, че почти не ме е боляло, нищо стращшно няма, опеацаията е 20 - ан минути, след което ще ти дадат да цункаш малкото "Буболинче".

Ще чакам да се похвалиш, а сега лека нощ и спокоен сън!!! Hug Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 818
Буболина,  Hug Hug Hug   bouquet
Утре със сигурно ще мисля за тебе  Hug

# 40
  • Мнения: 10 758
Това е най-прекра8сната новина за мен днес HugВсички вкъщи ще стискат палци.
Желая ти леко и безпроблемно раждане.А най-вече бързо възстановяване Praynig
Обади ми се утре като родиш  bouquet

# 41
  • Мнения: 4 187
Убедена съм , че всичко ще мине добре ! Ще чакаме да се похвалиш , успех   bouquet !

# 42
  • Мнения: 495
стискам палци, спокойно, съвсем скоро ще се срещнете с твоето бебче!  bouquet

# 43
  • Мнения: 492
Спокойно, всичко ще бъде наред!Раждала съм секцио - няма страшно.Утре вече ще се радваш на сладко бебче newsm30
Стискам палци!

# 44
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви много!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт