момичета кога да дам попара?

  • 1 367
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
И аз мисля, че е най-добре най-рано на 6 м.

# 16
  • Мнения: 992
аз преди два дена й дадох каша с бисквити, т.е. с гултен, а попарата ще е въведа към 7-ми месец по рано мился че няма смисъл

# 17
  • Мнения: 959
Аз все още не съм дала. Като навърши осем месеца, тогава мисля да пробвам.

# 18
  • Мнения: 432
аз дадох в 6-я месец.Бях захранила с глутен.

# 19
  • Мнения: 1 259
На 6.5 м. дадох.

# 20
  • Мнения: 9 666
Преди седмица педиатърката ми каза да започвам, защото пухчо е вече на 7 мес. но още не съм пробвала.

# 21
  • Мнения: 6 472
Аз дадох на 8м, но захраних по- късно. По принцип попара може да се дава след 6 навършени.

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз дадох попара на 7 месеца.
Захранвах по различна схема от вашата, затова си спестявам коментарите

# 23
  • Мнения: 680
аз дадох попара на 6мес .,първите пъти много се цупеше и спрях да му давам после след една седмица пак опитах и много му хареса Simple Smile!

# 24
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Аз дадох на 9 месеца . За месни пюренца, също мисля, че ви е ранко, но и аз съм превърженик на късното захранване, така, че ти си прецени...

# 25
# 26
  • Мнения: 7 186
Най- рано на 6 навършени. Аз започнах като влезе в 8- мия.

# 27
  • Мнения: 8 917
Виждам, че ти си привърженик на ранното захранване, а аз на по-късното, затова не знам дали ще се вслушаш в съвета ми:

За да дадеш попара, трябва да дойде момента за захранване с глутен, т.е. след 6-ти месец. Аз дори изчаках 7-ми месец.

Месни пюренца хапнахме за първи път на 6.5 месеца, а на вашата възраст бяха първите ни плахи опити за зеленчуково пюре, плодово дадох на 5.5 месеца.


Същият случай бяхме Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз още не съм давала,макара че вече въведох глутена,но нещо със сиренето не ми е ясно какво да бъде.

# 29
  • Мнения: 155
Не трябва ли първо да дадеш месно пюре newsm78 и след 2-3 седмици да започнеш с  попарата. Моята госпожица не я хареса  първоначално. Пробвах само със захар, без сирене, после малко по малко започнах да слагам сирене, дори и пасирах. Така около два месеца. #Crazy Но детенцето трябва да е на седем месеца, но според мен е индивидуално. Така, че ти си прецени.. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт